Каква е подходящата жена за един 38-42 годишен мъж?

  • 23 429
  • 964
  •   1
Отговори
# 780
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
На Даски половинката, гледам се разписал Grinning
Или направо друго нейно алгер -его.
Г-ца Прекрасна, или никой друг не се пресрами, или само аз не ти разбрах поста (мъжка недосетливост го наречи ако трябва)
Може ли да помоля за разяснение или за линк към темата, която дава обяснението?  Simple Smile
О, недей подсеща, моля те, че това беше сага от рода на Дързост и красота. Само да не почне пак.

# 781
  • Мнения: 2 857
...
О, недей подсеща, моля те, че това беше сага от рода на Дързост и красота. Само да не почне пак.

Ясно, молбата ми да се брои за невалидна !

# 782
  • Мнения: 3 186
Даски липсва. Така и не разбрах защо я бан-наха, макар темите и да не бяха толкова интересни за мен.

Даски банната ли е? Аз реших, че се е успокоила жената най-накрая.

# 783
  • Мнения: X
Daskalka пускаше измислени истории, естествено, с цел провокация. В началото не си личеше, ама по-нататък... Потребителката си звучеше интелигентно, ама си пишеше худ. творби, очевадно, просто ѝ се вързахте, това е.

# 784
  • София
  • Мнения: 34 938
Да се върнем на темата и да отговоря по същество, но няма да се представям в никакви роли.
Аз мисля, че възрастта 38-42 е прекрасна за мъжете. Плодородна, ползотворна и достатъчно зряла. Но:
Ако не си спечелил генетичната лотария, ако не си реализирал известни кариерни успехи и не си емоционално зрял, няма или по-точно, няма как да задържиш "читава" жена дългосрочно. Като под читава, имам предвид повечето жени, да не се чете от мъжете като чиста "десятка".
Давам пример за да няма свободни четения : Мъж на 40, непривлекателен, трудно завършено средно, любител на чашката, опростачава всяка ситуация, работещ за "оня нещастник" и средни доходи, живеещ с мама, реве, че иска жена до себе си, ама всички сме били кучки и сме гонели Чичко Паричко. Без коментар.
Но, пак може да се компенсира, но подобни индивиди си вървят с пълен пакет екстри.

Ако обаче, мъжът е инвестирал време и ресурс в себе си, гони интелектуални висоти, отворен е към хора и събития, показва емоционална зрялост и добронамереност - може да вдигне летвата.

И всичко изложено се отнася както за мъжете, така и за жените.

# 785
  • Мнения: 3 186
Daskalka пускаше измислени истории, естествено, с цел провокация. В началото не си личеше, ама по-нататък... Потребителката си звучеше интелигентно, ама си пишеше худ. творби, очевадно, просто ѝ се вързахте, това е.

Няма да се връщаме на темата. И без това е най-тъпата от началото на интернет досега.

6510, как се доказа, че си измисля Даскито? Странна работа. Някой да не я разпозна?

# 786
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

 Правилно написа, че само ти звуча така. Чети какво съм написал, а не се води по това кое ти с какво свързваш. Двете неща нямат нищо общо. Кое ти дава основание да считаш, че съм "стиснат"? Задето съм писал, че не бих допуснал нагла и мързелива златотърсачка до себе си ли? Кой мъж с поне малко разсъдък би искал такава особа под един покрив?
Ама това злато при тебе ли ще го търси тая наглата и мързеливата? Satisfied
Не само наглите и мързеливите, а всички жени с що годе здрав разсъдък бягат презглава от циции. А че си такъв се вижда само от писания текст, представям си на живо.

# 787
  • Мнения: X
tainichka, хайде, стига бе. Очевадно е, че са измишльотини. Мислете малко, имаше много пропуски в историите ѝ, ако помните? Просто потребителите продължавахме да пишем, но аз в един момент спрях и четох само. И затова тя продължаваше още, та да гледа провокираните ви писания и... сеира. Интелигентна, ама си измисля. То, ако бяха реални темите ѝ – едва ли щеше да ѝ е самоцел да върти 10000000 страници, пиперливи провокации след пиперливи изказвания.

# 788
  • Мнения: 3 186
Хм, просто не мога да вярвам, че има толкова ненормални хора, да лъжат с месеци и да си измислят и да се радват на реакциите.

# 789
  • София
  • Мнения: 34 938
Хм, просто не мога да вярвам, че има толкова ненормални хора, да лъжат с месеци и да си измислят и да се радват на реакциите.
После съм сигурна, се вмъкна с друг ник, ама бързо беше стопирана.

# 790
  • Мнения: 7 876
Хм, просто не мога да вярвам, че има толкова ненормални хора, да лъжат с месеци и да си измислят и да се радват на реакциите.
Има Тайничка, има. Thinking То и жребчето, някъде измежду ферманите си беше коментирал за себе си в ж.р., тъй че...Joy

# 791
  • Мнения: 2 311
Аз не съм чел 50 страници отговори, а само последната. Най-разумно ми се вижда това мнение:
Скрит текст:
Давам пример за да няма свободни четения : Мъж на 40, непривлекателен, трудно завършено средно, любител на чашката, опростачава всяка ситуация, работещ за "оня нещастник" и средни доходи, живеещ с мама, реве, че иска жена до себе си, ама всички сме били кучки и сме гонели Чичко Паричко. Без коментар.

Ако обаче, мъжът е инвестирал време и ресурс в себе си, гони интелектуални висоти, отворен е към хора и събития, показва емоционална зрялост и добронамереност - може да вдигне летвата.

И всичко изложено се отнася както за мъжете, така и за жените.
То ясно, че всеки мъж иска някоя като Памела Андерсън (ама 1993 г. каквато съм я гледал като ученик по първите кабелни телевизии) пък и да готви, и да е с добра душа, и т.н. и т.н. но за каква ще му стигнат силите да се вреди - според колкото е учил, печелил, и т.н.
Само не съм съгласен, че е едно и също за мъжете и жените. То по принцип е така, но до една възраст. А 38-42 г. трудно може да мине за активна детеродна възраст у жените, така че една жена ако е останала самичка дотогава, колкото ще да е хубава, умна и добричка, много се ограничава откъм избор на мъже - остава ѝ избор предимно измежду мъже, които не искат деца или вече си имат. Докато за мъжете не е така.

# 792
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Хм, просто не мога да вярвам, че има толкова ненормални хора, да лъжат с месеци и да си измислят и да се радват на реакциите.
Има Тайничка, има. Thinking То и жребчето, някъде измежду ферманите си беше коментирал за себе си в ж.р., тъй че...Joy
Телефонът ми беше "поправил" една от думите, добавяйки "а" накрая. След броени минути видях това и веднага редактирах мнението, за да е в мъжки род въпросната дума. Пак се търси сензация там, където я няма. Smiley

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 15:11 от На кака жребчето

# 793
  • Мнения: 3 186
о по принцип е така, но до една възраст. А 38-42 г. трудно може да мине за активна детеродна възраст у жените, така че една жена ако е останала самичка дотогава, колкото ще да е хубава, умна и добричка, много се ограничава откъм избор на мъже - остава ѝ избор предимно измежду мъже, които не искат деца или вече си имат. Докато за мъжете не е така.

Тоест само пирони остават за нас, така ли?

(човече в траур)

# 794
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не знам защо продължават някои да си мислят, че докато наборките им били ощетени откъм деца след една определена възраст, то те са пощадени от времето, природата и измененията, които настъпват с възрастта във всеки човек. Къде ще се сравнява някой на 40+ с млади мъже, че да се бута при млади жени. Тия, които уж са пощадени, обикновено имат дебели портфейли. Иначе могат само да си мечтаят.

Общи условия

Активация на акаунт