Отговори
# 15
  • Мнения: 6 039
веднага ще се включа с фотошопски идеи. Намери ми сега работа.....

# 16
  • Мнения: 6
6 лева за маркетинговото проучване Wink

също така много ми хареса предложението ти към боравещите с фотошоп - примерчета да пратят Joy. идеите са най-ценното нещо и струват пари. Wink ако си решил да правиш бизнес, просто го прави, но с елегантност и финес:)

 Peace

nqmash problem imash 6 lv za marketing i shte davam po 3,62 lv na risunka na photoshop.
ama posle shte prodavam lentichkite za po 10 lv na mesec Simple Smile

Prosto si tursq nqkoi da mi svurshi chernata rabota po lentichkite che tova shte e bezplaten proekt za obshtoto blago. marzi me vsichko sam da pravq
btw az sam maja na krema

# 17
  • Мнения: 6 039
Направих няколко в бързината, ама за какво ли, сега се чудя, като само ще дам пак повод за одумване.........

Prosto si tursq nqkoi da mi svurshi chernata rabota po lentichkite che tova shte e bezplaten proekt za obshtoto blago. marzi me vsichko sam da pravq
btw az sam maja na krema

И какво значи, че те мързи, или го прави или не дей, То с мързел не става.....................













# 18
  • Мнения: 2 212
Маленна, лентичките са страхотни! Браво!

# 19
  • Мнения: 13 512
Както винаги-Маленна със страхотните идеи. Много са хубави, браво!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Луд на шаренко се радва.....  Laughing

Правете си, щом ви харесват, аз съм си изключила подписите ви и нищичко не виждам.  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 6 039
Ако искаш даже си изключи и компютъра

# 22
  • Мнения: 13 512
Хайдеееееееееееее,пламна пак гората!

# 23
  • Мнения: 6 039
Хайдеееееееееееее,пламна пак гората!

Да, пламна и изгоря.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Хубава идея, бих се възползвала с удоволствие. За жалост не мога да помогна в реализацията.
Успех!

# 25
  • Мнения: 35 968
да, бих си сложила  Peace

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Бих сложила, от време на време тургам някоя за известно време.
Аз харесвам на Лилипай лентичките. www.lilypie.com

# 27
  • Мнения: 3 971
Да, бих си сложила   Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 768

Маленаааа, страхотни са! И цветовете и картинките! Браво! Аз бих си сложила тази



също и тази:




Изобщо, бих казала, че имаш голяма дарба, усет и око за такива работи, браво!  bouquet


# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Милена и аз много ги харесах твоите лентички  smile3501. Не им се вързвай на завистливите. Който си го може, го може. Другите да си приказват.

Общи условия

Активация на акаунт