Временна консумация или?

  • 3 249
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 20 358
Имай си едно наум, наблюдавай как се отнася с детето, как говори за него пред други хора, когато не сте двамата.

Иначе, явно имаш някакъв вид морален стоп тип "обществено мнение" или не си достатъчно уверена (разбираемо), но не го мисли толкова. Ако искаш да имаш някаква афера с този човек, изживей я, пък после, ако нещата затихнат, затваряш страницата и продължаваш. Ако даде сериозни заявки да сте заедно и за в бъдеще, чудесно, ако ли не, аз не виждам какво губиш. Всеки има бивши, е и? Трябва ли да се чувстват следващите хора винаги резервен вариант? Не.
Това ти няма как да го прецениш в момента. Дали ще се върне при бившата, дали тя ще се меси и т.н. Това си е между тях двамата и само от него зависи дали ще сложи граница и ще изгори мостовете, или ще продължи да се лигави с бившата.

Общо взето – гледай себе си и детето и се води от своите усещания. Дреме ти на теб за бившата му или как ще стане господина сутринта. Това не е твоя грижа и работа.

# 16
  • Мнения: 8 029
В нищо не те упреквам. Аз не бих се занимавала с някой, който не се знае дали ще се събере с бившата, ако искам нещо повече от секс. Та затова ми е трудно да разбера каква ти е чуденката? Ако искаш сериозна връзка с него, остави го да се начуди иска ли да се събира с ревящата бивша и тогава може да пробваш. Докато тя се меси, освен да ѝ натрива носа с теб  и да си чеши егото, друго ме съмнява да се появи при него.

# 17
  • Мнения: 26
В нищо не те упреквам. Аз не бих се занимавала с някой, който не се знае дали ще се събере с бившата, ако искам нещо повече от секс. Та затова ми е трудно да разбера каква ти е чуденката? Ако искаш сериозна връзка с него, остави го да се начуди иска ли да се събира с ревящата бивша и тогава може да пробваш. Докато тя се меси, освен да ѝ натрива носа с теб  и да си чеши егото, друго ме съмнява да се появи при него.
Именно това исках да попитам.Дали не ме използва да покаже на бившата си,че винаги може да си намери друга....

# 18
  • Мнения: 174
Не мисля,че е нормално мъжете да гледат така на мен,само защото имам дете.
Няма какво да говоря с теб повече Simple Smile Успех в намирането на провайдър.

# 19
  • Мнения: 26
Не мисля,че е нормално мъжете да гледат така на мен,само защото имам дете.
Няма какво да говоря с теб повече Simple Smile Успех в намирането на провайдър.
[/quote
Нямам нужда да ми пожелаваш успех,защото не търся това. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 20 358
Жената си гледа сама детето. Какъв ви е на вас горният "мъж" проблема? Няма право да има мъж или някой да я погледне като жена ли, защото се на*ира от страх жената с детето да не му похарчи жалката заплатка? Не ми отговаряйте. Задавам риторични въпроси, на които вече сте отговорил.

# 21
  • Мнения: 8 029
За щастие, не всички мъже умират от ужас като видят жена с дете и не им се привиждат излишни харчове, които не могат да си позволят. Аз познавам такива, които са създали семейство с такива жени, заради любов към жената и не се чувстват прецакани. Пък даже и всички семейни разходи покриват, а жената си спестява нейните доходи (не малки в повечето от случаите). Представяте ли си? Joy

# 22
  • Мнения: 26
Вижте,не разбирам защо си мислите,че една жена,която има дете задължително си търси мъж,който да я издържа и да и гледа детето.В продължение на 6 години аз съм била тази която е издържала мъж!Трябва ли да смятам сега,че всеки мъж,който прояви интерес към мен е само заради това,че е надушил финасовото ми състояние?Не мисля!

# 23
  • Мнения: 25 883
Въпроса е да продължавам ли да се виждам с него ?
И питаш във форум. Tired
Нали нямаш чувства към него, какъв е проблема да се виждаш с него само за..."консумацията" и после кой от къде е?

# 24
  • Мнения: 26
Въпроса е да продължавам ли да се виждам с него ?
И питаш във форум. Tired
Нали нямаш чувства към него, какъв е проблема да се виждаш с него само за..."консумацията" и после кой от къде е?
Обясних вече,не смятам да се повтарям. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 8 029
Имаш шанс да срещнеш мъж, който да иска нещо повече от "временна консумация" с теб, но трябва първо да си наредиш приоритетите и да промениш нещо в себе си, за да не привличаш мъже, които да издържаш 6 години или да се отнасят повърхностно с теб.  Мъж, който издържаш няма как да те обича искрено и да е с теб само заради самата теб.

# 26
  • Мнения: 26
Имаш шанс да срещнеш мъж, който да иска нещо повече от "временна консумация" с теб, но трябва първо да си наредиш приоритетите и да промениш нещо в себе си, за да не привличаш мъже, които да издържаш 6 години или да се отнасят повърхностно с теб.  Мъж, който издържаш няма как да те обича искрено и да е с теб само заради самата теб.
С това съм съгласна.Човек се учи от грешките си.Само,че това да ме нападаш с нападки,че си търся спонсор,без да знаеш изобщо за какво става въпрос не го разбирам.Нещо в изразяването ми ли те накара да мислиш така?

# 27
  • Мнения: 1 376
. Ако ти харесва - консумирай си го, пък може да се появи нещо по-добро. Иначе аз с последния "за временна консумация" вече живея една година заедно, та то се не знае.
Не си слагай мъжете присърце, млада си още, забавлявай се максимално.

# 28
  • Мнения: 257
Като човек с дълга връзка ще кажа,че е за временна консумация.
Хората със сериозни връзка зад гърба си няма да тръгнат да се обвързват повторно,защото всичко това е емоционален багаж.
Ти си му като отдушник ,ако бъде достатъчно директен ще е супер,но ако ти губи времето с фалшиви обещания ще е по - зле за теб.
Не се впускай във връзки с такива хора,това е загуба на време.

# 29
  • Мнения: 32 432
Щом бившата не е много бивша, не се занимавай.
Иначе не всеки мъж се ужасява от майка с дете.
Но може той да е от тях.

Общи условия

Активация на акаунт