Коледата на вратата чука, ДЕКЕМВРИйче малко в ръцете ни ще гука! 💝🎁🎄

  • 53 578
  • 721
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 825
Марти успех, щом е тръгнала малката, значи док като се понаспинка Sweat Smile ще дойде да я извади! Стискаме ти палци и после да се похвалиш с добри новини! Ех ама как си знаеше от отдавна, че ще е края на ноември около тези дни! Blush

# 106
  • Мнения: 499
Марти успех, щом е тръгнала малката, значи док като се понаспинка Sweat Smile ще дойде да я извади! Стискаме ти палци и после да се похвалиш с добри новини! Ех ама как си знаеше от отдавна, че ще е края на ноември около тези дни! Blush

Абе наистина я има тая история с майчинския инстинкт 💝 Моят ми подсказва, че бебо ще подрани и при мен ама дано се лъжа 🙏😀

# 107
  • Мнения: 697
И аз да се отчета.
Ми хора аз съм с 1 см разкритие. Пусна ми тонове, имах една доста силна контракция, док каза че според него бебчо ще се пръкне до 2-3 дни... Водите са си в норма. Пита дали искам да ме настаняват, дали ще ми е по-спокойно. Обаче аз отказах, предпочитам да си чакам вкъщи вместо в болницата. Та сега си се връщаме. Каза да се ослушвам за контракции по всяко време и да засичам. Ако всичко е точно, часа, който имам в петък си ми остава и ми каза тогава директно с чантата да отивам. Нещо яко се спекох..🤪

# 108
  • Мнения: 257
Беар, Марти, Алекс - успех, момичета! Heart Eyes

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 126
И аз да се отчета.
Ми хора аз съм с 1 см разкритие. Пусна ми тонове, имах една доста силна контракция, док каза че според него бебчо ще се пръкне до 2-3 дни... Водите са си в норма. Пита дали искам да ме настаняват, дали ще ми е по-спокойно. Обаче аз отказах, предпочитам да си чакам вкъщи вместо в болницата. Та сега си се връщаме. Каза да се ослушвам за контракции по всяко време и да засичам. Ако всичко е точно, часа, който имам в петък си ми остава и ми каза тогава директно с чантата да отивам. Нещо яко се спекох..🤪

В коя болница ще раждаш? Може и да си казвала,но или съм забравила или ми е отбягнало някъде в темите, извинявай предварително Simple Smile

# 110
  • Мнения: 697
И аз да се отчета.
Ми хора аз съм с 1 см разкритие. Пусна ми тонове, имах една доста силна контракция, док каза че според него бебчо ще се пръкне до 2-3 дни... Водите са си в норма. Пита дали искам да ме настаняват, дали ще ми е по-спокойно. Обаче аз отказах, предпочитам да си чакам вкъщи вместо в болницата. Та сега си се връщаме. Каза да се ослушвам за контракции по всяко време и да засичам. Ако всичко е точно, часа, който имам в петък си ми остава и ми каза тогава директно с чантата да отивам. Нещо яко се спекох..🤪

В коя болница ще раждаш? Може и да си казвала,но или съм забравила или ми е отбягнало някъде в темите, извинявай предварително Simple Smile

В “Селена”

# 111
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Стискам палци на всички! Желая ви спокойствие преди всичко и най-пухкавия финал 🍼🤗

# 112
  • Мнения: 217
Марти, Беарче успех дами! Момента настъпи и скоро ще си гушкате пухкавите бебчета Flowers Hibiscus Flowers Four Leaf Clover Бъдете положително настроени и бързо и безпроблемно раждане.
Миналата седмица като ходих на отворени врати в болницата, където искам да раждам, завеждащият отделението посъветва всички мамчета да са позитивни и да си мислят за хубави неща, когато настъпи момента. Когато сме щастливи се отделя хормон ендорфин, който притъпява болката, т.е. всичко ще мине по- леко ако сме щастливи.
Като ви чета едно мило ми стана, как наближава момента. Аз се надявам още месец да изкараме две в едно. Да мине поне Коледа и после каквото ще става да става.

# 113
  • Мнения: 367
Мен ме прати АГ в родилното, но се оказа фалшива тревога. Имам контракции през 10тина минути, но само до там. Казаха, че е възможно да зачестят тая вечер или пък да утихнат. И понеже съм от града няма смисъл да влизам от сега понеже може и 2-3 дни да минат. Да следя като станат на 3-5минути и тогава. Поне попълнихме бумащината и като отида направо да си влизам.

# 114
  • Мнения: 499
Марти не е писала от обяд,мирише ми на бебее Simple Smile Мислено да й изпратим много положителна енергия 💝

Вижи,значи му се вижда краят и при теб Simple Smile

Мече, по-добре вкъщи, на уют и спокойствие щом не ви е далече болницата.

На мен коремът ни стои буквално като футболна топка напред,изобщо не е паднал надолу 🤷 Днес чочо ме пощади та поспахме следобяд,че снощи като си втълпих,че ще ме почнат контракции и спах на отсечки.. А и вече много ме боли срамната кост, без помощта на ММ няма обръщане понякога..

# 115
  • Мнения: 3 794
Ох, цял ден тичам напред-назад и нямах време да пиша.
Марти, Беърче, Вижи - стискаме палци 🤞 Марти, чакаме добрите новини от теб всеки момент ❤️😏

Аз днес се запознах с педиатърката ни (Марти, благодаря 😘) и съм спокойна, че малката ще има лекар,за мой късмет.

Ходих на тонове, бебето беше толкова активно, че апаратът падна на земята 😂 умрях от срам, ама тя го направи, не бях аз 😅 засякоха малко контракции, но можело да е от това, че рита и не се разбра имам ли, нямам ли.
Тапата ми продължава да пада май. Не съм сигурна вече какво е точно 🤔
Лекарят ми каза, че ако не родя до вторник ще ми прави преглед за разкритие ☹️ и реших че почвам да ям люто и ананаси и да се надявам, че няма да се наложи, защото много ме е страх от това, честно казано.

И освен това ми се върна зверския апетит от вчера и мисля, че мога да изям света, та в този ред на мисли отивам да ям и тръпна в очакване за следващото ни бебенце 🙏🙏🙏🙏🙏

# 116
  • Мнения: 697
Момата на Марти може и да е на бял свят вече. Дано всичко е наред💗😍💕

Джорджи, оо хич не ни е близо болницата 😅 Час път. Айде с бая по-бързо каране може и за 40 мин някъде да се стигне. Обаче за мен да стоя там без причина (щом и доктора не настоява) ще бъде много депресиращо и потискащо и най-много да се забави процеса от притеснение. Затова вкъщи ще си чакам.

Ланче ей тъкмо щях да отбелязвам, че те няма и ти се появи. ❤ Браво на активната беба!😁 Преглед за разкритие днес нали ми правиха, обаче не го и усетих. С предната бременност си го спомням като нещо ужасно, пък сега... Явно си е индивидуално.

Вижи, стискам палци и за теб! Ние с теб сме гд на едно дереже😁😘

# 117
  • Мнения: 19
Толкова хубава темичка сме започнали! И аз да се включа в нея 😊

# 118
  • Мнения: 882
Марти с теб сме ... ако лекаря се е наспал значи има бебе вече 😀  Беарче , вижи , Алексче стискам палци и на вас ама наистина по спокойно ще ви е вкъщи въпреки панираните татковци 😁. Моя син такива ритници днес ми наби в стомаха доста ме заболяха та си имаше разговор с баща му днес щото той пък се бил изплашил и понеже ръката му беше точно тогава върху корема ми и него го било заболяло 😂😁 бяхме излезнали да пазаруваме и седим в колата и само си представете гледката . Хората минаваха и ни гледаха цирк голям . Мен продължава да ме боли главата пак . Премерих кръвоното 118 на 80 хвърлих си един душ 100 на 70 но още ме боли . Тия електронни апарати колко ли вярно показват и сега нз какво да правя . Освен кикаир както че посъветва парецетамол да пия че болката даже в окото си я усещам

# 119
  • Мнения: 2 172
На Марти девойката е на бял свят вече, според мен😀💝

Лани, и на теб ли ти пада тапата? Тук наистина е настанал таповалеж.

Като гледам тази и другата седмица ни се очертават ударни в бебевалежа. Аз, Янка, Беърчето, Лани и Вижи май сме сигурни🙂
За себе си съм повече от сигурна, че до другия четвъртък ще съм родила по един или друг начин.

Ние днес ходихме и избрахме диван за онази стая, ама то аз вече за никъде не съм. Ходя и на всяка крачка спирам да почивам, пръхтя, пъшкам....изпробвах всички дивани😆

Имам някакви тъпи болки, леки контракции, но май нищо сериозно. Казаха, че шийката се скъсява, разкритието ще го видим дали прогресира. Искат ако нещата се случват естествено да изчакаме и вече ако не стане нищо до другия четвъртък- индукция.

Оххх, много се развълнувах нещо😀
Днес цял ден притрепервам да видя дали нямаме някое бебче, Марти я мисля и само чаках да се добера до телефона и 5 мин. спокойствие.😁

Благодаря, момичета, че ни мислите, но то тази дребната седи и май си играе с мен и таткото. Пуска сигнали да заблуди само🤣❤😘

Общи условия

Активация на акаунт