Коледата на вратата чука, ДЕКЕМВРИйче малко в ръцете ни ще гука! 💝🎁🎄

  • 53 569
  • 721
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 376
Ох, ММ ми прати снимки. Прилича на него. Но има някакво червено петно на челцето. Дано не е белег, а да се махне.
Иначе съм почти сигурна че ще се променят очичките, но няма значение. Тя е прекрасна. Heart Eyes

# 211
  • Мнения: 4 660
Марти не се притеснявай много деца имат хемангиоми (червени петна) тия дни. Важното, че е живо и здраво белезите са бял кахър.
И дъщеря ми има на челото с времето избледня, сега се личи само когато и е топло или има температура.
ММ ми вика понякога защо и мериш температура с термометър погледни и челото тя си има вградено ☺️

# 212
  • Мнения: 2 172
Малката имаше такова петно на нослето. Избледня. Тънка им е кожичката още. Въпреки, че е бяла, пак не се забелязва почти. Само като се ядоса и се напъне да реве се появява.
Радвай се на малката колкото можеш повече, моментите са наистина невероятни, а минават много бързо😍❤

# 213
  • Мнения: 367
Честито Марти!Много здраве, щастие и бързо възстановяване. Аз явно няма да раждам тая седмица, така че се надявам да е поне другата. Преди половин час имах една гадна контракция чак ме присви много и това е. Ейтъй да ме дразни просто 😁😁😁

# 214
  • Мнения: X
Момичета , някой пие ли Натаспин и казаха ли кога се спира ?На мен доктора ми каза до секциото да го пия ?
Аз пиех Акард 150мг, но го спрях месец преди термина. Като бях на консултация с анестезиолог той каза че се спират месец предварително.

# 215
  • Мнения: 882
И аз знам , че имат повечкото някакви петънца ще отмине ... радвай се на прекрасното ти момиченце  👨‍👩‍👧 Така па край твоята радост вече нямам търпение да видя моето момченце и да си го гушкам , но имам поне още 28 дена до тогава . Аз тази вечер съм с гадна болка в десния бъбрек пих едно нош па но не ме отпусна .

# 216
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Марти, добре дошла на Катлея!! Да е жива и здрава, много радост да ви носи! Скоро да я гушнеш! Heart
Звучиш добре! Не се съмнявам, че бързо ще се възстановиш!

Slunceto _-@-_, да най-вероятно знаят, как да действат лекарите с упойките. Сетих се за този въпрос, отметнах го, няма повече да го мисля. Simple Smile

Irina Jolie 616216, чудесни новини! Радвам се за теб! Лека бременност ти желая!

куршумчо, където 7, там и 12. Grinning Hug Шегувам се. Kissing Heart То и зависи, къде ще има места.

villygdr, спрях натаспина в 34 г.с. + 1 ден. Ще раждам нормално, при правилна позиция на бебето.

# 217
  • Мнения: 217
Марти, да ти е жива и здрава принцесата! Желая ви много щастливи моменти на цялото семейство! Heart
Както са писали момичетата, тези родилни петна след време изчезват. Баткото имаше на главичката + нослето му беше смачкано от едната страна (нослето на10 ден напълно се оправи), защото много ниско го носех и много съм го пропуснала.
Аз пия Акорд 75мг., беше ми изписан 150 мг., но кардиолог ми намали дозировката. Другата седмица влизам в 34гс. и го спирам. За сега нормално ще раждам, дано нещо не се обърка.

# 218
  • София
  • Мнения: 231
Ехаа хубавата Катлея се е родила с мерките на моя Ники, да ти е жива и здрава много да ви радва, а на теб бързо въстановяване. 🌷❤️🤩😘
В 15:05 се роди Катлея - 3130 гр. 50 см. Прекрасна, много гласовита и синеока. Heart Eyes

# 219
  • Мнения: 872
А до 34 седмица бях на аспирин протект, от тогава съм на натаспин. Всеки преглед го питам и казва пии си го. Аз ще съм секцио. Ще правим консултация със съдов хирург, но в деня преди секциого.

# 220
  • Мнения: X
Добро утро ☕
Някоя с розово течение?
От 4 часа като станах и се появи, не е еднократно. Започнаха ме болки през 4,5,6мин., минаха няколко часа и съм заспала, та поутихнаха. Но това течение си го има. 😬 Вчера бях на тонове и всичко беше наред. Ще звъня после на лекарката ми. Сега пак имам кратки прерязвания ниско долу и после стягане на корема.. Термина ми е чак на 21.12..

# 221
  • Мнения: 5 376
На мен в розово ми течаха водите. По - добре иди до АГ.

# 222
  • Мнения: X
Ммм неми прилича на води, в смисъл не е точно воднисто а си е по-гъстичко... А онзи ден на два пъти при забърсване имаше нещо по-слузесто, леко оранжевеникаво.. Оф ама какви определения давам вече, ама нз как да го опиша.

# 223
  • Мнения: 5 376
Моите води също бяха не воднисти, а по - скоро като желе.

# 224
  • Мнения: 354
Как си, Марти?
Слънцето, аз също мисля, че може да са води или тапата Simple Smile
Моят младеж се е запънал и няма к намерения да излиза...

Общи условия

Активация на акаунт