💪"Игри на волята: България" - Тема 13 /24.11. -01.12. 2019/

  • 71 953
  • 2 515
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 156
"През денят когато тренирам до камиона правя кръгови тренировки с нещата с които разполагам. Импровизирам много. "

Представям си го сутрин Весо, хванал гаячен ключ, резервна гума или каквото имал и обикаля с индиански вик камиона.
То бива,бива...печели хора за гласуване явно и то фитес аудиторията.
Без да съм разбирач на физика и мускули се вижда, че много по-дребни мъже и без така изразени мускули са по-силни физически от него. За ум и съобразителност в играта няма какво да се каже, че има.

# 91
  • Canada
  • Мнения: 3 470
Менделеевата таблица е изписана на тЕлото Весково Joy

Да спре химията за три месеца и да ни се покаже пак Joy

# 92
  • Мнения: X
Laughing Коя е пък сега Ан Мери? Thinking
Ана Мария 😁😁
Българин в Чикаго... Не знам, не знам... Колко па да е престижно да караш камион в Щатите?! 🤔

# 93
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 298
Веско цени готвенето защото за тези мускули се иска храна. Той също доста често готви на скарата изобщо които го интересува храната хвали готвача затова сте останали с впечатление, че иска от жените само да му готвят. В това отношение е добър за съжителстване защото лесно ще го накараш да готви а и като сготвиш няма да намира кусур дори да не е идеална манджата има мъже които са много капризни на ядене и е зор да се съжителства с тях Simple Smile Това само положително виждам в него иначе на външност не ми харесва както и на отношение - сякаш цени повече мъжете и мъжкото приятелство Simple Smile

# 94
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Работи човекът, не е легнал на ръцете на мама и тате, но... За какво е това изхвърляне, надуване, надцакване /може би/ сам със себе си. Просто е смешно и жалко.

# 95
  • Мнения: 4 706
Изобщо не ми е престижно да караш камион в Щатите. Но не това би ме отблъснало да общувам с него.
Аз не определям хората по професиите им като Март.

На въпроса - не ми харесва Веско, нито в лице, нито в тяло. Но това е въпрос на вкус. Последните години е тренд толкова много да се тренира, мен ме отблъсква по скоро.
Мускулите на Добата са си истински, но и за него казах, че ми харесва като брат, като мече. Не ме привлича такова тяло. А иначе харесвам високи мъже с широки рамене. Но и Март не ми харесва, твърде висок ми идва. И физиономията му ми е детска.

Енергията ме привлича и после откривам красивите неща у човека. Но ми е важен много външния вид, не ми е важно само отношението или ума. Външният вид - химията,  физическо и емоционално привличане. Да има мъжка енергия, да може да предизвика и смути, но в същото време да е пристан - да може да се разчита на него.




# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 352
Веско сигурно сериозно си мисли, че Игри на волята е някакво състезание по културизъм, в което трябва да победи най-напомпания. Вероятно подозира, че жените са допуснати до участие само защото в резиденцията има сложни уреди, като печка и пералня, и някой трябва да оперира с тях.

# 97
  • Другата България
  • Мнения: 37 733
Laughing Коя е пък сега Ан Мери? Thinking
Ана Мария 😁😁
Българин в Чикаго... Не знам, не знам... Колко па да е престижно да караш камион в Щатите?! 🤔
Работи човекът, не е легнал на ръцете на мама и тате, но... За какво е това изхвърляне, надуване, надцакване /може би/ сам със себе си. Просто е смешно и жалко.
newsm10 Това имах предвид. Сам се труди и си изкарва прехраната. Как-срамна работа няма. За разлика от Септември той не е омаловажил нито една професия или да се е подиграл на друг заради нея-визирам "пожарникарят и даскалА". Труди, изкарва, ама на мен за друго ми беше питането. Това тЕло лично на мен ми доказа за пореден път, че са доста сбъркани Весковите представи как трябва и може да се харесаш на простолюдието, за което са предназначени и снимките, и постовете му-патетични и въодушевени. Гледам други снимки, не са така изпъкнали гърдите му, не разбирам това на какво трябва да е признак, ама за мен не е ок. Но сега се замислих, че наистина се е ориентирал към момчета, на които родителите са добре финансово - Март, Стоян... newsm78

Някой има ли промото за утре? Не успявам да го открия в нета.

# 98
  • Мнения: X
Веско има пластмасов вид от всякъде - и тяло, и глава, и физиономия. И преди казах, че има вид на кукла на супергерой. Та ако някой е капитан Америка, по-подходящо е да е той
https://images.ru.prom.st/617064804_w640_h640_kukla-super-geroj.jpg
Стоян има най-хубаво тяло, но е нисък. След него е Томас, ама...
Март е като дирек, има тежка и тромава долна част на тялото и не добре оформен торс. За плувец е даже невероятно, те обикновено имат широки рамене и добре оформени гърди.
А всъщност, най-хубаво оформено тяло имаше Сандо, защото има и височина, но този просто мога да го забележа само без глава, както казах.

# 99
  • Мнения: 9 156
Значи такъв мъж хич не е лесен за поддържане според мен поне. Това тяло си иска папане. Не попара, ами мръвка. Не само това, ами трябва и да е дозирано и да има от всичко -въглехидрати, витамини, протеини и не знам какво си. Не съм аз в тази сфера, но познавам хора, които им е фикс идея-мъже, не жени да правят диети. Освен това задължително взимат добавки някакви, не знам колко са полезни, ама правят мускули знам (може и глупости да пиша) та..пак са пари. Той няма да яде яхния или каквото му сложиш, хляб също не ядат знам.Та нито финансово ми е изгоден този, нито ще седна да му броя там съставките и да си поддържа формата на гънки.
За тираджиите в щатите знам, че са супер добре платени, но и се скъсват от работа, като време. Че и камионите им са някакви май особени, иска се доста сила и не искам да го казвам, но и мозък си мисля. Та той е добре с тази професия поне финансово е устроен, но за свободно време, връзки с жени да гради си е проблем.

# 100
# 101
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 161
Дали е престижно или не да караш камион, няма никакво значение - работа като работа. На мен Веско ми е много смешен. И не, не ми харесва тялото му изобщо - прекалено ми е. В лице е хубав, но в тяло.. Astonished
На мен не ми хареса вчера поредното изказване на Юлиян за дъртите чанти. Ами сори, ама не е готино. Подигравай се с нещо, върху което човек има контрол. Възраста не е такова. То пък и една възраст.. Харесва си ми Юлката, ама това не е ок. Близначките гледам пак се пенят в следващия епизод. Мен в тях ме дразни как една през друга говорят и инфантилното им поведение през по-голяма част от времето.

# 102
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Фитнес в църквата! Да не дава Господ! Светът се напълни с извращения.

# 103
  • Другата България
  • Мнения: 37 733
Дали е престижно или не да караш камион, няма никакво значение - работа като работа. На мен Веско ми е много смешен. И не, не ми харесва тялото му изобщо - прекалено ми е. В лице е хубав, но в тяло.. Astonished
На мен не ми хареса вчера поредното изказване на Юлиян за дъртите чанти. Ами сори, ама не е готино. Подигравай се с нещо, върху което човек има контрол. Възраста не е такова. То пък и една възраст.. Харесва си ми Юлката, ама това не е ок. Близначките гледам пак се пенят в следващия епизод. Мен в тях ме дразни как една през друга говорят и инфантилното им поведение през по-голяма част от времето.
Къде е това изказване? В промото ли? И къде по ягодите е промото? #Cussing out

# 104
  • Мнения: 5 319
Изгубих ви, много смотана търсачка. Къде намирате промото?

Общи условия

Активация на акаунт