Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 ноем. 2019, 08:42 ч.

Кафеавтомат - заслужава ли си? /тема 2/

• 3 638
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
Здравейте,имам нужда от съвет за КАФЕАВТОМАТ PHILIPS SM5473/10. Спряли сме се на този избор! Има ли някой тази машина и ако да какви са отзивите ви, прави ли хубаво еспресо,заслужава ли си покупката? Ще съм Благодарна на отзовалите се с опит! Прилагам и линк на автомата:
https://www.technomarket.bg/kafeavtomati/philips-sm5473-10-09172446

# 61
Имам автомат Бош, взимам различни видове кафе и не мога да открия  “моето”.
За сега единствено съм се спряла на прясно изпечено кафе , което купувам от малко магазинче за кафе.
Вие каква марка използвате за вашите автомати или по-скоро как подбирате сортовете?
Аз обичам плътно кафе с каймак, да не киселее.
Последно пробвах Бианчи-жълт пакет, не е зле, но има какво да се желае.
Сега поръчах на Дъбов.... нямам търпение да го пробвам, но то е чиста арабика, а четох, че тия автомати не правели хубаво кафе само арабика.
Може би трябва да е на по-едро смилане.
Помагайте със съвети, че съм много “боса” по въпроса с тези машинки.
Дайте ми кураж, че започвам да съжалявам за тази покупка.

# 62
Едва ли ще ти хареса спешълти кафе на автомат(Дъбов), взимай арабика/робуста микс, робустата помага за плътен вкус и каймак.
По-скоро трябва по фино смилане.

# 63
  • София
Да, само с арабика няма да стане хубав каймак. Трябва да е смес с робуста.
Иначе ние пием чисти арабики, вкусът ми е по-важен от каймака.
Това е последното ми откритие, много е добро.

# 64
  • Стара Загора
Отдавна искам да си купим кафеавтомат и съм се спряла на JURA D6 Platinum. До сега само ръчки сме имали и една с капсули. Обичаме кафето....пием с мъжа ми по 2-3 на ден.
Някой да е купувал такъв вид кафеавтомат?

Общи условия

Активация на акаунт