Споделете...

  • 34 223
  • 982
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 332
В момента ме вълнуват 2 въпроса: как изглежда подарената ни спарка и как ще изглежда "наживо" секцията в хола - но тепърва ще поръчваме плоскостите, т.е. има време...   Thinking

Честито за 5-цата - но ти пожелавам все пак да те приемат това, което наистина искаш!  Hug

..., докато си дойде любимият и после излизаме на кръчма...с мотора....пу, аз ще пия!
...

Хайде пийни и за мен, че напоследък алкохола не върви, ама хич Wink.

# 16
  • Мнения: 1 616
Мърморанке, браво за петицата! Жалко, че не й се радваш...

Аз в момента бездействам, защото малкият дзвер излезе на разходка с леля си. Иначе се вълнувам от предстоящото си тръгване на работа - вярно, че е чак от 18-ти август и само за десет дена, но види му се краят на спокойното ми безметежно съществуване...

Последна редакция: пт, 21 юли 2006, 17:49 от Нимфетка

# 17
  • Мнения: 46 518
Браво на Малката Госпожица Мърморана  smile3501

Лейди Тюленита, сив с капаче  Blush

Lilqna, честита радост  Hug  

Anita_79, сипи си едно малко  Peace

MrsG, чакаме снимки  Party

Biby, купи си Ибупром, след 10 мин. ще си като нова  Peace

Госпожа инженерката, за кой ще се издокарваш така  Mr. Green


Ние си уредихме морето, на 19-ти август заминаваме с още едно семейство  Party Joy ще бъдем с децата- 2 госпожици на по 2 години, дупе да ни е яко  hahaha

# 18
  • Мнения: 4 806
в момента ме вълнува как да си свърша работата до крайния и срок. Друго няма, ама съм сигурна, че ако исках да се вълнувам и за други неща = имам много теми за вълнение Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 212
Браво за темата, тъкмо имам повод да се похваля, вижте на каква новина попаднах :

http://dobrutro.com/index.php?page=view&rid=13009&code=4c0f456853

# 20
  • Мнения: 1 937
ester, що ли и аз получих същата новина снощи, но със собствените си четири имена...
Да не е плъзнала епидемия...

Споделям - утре по това време, вече на море...Дотогава, още малко време с вас!

# 21
  • Мнения: 6 155
Браво за темата, тъкмо имам повод да се похваля, вижте на каква новина попаднах :

http://dobrutro.com/index.php?page=view&rid=13009&code=4c0f456853

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Естер, и аз ще се похваля пък  Crossing Arms

http://dobrutro.com/index.php?page=view&rid=13038&code=131LU1VV2M

# 22
  • Мнения: 2 212
Хахахах, Вили, сега що бързаш да ми разваляш кефа  hahaha hahaha hahaha

това аз си го сътворих, вселдствие на това, което ми прати един приятел:


http://dobrutro.com/index.php?page=view&rid=12892&code=c578f44c0e

# 23
  • Мнения: 4 546
мен ме вълнува това, че най-накрая се преместихме в ново жилище. само че си представях, че ще хвърча от щастие, а аз само вървя из къщи и все кусурите ми се набиват в очите. и сама на селе си се ядосвам, че такива тъпи реакции вкарвам  smile3537 smile3538 smile3537 smile3538

# 24
  • Мнения: 1 063
Ядосва ме това, че цял ден пазих една джаджа на счупената проклета приставка на епилатора и точно по време на лепенето я изгубих...изхвърча. Какво да го правя този епилатор без глупавата приставка?  smile3516
herelina, само хубави неща да се случват в новото ви жилище! 

# 25
  • Мнения: 5 622
Aз си пратих детето при свекърва ми, после при майка ми за ноща, и планирам за целия уикенд.  Sunglasses

След като си изпия кафето с вас ще се гримирам, ще си изправя косата, ще се лакирам, ще си обуя най-късата пола и излизам. Кеф ми е нещо, пие ми се и ми се пуши.


Koлко къса ти е най-късата пола бе Македонска?  Mr. Green Ай да си ги мерим, ако искаш, а?  Whistling  Joy  Hug

Иначе и аз съм дала детето днес на свеки (до утре следобед) и съм мома Англичанка вечерта (мъжа е на работа)  Crazy

Друго няма какво да споделя сякаш  Thinking

# 26
  • UK
  • Мнения: 3 959
Споделям, че съм отчаяна за изпита в НБУ... От 100 въпроса десет изоставих като нерешими в момента, едни логически, абе гадни, а от останалите 90 имам 56 верни. Тъпа съм, откровено тъпа... Sad

# 27
  • Мнения: 1 616
Споделям, че съм отчаяна за изпита в НБУ... От 100 въпроса десет изоставих като нерешими в момента, едни логически, абе гадни, а от останалите 90 имам 56 верни. Тъпа съм, откровено тъпа... Sad

Никак даже не си тъпа, ама днес ти е кофти ден явно и си го изкарваш на себе си...  Нямам идея даже какви са тези 100 въпроса, ама с половината си се справила - и това не е малко. Дай го по-ведро - толкова ли е лошо?

# 28
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами по десет въпроса по български, литература, математика, химия, физика, история, биология, география и тн. Общо десет категории, с логиката не можах изобщо да се справя...  Иначе с българския нямам грешка, дори с математиката се справих сравнително добре, и с литературата, но химията и физиката...

# 29
  • Мнения: 2 550
Ами по десет въпроса по български, литература, математика, химия, физика, история, биология, география и тн. Общо десет категории, с логиката не можах изобщо да се справя...  Иначе с българския нямам грешка, дори с математиката се справих сравнително добре, и с литературата, но химията и физиката...

Девойко мила, 56 точки за НБУ са си екстра.
Не, че си тъпа. Просто има прекалено много раздели...това химия, физика (не може да занеш всичко)...мамата си джаза  Crazy
Правила съм си труда да реша един тест...ами и аз останах отчаяна  Blush Логиката ми взе здравето  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт