Рано ли е за тест?

  • 1 675
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте бъдещи и настоящи мами. Искам да споделя какво ми се случва тези дни и искренно се надявам на вашите мнения по съответния въпрос. С ММ вече трети месец се опитваме да имаме бебче. Октомври месец МЦ ми дойде на 14 с продължителност 4 дни, което е нормално за мен. Фертилните ми дни бяха от 5 до 11 ноември. МЦ е нередовен, този месец трябваше да ми дойде на 21, но не е така. Няколко дни преди 21 ноември започнах да чувствам болка в зърната и не ме отпуска, също така от време на време изпитвам болки долната част на корема, но не са силни и не са постоянни. Деня преди МЦ, тоест на 20-ти сутринта, след закуска, ми се зави свят и повърнах, не ми е ставало лошо от тогава. Вечерта доста ме боля долната част на корема, за което си мислех че е МЦ, но не. В момента неизпитвам болка в долната част на корема, но болката в зърната не ме е отпускала изобщо. Та моят въпрос е, рано ли е да си направя тест за бременност? Ако утре си направя тест ще ми покаже ли верен резултат или да изчакам още няколко дни? Само да добавя че в момента нямам възможност да си направя кръвен тест и за това ви питам за тестовете за бременност от аптеката. Предварително ви благодаря за отговорите.

# 1
  • Мнения: 25 774
Теста се прави след закъснение, ти имаш такова, значи бягай към аптеката. Шуър чек ще ти покаже, да или не.
Успех.

# 2
  • Мнения: 235
Вече можеш да направиш тест след като имаш закъснение. Успех!

# 3
  • Мнения: X
Няма как да ти става лошо от бременноста дори и да я има в такава ранна фаза ,филмираш се аз след година опити този месец ми закъснява вече 4 ден и все още не съм си взела тест ,знам ли всеки месец доста дълго време имах всякакви симптоми и нищо сега ще си изчакам поне до понеделник ,вторник .Един съвет от мен като дълго чакаща това събитие ние се филмираме излишно и след това повечето пъти е разочарование ,когато му е писано тогава.Когато решиш си направи просто тест вс тези симптоми са като за ПМС .

# 4
  • Мнения: 1 119
За гаденето се филмираш. Аз силно се надявам да си бременна, но с риск да съм груба: Отнема 5 минути да си направиш тест за бременност и 5 минути да напишеш тема с въпрос дали си бременна в bgmama.
Оставам на теб логическия размисъл...

# 5
  • Мнения: 241
Не е рано.
Оффтопик. Имам приятелка, която две бременности поред е:
Ден 1. Овулация, секс, секс, секс.
Ден 2. Овулация, секс, секс, секс.
Ден 3-4. Тишина в залата.
Ден 5-.... Повръщане от сутрин до вечер. 
Та, може да ти се гади от рано, и още как.

# 6
  • София
  • Мнения: 11 502
Стомашен вирус е било.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 006
Не е рано.
Оффтопик. Имам приятелка, която две бременности поред е:
Ден 1. Овулация, секс, секс, секс.
Ден 2. Овулация, секс, секс, секс.
Ден 3-4. Тишина в залата.
Ден 5-.... Повръщане от сутрин до вечер. 
Та, може да ти се гади от рано, и още как.
Само че имплантация става от 7я ден нататък Satisfied по-точно между 7я и 10я. Та повръщането не е имало нищо общо с бременност, защото такава няма на 5я ден след О Stuck Out Tongue Winking Eye

# 8
  • Мнения: X
Ех, Афродита, ти ли знаеш по-добре какво и е или една приятелка? Каквото си и е на жената в стомаха, само тя си знае кога и е 🤣🤣🤣

# 9
  • East Coast
  • Мнения: 333
Не е рано.
Оффтопик. Имам приятелка, която две бременности поред е:
Ден 1. Овулация, секс, секс, секс.
Ден 2. Овулация, секс, секс, секс.
Ден 3-4. Тишина в залата.
Ден 5-.... Повръщане от сутрин до вечер. 
Та, може да ти се гади от рано, и още как.

На 5ти ден не ми се е повръщало, но два, три дни преди датата на М, ми се догади много докато готвех... не помня точно какво беше. Това не е типично за мен и заради това си и направих тест преди закъснение.
Гърдите също започнаха да ме болят от О ( както обикновенно) и не спряха. (За съжаление не се оказа сполучлива тази Б)

С първата Б, и др.път съм писала трябваше док. да ми каже и покаже за да схвана намека на закъснението ми Nerd

Общи условия

Активация на акаунт