Фермата сезон 5 тема 9

  • 46 594
  • 1 335
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 952
Влизам и аз в новата тема. Според мен, Красимира нямаше шанс да бъде победител във формата. Но въпреки,че вчера победи на дуела, Бети също няма такъв. Митко ИТ също. Има по-добри от тях във Фермата. И се надявам да победи Краси, а не Веселка, защото той наистина е добър.

# 16
  • Мнения: X
Бети не заслужава да спечели този формат, да, (написах вече защо мисля така), но пък Красимира отпадна точно от нея, какъв е изводът, хаха. Красимира да не би да заслужава повече от Бети?!?

# 17
  • Мнения: 4 952
Ако постът е към мен, не виждам къде и кога да съм казала,че Красимира заслужава? Никоя от жените не заслужава. Но всички чепкаха с каква визитка била влязла Красимира пък я виж ти сега. Ами Бети? Не ги харесвам и двете особено, но двойният аршин е дразнещ.
И за протокола, приятелката на Сами хич не ми е интересна. Погледнах той къде се подвизава и имаше инфо за нея. Та да не се звездее много.
Stuck Out Tongue Winking Eye

# 18
  • Мнения: 1 843
Много ме е яд,че  Красимира отпадна. И аз като нея мисля,че Бети не заслужава да спечели Фермата.Направи ми впечатление как се държа когато спечели 3-та игра със 7 секунди, все едно е разбила Краси със 7мин.примерно,а Краси се държеше съвсем нормално когато спечели предните 2 игри.Според мен човек трябва да се държи достойно не само когато губи,а и когато печели също,а не като някакъв клоун като Бети.А Митко ИТ от мой фаворит,се превърна напоследък в абсолютен манипулатор в моите очи.За колко тъпа трябва да мисли Красимира,за да се опитва да я убеди да не вика Бети на дуел,че на него щяло да му е гадно. Някой в предната тема беше написал дано спечели Митко ИТ или Бети,че да дадат парите на Станислав. Дори и да спечелят никога няма да ги дадат на някой от по-бедните нито Митко, а още по-малко пък Бети.

Ти явно не знаеш какво да е спечелиш каквото и да е било с разлика от 7 секунди за теб. Естествено, че ще се изкефи, няма да стои като дебил като Краса. Смятай щом стигнахме до там да коментираме как реагират хората като спечелят. Да разбирам, че като спечелиш нещо ще имаш същата дебилска физиономия като Краса? Нещо не ми се вярва.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 737
Вече преминаваме и към лични нападки,мисля че няма нужда обаче.За теб физиономията на Красимира е "дебилска" ,а за мен не е.Явно ти не знаеш какво е да спечелиш с 4 мин.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 934
Някои хора наистина ме учудва - защо Красимира се снимала еди си как... Ми защото фотографите дават идеи, примерно, защото тя е искала така. По дяволите, това е просто снимка... 😂 Както и да е, не смятам Бети за по-възпитана. Краси не я е обиждала, единствено каза, че не заслужава да спечели, докато Бети си я обиди съвсем съвестно. И също така за мен не е добро възпитание да си плюл някого до преди малко, а после да му благодариш и да го изпращаш с най-хубавите си думи. Ми не, не е добро възпитание, някак си е лицемерно.

# 21
  • Мнения: 487
Убедена съм, че Краси ще сложи Митко 2 за фермер и той ще спечели срещу Бети.

Тогава Митко 2 ще иска да мъсти и ще я сложи ратай. Бети ще е пак на арената и ако Веселка вземе имунитет и/или има продуцентски чадър върху нея - няма да има друг избор, а ще извика Дана или Маргото - то и други вече не останаха. Ето как ще си заминат или Бети, или Вили/Дана.

Излизайки, Бети би посочила Митко 1, а Дана/Вили - Станислав.
Те биха си играли тяхната игра, все пак са мъже, и биха пратили мъж на арената - и ето как в следващия епизод ще си отиде и Митко 2.

# 22
  • ново
  • Мнения: 5 855
Благодаря за темата,. Ще стискам палци на Краси до финала.

# 23
  • Мнения: 2 595
Митко 2 няма шанс на дуел срещу, който и да е от мъжете. Може би само срещу адаша си. По-тромав ми се вижда Митко1. Дори и да има някакви шаснове Митко2 мисля, че би паднал нарочно на дуел, за да излезе при Красимира.

# 24
  • Мнения: 4 952
Бе то и Силвия щеше да посочва Сами според повечето пишещи тук, нали?

# 25
  • Мнения: 4 204
Благодаря за новата тема.
Честита внучка на Джолева. Да расте здрава и с късмет! 😍
Промото за понеделник е интригуващо.

Последна редакция: нд, 24 ное 2019, 11:56 от gerka

# 26
  • София
  • Мнения: 15 194
Митко 1 се би като звяр срещу Ивайло. Не знам дали защото тогава за него беше важно на живот и смърт - едва ли не - да извади Шопски от играта, но беше много силен. Сега е свалил килограми, не знам как ще се отрази това на физическата му форма и издръжливост.

Татиното Мите - когато отпадне - не вярвам да се заоправдава, че е искал по-бързо да излезе при Красимира. Наистина - в играта, в затворената група - интригата с Красимира може и да изглежда най-важното нещо в света му, но извън играта - едва ли. Той не ми изглежда чак толкова увлечен по нея, тя не е кой знае колко забележителна жена, че да рискува да изглежда някакъв смотаняк, хукнал подир нечия фуста. Нали го играе някакъв мъж с чест, все пак. То не че който не го хване вече няма да го бие, ама си мисля, че ще се опита да излезе от играта с достойнство, а не пораженчески.

# 27
# 28
  • Мнения: 5 576
И аз си мисля, че Красимира ще посочи Митко 2 за фермер. На дуела с Бети, той ще победи и ще стане фермер. И ще направи мъжки дуел. Това са мои предположения.

# 29
  • Мнения: 2 998
И аз мисля, че Митака се шегуваше за Бети при разговора си с Красимира, а не беше манипулиране. И без да бях сигурна, че спойлерът е верен, когато видях последната игра каква е, очаквах Краси да изгуби, защото е по-висока, по-едра и може би не толкова гъвкава, колкото Бети. Но, минало - заминало.

Интересно е какво ще стане оттук - има доста варианти и не вярвам, че ако Митко 2 е посочен за фермер сам да се откаже. А при дуел с Бети за фермерството, кой знае....

Общи условия

Активация на акаунт