Кой е най-известният БГ силикон според вас?

  • 2 539
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 817

Ми тя нали уж нямала силикон (освен в устните)  Thinking

Лъже ,лъже тя Naughty
Прави ми впечатление ,че най- общо се делят силиконовите красавици на две категории.Такива които отричат всякаква намеса на пластчните вълшебници и тръбят на горе и на долу ,че са си така по рождение Flutter/ген,кво да се прави/Типичен пример в отбора на прамълчаващите е Глория/която благодарение на Емилова толкова е отслабнала горката ,че балконите и пораснали неимоверно/ и другият отбор са отбора на самохвалките ,такива за които подобренията са демонстрация на престиж ,възможност за медийно внимание................Теди Велинова ,Снежина Вълкова и кака Виолетка Whistling

# 16
  • Мнения: 6 039
Ами те последните 3 като са имали по 2 капачки от бира, ходи разправяй след това, че са ти пораснали от пиене на боза.

# 17
  • Мнения: 817
Ами те последните 3 като са имали по 2 капачки от бира, ходи разправяй след това, че са ти пораснали от пиене на боза.

Или от пиена на бира Joy
А тази горката Велинова...................... ми то между едната и другата има една педя разстояние #Crazy

# 18
  • Мнения: 5 622
Ами те последните 3 като са имали по 2 капачки от бира.....


Да, или пък пържени яйца  Joy



Ми тя нали уж нямала силикон (освен в устните)  Thinking

Лъже ,лъже тя Naughty
Прави ми впечатление ,че най- общо се делят силиконовите красавици на две категории.Такива които отричат всякаква намеса на пластчните вълшебници и тръбят на горе и на долу ,че са си така по рождение Flutter/ген,кво да се прави/Типичен пример в отбора на прамълчаващите е Глория/която благодарение на Емилова толкова е отслабнала горката ,че балконите и пораснали неимоверно/ и другият отбор са отбора на самохвалките ,такива за които подобренията са демонстрация на престиж ,възможност за медийно внимание................Теди Велинова ,Снежина Вълкова и кака Виолетка Whistling


НА мен честно казано гърдите и ми изглеждат доста естествени пък. Има ли някой нейна снимка от по-отдавна, че да сравним прелестите и?  Thinking

# 19
# 20
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Виолета Здравкова,тя така го афишира нейния,че се съмнявам да има някои който да незнае неината болка.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Аз пък веднага се сетих за джуките на Галя от Сатен.....  Sick

Не можах да намеря снимката й отблизо....

# 22
  • Мнения: 698
Ами първо се сетих за Камелия  Sick - сигурно щото напоследък къде ли не се вее тоз неин силикон  Rolling Eyes

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Кака Мара отварачката и Азис (повтарям се, но...)

# 24
  • Мнения: 1 533
Виолета Здравкова,тя така го афишира нейния,че се съмнявам да има някои който да незнае неината болка.

Подозирам че ти си Виолета Здравкова...

# 25
  • Мнения: 1 813
Е извън темата,но една от първите,които си сложиха в циците...  не беше Глория,а ...Елвира Георгиева  Party
А силикон като се каже и аз се сещам за Марето отварачката.

# 26
  • Мнения: 7 430
Герганчето

 

# 27
  • Мнения: 5 622


Само едно не разбирам- защо ги правят тези гърди така гротескни бе  Sick

# 28
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Само едно не разбирам- защо ги правят тези гърди така гротескни бе  Sick
Добър въпрос  Peace

# 29
  • Мнения: 1 616
Само едно не разбирам- защо ги правят тези гърди така гротескни бе  Sick
Добър въпрос  Peace

Ами от лакомия сигурно - колкото по-големи, толкова по добре... Sick За мен най-грозен е бюстът на ДесиСлава - огромен и несъразмерен спрямо тялото й (бях чела, че е дребничка). То бива силикон, бива, ама не би ли трябвало да се спазват някакви пропорции, хармония...

Общи условия

Активация на акаунт