Инфекция или друго

  • 529
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Добър вечер ! Бих искала съвет  от месеци  имам изстръпвания в гърба ръцете, краката и лицето , безсъние . Ходих на невролог изписа ми хапчета не се повлия  след 2 месеца ми се появиха афти в устата   и подути лимфни възли.  Посещавала съм гастро , пулмолог , изследвания  Алат и асат , бъбреци  . Започнаха да ме болят и ушите и гърлото без  да боледувам тоест не съм настивала , трепти ми дясното око и имам болка зад дясното ухо . Пуснах си изследвания  на щитовидна жлеза  оказа си че тат и мат са високи  но не толкова   много че да имам такива симптоми . Главоболие също имам от дясната страна на главата .  На УНГ  ходих той ми каза че нямам проблем с ушите  прегледа ме . На какъв лекар да отида   страх ме е да нямам  рак нещо

# 1
  • Мнения: 8 939
Симптомите ти приличат на такива при дефицит на витамин б12. Това може да бъде доста сериозно. Изследвай го, тук има тема за б12.

# 2
  • Мнения: 52
Изследвах го още лятото 300 и няколко беше .  Пуснах си и утайка която е над нормата при 15 беше 25 казаха ми че имам възпалителен процес и до там.

# 3
  • Мнения: 8 939
300 е малко. Над 450 трябва да е.

# 4
  • Мнения: 46 515
Пуснах си изследвания  на щитовидна жлеза  оказа си че тат и мат са високи  но не толкова   много че да имам такива симптоми .
При щитовидната няма правила. При някои хора и леки отклонения дават страшни симптоми. А TSH колко е?
Според мен е тази насока трябва да се тръгнеш.
При проблеми с жлезата се наблюдава и нисък Б12. По учебник, както се казва.

# 5
  • Мнения: 52
TSH е в норма само тат и мат са високи 135

Последна редакция: сб, 23 ное 2019, 00:31 от Не се сърди, човече

# 6
  • Мнения: 46 515
Каква е точната стойност?

Общи условия

Активация на акаунт