Каква е подходящата жена за един 38-42 годишен мъж?

  • 23 587
  • 964
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 30 802
Е то с такава меркантилност тя си реже клона, на който седи.

# 61
  • Мнения: 3 693
Жената да е с малко дупе, надявам се, не детето?
Правилно си разбрала, максимум педя и половина. Фен съм на миньончета (жени с малки дупета и малки гърди).

# 62
  • Мнения: 30 802
A какъв е размерът на педята?

# 63
  • Мнения: 661
Не мисля,че въобще има някакви параметри и характеристика,които биха задоволили мъж на 40 години,по които да намери жена ...Първо, притеснителна индикация е,самият факт че е сам на тези години (работохолик,женкар,харесва свободният живот,прекалено високи претенции,или труден характер) ..Другото,което е че на тези години , си ставаш самодостатъчен..Живееш сам, и си окей с това...Защото , дори да започне връзка,ще го дразни всичко,защото друг се намесва в ежедневната му  рутина,и нещата пак не се получават..Трудно се градят отношения, на тези години,да не кажа невъзможно..

Чак невъзможно не е. С възрастта хората трупат и опит - и от лична перспектива, и от наблюдения на околните, който е в повечето случай с негативен оттенък.
Аз съм на 32 и масово срещам жени на моята възраст с тежък емоционален багаж - понякога осъзнат, понякога не, не че има голяма разлика.

Има си голяма разлика между дейтинга на 20 и 30, предполагам, че и на 40 не е същото.

Доброто в случая, че с напредването на годините хората евентуално им писва от игрички, по-склонни са да правят компромиси и нещата стават по-лесно.

Eva+, well said Simple Smile
Всичко е до човек...Да, сигурно има мъже,които на тези години стават по смирени,и правят компромиси с идеята да не останат сами..Един вид, осъзнават се..Но при по голяма част, не е така , от това което виждам...Пак казвам, и 5 години да се случи да живееш сам,свикваш и си окей с това..А с напредването на възрастта,даже не ти се занимава да си моделираш нови навици и характер,че да бъдеш харесан, а и си  свикнал със свободата си, и във всякакви отношения ще се чувстваш задушен...Мое мнение...

# 64
  • София
  • Мнения: 17 782
Каква трябва да е женатя за мъж на 38-42? Ми, на 38-42, логично. Не би следвало 40- годишните ергени да се гласят за 30- годишни, камо ли надолу.

# 65
  • Мнения: 6 160
Първосигнално, понеже и аз попадам в тази възрастова категория, ако трябва да търся тепърва щях да кажа, че бих смалила доста кошницата, вместо да я раздувам. Обаче като се замислих по-задълбочено ми изникват някой неща, с които компромис вече не бих правила на тези години. И въобще не се касае за естестките тъпотии поставени във въпросите.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Аз те прочетох.
Странното е, че с нито една жена не се е получила пълноценна връзка, която да доведе до нещо повече.
В една друга тема писах, че когато все другите са "ти криви" логично е да се замислиш дали пък причината за тяхната "кривина" не е в теб самия....щото няма как все ти да си хубавия, и все другите-лошите?Нали?
Далеч не съм търсил причините все у другия човек, но ти си свободна да предполагаш което пожелаеш. Simple Smile

Последна редакция: пн, 25 ное 2019, 11:20 от Здравословна храна

# 67
  • Мнения: 3 693
A какъв е размерът на педята?
20 см. За педята става дума, да не си помислите нещо друго.

# 68
  • Мнения: 30 802
Оф, сега гледам епизоди на Family Guy, там Питър Грифин и аверчетата са точно на по 42. Налитат общо взето на млади и тъпи кифли с разпуснато поведение. Впрочем героят Питър Грифин е житейски доста по-адекватен от някои от мъжете в СО.

# 69
  • Мнения: 8 952
Не виждам нищо лошо жената да си остане вкъщи, ако мъжът изкарва предостатъчно средства. НО ако и двамата са съгласни по този въпрос и при една вече доста по-сериозна дългогодишна връзка /брак/.

# 70
  • Мнения: 30 802
Не виждам нищо лошо жената да си остане вкъщи, ако мъжът изкарва предостатъчно средства. НО ако и двамата са съгласни по този въпрос и при една вече доста по-сериозна дългогодишна връзка /брак/.

На възраст 50+, ако жената усеща, че се е наработила; не иска вече да е в токсична работна среда; семейството вече е постигнало някои цели и финансите са наред - може жената да реши. Това си е вид ранно пенсиониране.

# 71
  • Мнения: 6 473
Каква трябва да е женатя за мъж на 38-42? Ми, на 38-42, логично. Не би следвало 40- годишните ергени да се гласят за 30- годишни, камо ли надолу.
Ийх, ама си и ти.... лоша Joy
Франсоаз написа нещо много вярно. С годините все по-малко компромиси правя, да не кажа почти хич. И подобни мъже като Пирон и секунда или най- много две, бих била добра да потърпя.
Нека кошницата за пикник, пълна със очаквания, точки от списък/ ужасТ/,бъде заменена с малка платняна/ че по-био/ и може би...Но не обещавам.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Не виждам нищо лошо жената да си остане вкъщи, ако мъжът изкарва предостатъчно средства. НО ако и двамата са съгласни по този въпрос и при една вече доста по-сериозна дългогодишна връзка /брак/.
В този случай е задължително жената да има железен самоконтрол, за да не започне да търси шантави начини за запълване на свободното време.

# 73
  • Мнения: 30 802
То на 42 още да имаш "очаквания" от живота е бая наивно; да не си се усетил, че всяко очакване и желание се изработва и нищо не идва даром...

# 74
  • Мнения: 1 168
1. На какви качества у жената бихте държали в такъв случай?
2. С каква жена задължително не бихте били?
3. С каква на възраст жена щяхте да си подхождате най-много (примерна долна/горна граница като години)?
4. Ако сте мъж със средна фигура и спортувате умерено, щяхте ли да бъдете с жена с изявено наднормено тегло, която е безотговорна към хранителния си режим и не желае да полага грижи за влизане в добра форма?
5. Ако жената има дете/деца? Ще се чувствате ли добре, ако основните грижи и време са насочени към жената и детето, а вие (мъжът) трябва да сте на по-заден план? Или ще държите да е равнопоставена на вас, т.е. да няма деца и заедно да си направите такова/такива?

1. Интелигентна. Разумна. Предвидлива. Енергична. Работлива. Хубаво би било, ако има хоби. Да умее да споделя. Да бъде рационална. Да може да взима решения. Отговорна. Амбициозна. И др.
2. С вързана за полата на майка си.
3. С жена на зряла възраст. При някои това се случва по-рано, при други по-късно.
4. Само ако следствие на връзката й с мен започне да спортува и да се поддържа. Говоря за случаите, в които жената се ентусиазира от факта, че има гадже и рязко променя начина си на хранене, режима си и започва да спортува.

Общи условия

Активация на акаунт