Лято в Албена 2020 г.!

  • 41 993
  • 739
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 321
migles, не мисля, че ще има проблем да ви издадат ваучер. Нашата почивка беше планирана за 27 юли - 4 август за 6 човека в Славуна.

Благодаря.

# 451
  • Мнения: 1
В УСЛОВИЯ НА ПАНДЕМИЯ: Курортът „Албена“ е готов за летния сезон

https://nova.bg/news/view/2020/05/09/287417/%D0%B2-%D1%83%D1%81% … 0%B4%D0%B5%D0%BE/

# 452
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
В УСЛОВИЯ НА ПАНДЕМИЯ: Курортът „Албена“ е готов за летния сезон

https://nova.bg/news/view/2020/05/09/287417/%D0%B2-%D1%83%D1%81% … 0%B4%D0%B5%D0%BE/
Да, същите неща ги  коментирахме мтогократно още като ги публикуваха на сайта на Албена.
Който следи темата знае.

# 453
  • Русе
  • Мнения: 679
Щяло да има отстъпки за тези, които не са си отменили резервацията този сезон.Но за какво ще са тези отстъпки, нямам идея.Дали за аквапарка, ако работи...
С картите които ще раздават ще се ползва 10% отстъпка за всички съоръжения в комплекса /аквапарк, кортове и т. н./, както и за бъдещи резервации.

# 454
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
А кой ще ги раздава тези карти? Ще важат ли и за резервации направени през туроператори?
А се чудя дали ще работи лунапарка - колички, батути и др. моя син много ги обича и ако не работят ще е голямо тръшкане.  ...

# 455
  • Русе
  • Мнения: 679
А кой ще ги раздава тези карти? Ще важат ли и за резервации направени през туроператори?
А се чудя дали ще работи лунапарка - колички, батути и др. моя син много ги обича и ако не работят ще е голямо тръшкане.  ...
Как стоят нещата с туроператорите незная. Моята резервация е чрез офис на Албена в града ни за която съм платила само капаро 30%. От офиса ми обясниха,че след запалщането на останала сума ще получа такава поименна карта за отстъпка 10%, която ще важи за бъдещи резервации и ще може да се комбинира с отстъпките за ранни записвания за следващия сезон. Предполагам, че Вие ако сте заплатили цялата сума ще си получите картата при настаняването в хотела. За аквапарка знам, че ще отвори средата на юни, но другите люлки,батути и подобни не е ставало дума в разговора.

# 456
  • София
  • Мнения: 11 471
Картата ще важи за срок от 5 г., и ще дава 10% отстъпка при следващи резервации (предполагам от сайта/офиса на Албена), като ще може да се комбинира и с всякакви отстъпки за ранно записване (тази година стигаха тези отстъпки до ок. 30%).
Аквапаркът може би ще работи, анимация ще има, но катерушки и пързалки - категорично няма да работят, поне ако ползването на същите дотогава е забранено и във всички останали паркове и градинки.
Лунапаркът ще ми е интересно дали ще отвори, може би не, батути - как си представяте да скачат 10 деца в един батут? Или пък батутът да се ползва само от 1 дете? По-скоро не, няма да работи. В картинга не виждам нищо лошо, ама всяка количка трябва да се дезинфекцира след всяко дете, което е абсурд. Може вие да си носите кърпички и спирт.

# 457
  • София
  • Мнения: 274
Знаете ли как стои въпроса с анулиране на он-лайн резервация през сайта на Албена, която е платена на 100 %?

 Ще изчакаме до края на юни, но май, тази година ще се разминем с морето ..... и ваканция в България.

# 458
# 459
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Щяло да има отстъпки за тези, които не са си отменили резервацията този сезон.Но за какво ще са тези отстъпки, нямам идея.Дали за аквапарка, ако работи...
С картите които ще раздават ще се ползва 10% отстъпка за всички съоръжения в комплекса /аквапарк, кортове и т. н./, както и за бъдещи резервации.
В новата наредба пише, че басейните ще работят, но без прилежащите съобръжения  към тях, което значи, че няма да работят и аквапарковете.
Обаче пък в сайта на Албена пише, че аквапарка ще отвори на 19 юни.

# 460
  • Мнения: 2 042
Знаете ли как стои въпроса с анулиране на он-лайн резервация през сайта на Албена, която е платена на 100 %?

 Ще изчакаме до края на юни, но май, тази година ще се разминем с морето ..... и ваканция в България.
Pnet, откъде трябва да летите?

# 461
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Здравейте!
На мен са ми изпратили мейл с инфо за картата. Както е написано - 10% допълнителна отстъпка при бъдещи резервации до 2024г. Другото, което е: безплатно ранно настаняване след 9 с включена закуска или късно освобождаване до 17ч.; приоритетен избор на етаж, стая, корпус в хотела. Картата е поименна и се получава при настаняване в хотела. Това е в общи линии, което разбрах.

# 462
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Lubito, а ти презАлбена ли резервира или с агенция?

# 463
  • Варна
  • Мнения: 3 940
капацитет 17 000 туристи , на 500 ха земя , 5 км. плаж в 43 хотела просто няма друг такъв курорт точно приспособен за короната Simple Smile Ако въобще някъде има безопасен плаж , то това е там  Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 464
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Lubito, а ти презАлбена ли резервира или с агенция?

През сайта на Албена на Черния петък със 100 % предплащане. С опция за безплатно анулиране 14 дни преди настаняване.

Общи условия

Активация на акаунт