Дългото чакане след трансфер - Тема 79

  • 42 534
  • 761
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 505
Моето чакане приключи днес. Наложи се да пусна още едно ЧХГ, което се оказа 102. Предишното преди 10 дни беше 92. От днес спирам лекарствата и се моля да не е някъде из тръбите. Късмет на всички, чакащи!

# 271
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Моето чакане приключи днес. Наложи се да пусна още едно ЧХГ, което се оказа 102. Предишното преди 10 дни беше 92. От днес спирам лекарствата и се моля да не е някъде из тръбите. Късмет на всички, чакащи!

Съжалявам за така стеклите се неща.Почини си,наслади се на коледно-новогодишните празници и догодина с нови сили и надежди смело напред.Същото се отнася за всички момичета с неуспех.

# 272
  • Мнения: 3 505
Моето чакане приключи днес. Наложи се да пусна още едно ЧХГ, което се оказа 102. Предишното преди 10 дни беше 92. От днес спирам лекарствата и се моля да не е някъде из тръбите. Късмет на всички, чакащи!

Съжалявам за така стеклите се неща.Почини си,наслади се на коледно-новогодишните празници и догодина с нови сили и надежди смело напред.Същото се отнася за всички момичета с неуспех.
Благодаря!  При нас е сложно. Това ни беше единственото ембрионче стигнало до бластоцист от девет пункции, та тепърва трябва да умувам дали да продължавам да опитвам със свои яйцеклетки, дали ще опитам ПРП, дали ще си живея живота.

# 273
  • Мнения: 469
Уффф много съжалявам +123 егати куцата седмица Sad

Моето чакане приключи днес. Наложи се да пусна още едно ЧХГ, което се оказа 102. Предишното преди 10 дни беше 92. От днес спирам лекарствата и се моля да не е някъде из тръбите. Късмет на всички, чакащи!

# 274
  • Мнения: 3 505
Уффф много съжалявам +123 егати куцата седмица Sad

Моето чакане приключи днес. Наложи се да пусна още едно ЧХГ, което се оказа 102. Предишното преди 10 дни беше 92. От днес спирам лекарствата и се моля да не е някъде из тръбите. Късмет на всички, чакащи!
Благодаря!

# 275
  • Мнения: 190
Съжалявам, +-123. Sad

# 276
  • Мнения: 63
Момичета,  здравейте! Хгч на 14 ден на два 2дневни ембриони 21,5. Как Ви се струва?

# 277
  • Мнения: 6 308
Нисичко е, но важното е да расте. Peace

# 278
  • Мнения: 3 505
Момичета,  здравейте! Хгч на 14 ден на два 2дневни ембриони 21,5. Как Ви се струва?
Мисля, че между 5 и 25 се води съмнителен. Не спирай лекарствата и повтори теста след 2-3 дни.

# 279
  • Мнения: 63
Момичета,  здравейте! Хгч на 14 ден на два 2дневни ембриони 21,5. Как Ви се струва?
Мисля, че между 5 и 25 се води съмнителен. Не спирай лекарствата и повтори теста след 2-3 дни.
Благодаря!

# 280
  • Мнения: 83
Момичета,  помощ. Появи ми се кафяво зацапване току що. Изтекло с утрогестана. Моля ви помогнете , какво става. Звънях на докторката не ми вдига. Какво да правя.

# 281
  • Мнения: 410
Каквото и да ти кажа,едва ли ще те успокоя,но се оказа,че това е доста срещано явление. Ако слагаш Фраксипарин според мен е добре да го спреш и пий Витамин С 1000от разтворимите.
Преди ден и аз имах кървене,но моето беше бледо розово. За един ден си спрях фраксито, за щастие за сега всичко е ок,но със свито сърце ходя до тоалетна.

# 282
  • Мнения: 17
Здравейте, 10 дни след трансфера , стойността на чхг 223.00 mu/ml, какво значи?

# 283
  • Мнения: 1 914
evelina, страхотен резултат и невероятен коледен подарък. Късмет и успех ти желая и занапред.

# 284
  • Мнения: 17
Благодаря ! 😊

Общи условия

Активация на акаунт