Дългото чакане след трансфер - Тема 79

  • 42 553
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 15 356
Момичета,в шести месец съм и нямам симптоми,не се вглеждайте.
Успех на всички!

# 706
  • София
  • Мнения: 272
След положителен кръвен със стойност 14, 5 поредни дни правих уринарни. 4 от тях бяха от по 60ст, а петия би лайв-сутринта преди да отида в клиниката. Бях отписала всичко, а само час след кръвния ми се обадиха, че е пораснало до 60. После до 6 та седмица си растеше както трябва и други неща се объркаха, но е факт, че повече към уринарен няма да посегна.

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 20:54 от Др. Кой

# 707
  • Мнения: X
Излезе ми резултатът от теста.
На 12-13 ти ден от трансфер 9,41...
Много ниско ми се струва. Чакам да ми кажат от клиниката какво да правя Sad

# 708
  • Мнения: 1 742
Излезе ми резултатът от теста.
На 12-13 ти ден от трансфер 9,41...
Много ниско ми се струва. Чакам да ми кажат от клиниката какво да правя Sad
Нисичко е,но,ако не е остатъчна стойност от бит Прегнил,Овитрел или Хориомон, то би могла да повториш теста.

# 709
  • София
  • Мнения: 799
Излезе ми резултатът от теста.
На 12-13 ти ден от трансфер 9,41...
Много ниско ми се струва. Чакам да ми кажат от клиниката какво да правя Sad
За съжаление според мен този резултат е от Прегнила Disappointed Relieved Съжалявам Алба, горе главата, смело напред, докато не срещнете точно вашето ембрионче. Прегръщам те Hug

# 710
  • Сливен
  • Мнения: 4 238
Здравейте. Ето това ми е резултата, направен на 14 ден след ЗЕТ, на две 3дневни. Малко помощ с разчитането.

# 711
  • Мнения: 922
Момичета и моя е отрицателен . 10 ден ми е днес на 4 дневни . Трансфера ми беше на 17.01 ....

# 712
  • Мнения: X
Вашите са Iu/ml, а моят mIU/ml.
Това не значи ли, че вашите са по-високи?

# 713
  • Мнения: 922
Аз направо не знам какво да си мисля , явно е имало имплантация ,но .... интересно е и както обяснение ще ми даде док . И сега да спирам ли лекарства да не ги ли спирам . Sad

# 714
  • Мнения: X
И аз не знам. Че и много много няма кой да обясни. Като знам и за коментар колко се чака...
Пипи, ти биеше ли си Прегнил?

# 715
  • Мнения: 922
Алба не , само фраксипирин си бия и съм на Кринон гел ,дофустан и аспирин . Sad

# 716
  • Сливен
  • Мнения: 4 238
Вашите са Iu/ml, а моят mIU/ml.
Това не значи ли, че вашите са по-високи?

И аз това се чудя... Сега гледам,че при почти всички е mIU/ml, а при мен е IU/L

# 717
  • Мнения: 922
В кой болници сте момичета , аз чакам още да ми звъннат на мен аз съм в Щерев .

# 718
  • Мнения: X
И при Пипи е същата мерна единица.
Пипи, ти в коя клиника си? Обади ли се да ги питаш? Интересно ми е какво ще ти кажат, тъй като са сходни ситуациите при нас двете.
Една приятелка доста рови в нета заради мен. В момента сме в 4 г.с уж. И границите са от 5 до 426 mIU/ML.
Значи все пак не е толкова ненормален резултатът. Трябвало при следващия тест да се повиши над 25, за да е наистина положителен тестът.
На мен от клиниката първо ми казаха да спирам лекарствата, но после като попитах дали има шанс вдругиден да е по-добър резултатът, казаха, че имало някаква, макар и много малка вероятност...Така че аз на тази вероятност разчитам и тъпо и упорито ще изчакам.

# 719
  • Мнения: 784
Момичета, няма значение от мерните единици. Неведнъж е коментирано  mIU/ml=lU/l

Общи условия

Активация на акаунт