Следи от кръв след полов контакт(от задната част на влагалището)

  • 971
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте!Ще ви бъда благодарна за предложение на рационални решения по този проблем.Забелязвам леки следи от кръв по бельото ми,което определям като идващо от долната/задната част на влагалището...Преди да кажа каквото и да било трябва да започна от там,че задължително съм посетила гинеколог още при първата поява на тези следи от кръв.Направена е цитонамаска и всичко необходимо при гинекологичния преглед,като гинекологът не забеляза нищо необичайно,опитах се да и обясня от моите впечатления при какви условия е възможно да се е появило,но тя твърди,а и изследванията,че всичко е наред.Още при появата на проблема,партньорът ми беше запознат с това и ми каза,че имам нещо като раничка в тази стеснена част на влагалището..като изтънена кожа както при напукани устни...Мислехме за възможни причинители като неподходяща поза, при която се докосва тази част на влагалището...забелязвам,че се получава при точно такива пози,чудя се на какво може да се дължи,дали поради факта,че съм тясна и се изисква време,за да се отпуснат и подготвят мускулите ми по време на акт.Не ми се беше случвало от месеци,защото избягвахме позите,при които се засяга първо тази зона,ако мога така да го нареча като поза "жаба" например...Извинете за необразованият език,но се опитвам да го обясна възможно реално,защото не знам как да се справя с проблема.Знам,че съм с обърната матка и търся причината и тук...Ще бъда благодарна да чуя вашите съвети и препоръки за лечение,мазане и т.н
Възможно е изказването ми да звучи смешно и некомпетентно,но ще съм благодарна на полезни съвети,а не на присмех.

Последна редакция: вт, 23 яну 2024, 10:27 от Lorita_16

# 1
  • Мнения: 40 924
Много странно, партньорът ти видял раничката, а гинекологът не???  Това не мога да го асимилирам.
Иначе ако си толкова тясна ползвайте обилно гел, помага. Има и дилатори, ама едва ли си за тях.

# 2
  • Мнения: 162
Задължително си направете преглед с колпоскоп,цитонамазката не е най_точното изследване.

# 3
  • Мнения: 109
Имах абсолютно същия проблем като Вас. Става търкане и се получават ранички. Затова има кръв. Трябва гинеколожката да Ви изпише крем, с който да се мажете. Аз взех мерки прекалено късно и ми се наложи операция.

# 4
  • Мнения: 3 122
Купете си лубрикант.

# 5
  • Мнения: 5
Странното е,че не съм суха,навлажнявам се достатъчно,че да не се нуждая от лубрикант.

# 6
  • Мнения: 3 323
Странното е,че не съм суха,навлажнявам се достатъчно,че да не се нуждая от лубрикант.

След една определена възраст лубриканта е задължителен. Иначе ставаш чест пациент на гинеколозите за цистити протривания и какво ли не. Ако си и тясна, нищо чудно и да те е разкъсал щом не си достатъчно навлажнена.

# 7
  • Мнения: 2
Имах абсолютно същия проблем като Вас. Става търкане и се получават ранички. Затова има кръв. Трябва гинеколожката да Ви изпише крем, с който да се мажете. Аз взех мерки прекалено късно и ми се наложи операция.

Здравейте, може ли да споделите с какъв крем се мазахте и каква е тази операция? Благодаря.

# 8
  • Мнения: 335
Мисля, че не е от позата. Протрила си се. Трябва да спреш поне за месец секса и след това с лубрикант. Опитай!

Общи условия

Активация на акаунт