Абитуриентски страсти 2020/2021

  • 135 324
  • 1 601
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 8 932
30-ти юни е балът на СГСАГ в "Маринела"
А кога трябваше да е първоначално? Защото и на моя син е там и трябваше да е на 24.05.

# 436
  • out of space
  • Мнения: 8 573
30-ти юни е балът на СГСАГ в "Маринела"
А кога трябваше да е първоначално? Защото и на моя син е там и трябваше да е на 24.05.

На 25.05

# 437
  • София
  • Мнения: 6 094
Уф, всички ли са в тази "Маринела"? И синчето е там.

# 438
  • София
  • Мнения: 3 610
На мен офертата на Маринела ми хареса повече, но по-голямата част от випуска избра "традиционния" за гимназията хотел Балкан.

# 439
  • out of space
  • Мнения: 8 573
На мен офертата на Маринела ми хареса повече, но по-голямата част от випуска избра "традиционния" за гимназията хотел Балкан.

При положение, че ме предупредиха децата да отидат нахранени- 230 лв. куверт ми се вижда.... Grinning
Синьо Джони, чеверме и купа хайвер биха били оправдани, но уви... Grinning

# 440
  • София
  • Мнения: 3 610
Миналата година когато им правиха офертите, на Маринела ми се стори по-евтина и по- прилична откъм храна. На мен ми се стори много скъпо на Балкан- 160лв. и то на шведска маса. На вас да не би да ви влиза и дискотека в цената или плащат на други хора куверт? Защото нашия отделно плаща и за дискотека.

# 441
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Записвам се и аз в темата.Със завършващ младеж съм и ще следя с интерес.
Предстои важна седмица за децата.Дано да имат късмет и успех на матурите и всеки да постигне желаните резултати!
Ние за бал още нищо не знаем.Говореше се за началото на юли,но се оказа,че децата,които ще кандидатстват медицина,имат тогава изпити и не е много удачно.След това се чу нещо за края на юни,но все още няма нищо конкретно.
Между другото,нашият бал също е в Маринела,но със сигурност не сме давали такива пари за куверт.Не мога да кажа с точност,но беше нещо към 150-160лв.Ери,да не би в тази цена да влизат и парите за дипломирането?
Синът ми спомена,че е трябвало да събират по още 70лв. за дипломиране,но още не са,заради ситуацията.

Последна редакция: сб, 30 май 2020, 04:22 от avi10

# 442
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Сега питах щерката, но и двете не помни тези 230 лв. включват ли фотографа или давахме допълните лно пари за него. Иначе дискотеката й е 60 лв. отделно от тези пари.

Говорих с продавачката в кварталното магазинче- дъщеря й догодина завършва и още от тази година са събирали пари за куверт. 370 лв.- Радисън..........

# 443
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Shocked
Не знам какво толкова ще им предложат за 370лв....
И при нас дискотеката е отделно и е 60лв.Фотографът също е отделно.Но понеже на всички,които познавам и са в Маринела,кувертът им е колкото нашия,затова предположих,че в тази цена може да ви влиза и дипломирането /на повечето деца около нас заедно са събирани парите/.Нашето е 70 /горе-долу с куверта се връзват към 230/и май ще са в НАТФИЗ.

Последна редакция: сб, 30 май 2020, 15:53 от avi10

# 444
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Какви са тези цени на куверти? София верно е друга България. Аз платих 80 лв.

# 445
  • Мнения: 568
На моята балът щеше да бъде в бившия Радисън (сега Интерконтинентал). Кувертите им бяха 160лв. Сключили са договор, но парите им още не са преведени и по-добре. Сега...след матурите , учениците, които готвят организацията щели да се срещат с хора от Интерконтинентал да видят какво ще се случва и дали изобщо  това мероприятие ще се проведе.  Не съм влизала никога в този хотел, но дъщеря ми още от преди, когато са гледали оферти твърди, че там било тесничко, та и предвид ситуацията, ако останат така нещата, доста ще го мислим.  В нашето училише е пълна инфо - мъгла, а дори от позната учителка там, разбрах, че се обмисляло дипломите да си ги получат по списък от канцеларията на училището и толкоз. "Изпращането" на дванадесетокласниците беше организирано като получиха по мейлите си снимка на класовете с надпис "Ще ви помним" и това е. Чак на мен ми стана обидно от този сух, служебен тон. Поне в електронен вид можеха да се постараят повече, но нейсе. А уж е от "елитните" училища и госпожа директорката иначе охотно се изявява в медиите. ...Все едно, да са живи и здрави.
Колежка, чийто син е абитуриент от НФСГ, твърди, че също имат твърда дата за бала - 27.06.  За Маринела става въпрос, изглежда, че там са сигурните дати засега.

Ами, каквото - такова.

Сега е важно да се представят добре на матурите.  Желая на всички деца спокойствие, съсредоточеност и успех на изпитите. Heart

# 446
  • София
  • Мнения: 6 094
Какви са тези цени на куверти? София верно е друга България. Аз платих 80 лв.
Предлагаше детето да се качат на хижа за няколко дни или да отидат на екскурзия, но желаещите бяха малцинство.

# 447
  • Мнения: 47 986
Отношението от училище наистина е обидно!
Получиха страхотни послания от отделни учители, свестни хора, трогателно е и се впечатляват.

# 448
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
извинете, но няколко пъти споменавате "...в тази цена може да ви влиза и дипломирането...", какво значи "дипломирането"?

# 449
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
извинете, но няколко пъти споменавате "...в тази цена може да ви влиза и дипломирането...", какво значи "дипломирането"?


Има церемония,на която официално се връчват дипломите.Обикновено за повода се наема някоя по-голяма зала и предполагам,че в цената влизат наем на залата,тоги,шапки...

Общи условия

Активация на акаунт