Споделете...

  • 34 262
  • 982
  •   1
Отговори
# 930
  • UK
  • Мнения: 3 959
О, извинявай, не те познавам и няма как да знам, но щом за теб е нещо сериозно, тогава браво, наистина. Аз имам други неща, които за всеки биха били нещо най обикновено и елементарно, но на мен ми костват много усилия, най вече психически, естествено. Както например да извървя целия... мост ли е, какво е, в Бургас долу на плажа, един дъълъг мост... Това не можах да го направя миналия път, стигнах до средата. Изпитвам панически ужас от гледката на морето под мен, дълбоко такова... И от мисълта, че всъщност морето е под мен и далеч не е един метър дълбоко... Брр...

# 931
  • Мнения: 2 161
О, извинявай, не те познавам и няма как да знам, но щом за теб е нещо сериозно, тогава браво, наистина. Аз имам други неща, които за всеки биха били нещо най обикновено и елементарно, но на мен ми костват много усилия, най вече психически, естествено. Както например да извървя целия... мост ли е, какво е, в Бургас долу на плажа, един дъълъг мост... Това не можах да го направя миналия път, стигнах до средата. Изпитвам панически ужас от гледката на морето под мен, дълбоко такова... И от мисълта, че всъщност морето е под мен и далеч не е един метър дълбоко... Брр...
Всеки човек  има различни представи за покачване на адреналина.Това,което ти си написала...ами пресъхва ми устата само като си го представя.За мен тази нищо и никаква куличка е постижението на моят живот.Просто не си падам по такива приключения.Но бих подкрепила всеки,който дръзне да прескочи летвата. Simple Smile

# 932
  • Sf
  • Мнения: 808
Някой може ли да ме светне как да стигна от Младост до Западен парк?  newsm78
Маршрутка 6 Simple Smile Тръгва от Бизнес парка в Младост 4 и стига  после до Люлин 4 Simple Smile Минава по Стамболийски, пресича Константин Величков Simple Smile Може да спреш на метро станцията К. Величков Simple Smile

И моята отпуска свърши... Днес ми беше първи работен ден... Много напрегнато, много работа и колко много нервни хора... Аз все още си разхождам тена от морето, но също и една упорита настинка, която не ще да минава, мамка й прасе...

# 933
  • UK
  • Мнения: 3 959
А моя тен от морето стои до другото море. А на плаж ходя по 5-6 пъти годишно. Simple Smile

# 934
  • Мнения: 5 370
А моя тен от морето стои до другото море. А на плаж ходя по 5-6 пъти годишно. Simple Smile
Мърморанич, взЕми отвори нова темичка, че на тая веке и губя краищата.
Споделям, че утре ще имаме зааааплаааткиииииииииииии-и Феднага си купувам нещичко новичко, готЕнко.
Споделям, че на 06.09 ще бачкам по мое желание, а после-ще почивам на 15.09. щото дребен ще го кръщаваме на 16

# 935
  • UK
  • Мнения: 3 959
Обещавам, но искам тази да стигне 50. Стане ли 50, веднага, ама да си начешам крастата. Моля...

# 936
  • Мнения: 1 006

Всеки човек  има различни представи за покачване на адреналина...Но бих подкрепила всеки,който дръзне да прескочи летвата. Simple Smile


Ей ви я моята представа и моята летва  hahaha:

Когато се опитаха насила да ме качат на водно колело в морето.Обожавам морето, но имам фобия от дълбока вода.Пак ме чуха в Мъртво море и събрах всички погледи на плажа.После пак ги събрах, защото се качих, но със спасителна жилетка.И после пак ги събрах, когато ме метнаха във водата, а не чувствах дъното.На слизане на брега само дето не раздадох автографи.

Миналата година се качих и на банан в морето. bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu После имах мускулна треска и на ноктите от стягане и бях прегракнала от неистови писъци : "Искам при децата миии".

# 937
  • UK
  • Мнения: 3 959
Същото, фобия от дълбока вода. Дори от гледката ми става зле. Особено ако е спокойна... Разпенената вода не може да е дълбока, затова много мразя реки, където се пени, поени и на някои места е спокойно, изтръпвам. Но, при мен не е само от дълбока вода. Ако ще и десет сантиметра да е, ако не виждам дъното, даже да знам колко е... А ако е голяма като площ... Абе ужас. На квадрат.

# 938
  • Мнения: 2 212
Същото, фобия от дълбока вода. Дори от гледката ми става зле. Особено ако е спокойна... Разпенената вода не може да е дълбока, затова много мразя реки, където се пени, поени и на някои места е спокойно, изтръпвам. Но, при мен не е само от дълбока вода. Ако ще и десет сантиметра да е, ако не виждам дъното, даже да знам колко е... А ако е голяма като площ... Абе ужас. На квадрат.

И аз съм така, абсолютно, на морето като съм, във водата се плацикам до умопомрачение и гъбясване, но от дълбока вода, без почва под краката ми изпадам в паника...

# 939
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Споделям(вече за кой ли път), че искам да идва зимата по-бързо. Тогава ще бъда или по-спокойна от сега, или още по-нещастна.
Споделям, че си мислих, че съм постигнала съвършенство в това да "изтривам" миналото си, обаче снощи се уверих, че не е съвсем така. Още ми трепка сърчицето. Не е добре това.  Tired

# 940
  • Мнения: 6 942
Както например да извървя целия... мост ли е, какво е, в Бургас долу на плажа, един дъълъг мост... Това не можах да го направя миналия път, стигнах до средата. Изпитвам панически ужас от гледката на морето под мен, дълбоко такова... И от мисълта, че всъщност морето е под мен и далеч не е един метър дълбоко... Брр...
А въжен мост? Това по средата е решетка, като вървиш и гледаш надолу сякаш нямаш никаква почва под краката си и ще паднеш във водата със следващата крачка. Странно усещане си беше определено, ама си го минах целия мост...и после имах мускулна треска от слизане по стълбите след моста.

# 941
  • Мнения: 2 550
Споделям, че ми е сдухано Tired
Изкарах 14на дни с много скъп за мен човек и сега ми е празно, защото си отиде.
Ще си устроя една плачи-вечеря сега  Simple Smile Confused

# 942
  • Мнения: 5 622
Както например да извървя целия... мост ли е, какво е, в Бургас долу на плажа, един дъълъг мост... Това не можах да го направя миналия път, стигнах до средата. Изпитвам панически ужас от гледката на морето под мен, дълбоко такова... И от мисълта, че всъщност морето е под мен и далеч не е един метър дълбоко... Брр...
А въжен мост? Това по средата е решетка, като вървиш и гледаш надолу сякаш нямаш никаква почва под краката си и ще паднеш във водата със следващата крачка. Странно усещане си беше определено, ама си го минах целия мост...и после имах мускулна треска от слизане по стълбите след моста.


Запалихте ме сега и мен с този мост  Wink Ще отида до Бургас скоро и без това имаме покана от много скъпи наши приятели, които живеят там....

# 943
  • UK
  • Мнения: 3 959
Фло, аз бих умряла от ужас, честно.. Не е за мен това. Всъщност мисля, че има нещо общо с един мой сън, как вървя по подобен мост като този в Бургас, само че без перила и само на сантиметри от водата, и тя е някаква черна и плътна и гаааднооо...

БТВ, Фло е много удобно обръщение, аз имам навик да съкращавам имената на всички около мен до минимум, така Полина стана По, Цветелина - Све, а Илияна - Ита. Фло е сладко. Като телетъбиси. Simple Smile

# 944
  • Мнения: 46
 Споделям:
 1. Половинката ме разочарова за пореден път и незнам дали вече имам сили да се боря за тази връзка.  Cry
 2. Поредния дипломен ръководител към който се обърнах ме отряза - дано скоро се дипломирам, че си останах образована без тапия  Cry
 3. Шефът ми кръцна заплатата с 50лв. този месец - незнайно защо.  Tired

 Още вярвам, че животът е хубав и ще се справя със всичко  Hug
 
 Р.С. Включително и убийство на някой дразнителLaughing

Общи условия

Активация на акаунт