Лято в Албена 2020 г.!

  • 42 034
  • 739
  •   1
Отговори
# 135
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
По-голямата част от негативните коментари от немци са от хора, търсещи компенсации. Rolling Eyes

# 136
  • Мнения: 2 043
Изобщо не е вярно това за храната в Калиакра.
2018 бяхме в Парадайс Блу, а нашите приятели в Калиакра. Поне 4 пъти ходихме с тях на обяд в техния хотел /в Парадайс блу няма ALL/ и бяхме много доволни.

# 137
  • Мнения: 6 713
В Калиакра почивахме 2015 и 2016, храната беше много хубава.

# 138
  • Белгия
  • Мнения: 301
През 2019 г. почивахме в Калиакра Бийч, храната беше прясна и вкусна. Като забележки мога да кажа:
- Липсваше традиционна българска кухня като основно ястие и особено топли предястия. Струва ми се, че готвеха за вкуса на чужденците. Примерно има меса и риби по няколко начина, отделно има сготвени картофи, ориз, зеленчуци като отделни ястия. Всеки може да си смеси според вкуса си, но например мусака не може да яде.
- Пастата и спагетите бяха зле и моите деца много страдаха. Наложи им се да ядат супи, пиле и зеленчуци:).
- На барбекюто трябваше да се чака по половин час всеки път, а към него винаги имаше голям интерес.

Не ме впечатли менюто, но и много не ме е интересувало. Салатите бяха разнообразни и пресни, супите и плодовете също. Винаги намирахме достатъчно неща, които ни харесват. Имахме в групата хора със сериозни изисквания към качеството на храната и нямаха забележки.

# 139
  • Мнения: 75
През 2019 г. почивахме в Калиакра Бийч, храната беше прясна и вкусна. Като забележки мога да кажа:
- Липсваше традиционна българска кухня като основно ястие и особено топли предястия. Струва ми се, че готвеха за вкуса на чужденците. Примерно има меса и риби по няколко начина, отделно има сготвени картофи, ориз, зеленчуци като отделни ястия. Всеки може да си смеси според вкуса си, но например мусака не може да яде.
- Пастата и спагетите бяха зле и моите деца много страдаха. Наложи им се да ядат супи, пиле и зеленчуци:).
- На барбекюто трябваше да се чака по половин час всеки път, а към него винаги имаше голям интерес.

Не ме впечатли менюто, но и много не ме е интересувало. Салатите бяха разнообразни и пресни, супите и плодовете също. Винаги намирахме достатъчно неща, които ни харесват. Имахме в групата хора със сериозни изисквания към качеството на храната и нямаха забележки.

А какво е Вашето мнение за почистването на стаите и за анимацията като цяло?

# 140
  • Белгия
  • Мнения: 301
Нямам забележки към почистването, или към каквото и да е в поддръжката на хотела.
От анимацията помня, че имаше вечерно шоу от 9 часа, което децата харесваха. Ние си пиехме коктейли на масичките в градината, а те гледаха. Една вечер имаше рок вечер, на която и възрастните много се забавлявахме. През деня не сме се интересували от активностите.

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 11:10 от mik123

# 141
  • Мнения: 75
Нямам забележки към почистването, или към каквото и да е в поддръжката на хотела.
От анимацията помня, че имаше вечерно шоу от 9 часа, което децата харесваха. Ние си пиехме коктейли на масичките в градината, а те гледаха. Една вечер имаше рок вечер, на която и възрастните много се забавлявахме. През деня не сме се интересували от активностите.
Много благодаря за споделеното мнение!😀

# 142
  • Мнения: 2 728
Отзиви има ли за Вита парк? Ползва ресторант на плажа, затова съм се насочила към него, не се налага на обяд да се връщаме в хотела

# 143
  • София
  • Мнения: 476
Отзиви има ли за Вита парк? Ползва ресторант на плажа, затова съм се насочила към него, не се налага на обяд да се връщаме в хотела
Само да кажа, че ресторанта на плажа не е съвсем на плажа. Покрай хотел Боряна, през пътя е ресторанта.

# 144
  • Мнения: 1 069
Отзиви има ли за Вита парк? Ползва ресторант на плажа, затова съм се насочила към него, не се налага на обяд да се връщаме в хотела

Тоя ресторант, може въобще да не го броите за ресторант.
Сандвичи и някой плод, за готвени ястия не можеше и да става дума. Или ако е имало свършват за отрицателно време.
Отизивите са от миналото лято.

Хотела си реве за обновяване.
Ресторанта им е нов, гръб до гръб с ресторанта на друг хотел, но не запомних името.
Но в този на вита парк, се сервира храна като за 3* хотел. Знам защото лично им затворих ресторанта за 2 дни, докато си оправят проблемите от техническо естество и всички гости се храниха в съседния ресторант.

# 145
  • София
  • Мнения: 476
Отзиви има ли за Вита парк? Ползва ресторант на плажа, затова съм се насочила към него, не се налага на обяд да се връщаме в хотела

Тоя ресторант, може въобще да не го броите за ресторант.
Сандвичи и някой плод, за готвени ястия не можеше и да става дума. Или ако е имало свършват за отрицателно време.
Отизивите са от миналото лято.

Хотела си реве за обновяване.
Ресторанта им е нов, гръб до гръб с ресторанта на друг хотел, но не запомних името.
Но в този на вита парк, се сервира храна като за 3* хотел. Знам защото лично им затворих ресторанта за 2 дни, докато си оправят проблемите от техническо естество и всички гости се храниха в съседния ресторант.
Ами то хотел Вита Парк е 3* - каква храна очаквате да ви сервират за 5* хотел ли?
В ресторанта на плажа имаше готвена храна - орис с месо, картофи с месо, печена или пържена риба..... всеки ден . Не е имало бой за готвените храни. Единственото което липсваше бяха супите.

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 16:06 от Inna_78

# 146
  • Мнения: 2 728
Да Вита парк си е 3 звезди, да разбирам че ресторанта става без големи очаквания. Сега видях, че цената за Елица ми излиза с няма и 100 лв повече. На нас аквапарка не ни трябва предпочитаме цял ден да сме на плажа. А сега кои хотели ползват р-т Рай на плажа? Не съм посещавала Албена едно 5-6г.и нещата са се променили. А отзивите за Елица как са последните години

# 147
  • Мнения: 351
Моето впечатление за храната е, че разнообразието зависи от категорията на хотела и цената, която се плаща за това. Няма как в Оазис да чакаме ципура напр. Били сме там три пъти и такава не сме улучвали. Но в Ралица Аква и старата Добротица имаше, Боряна също. Само, че съответно цената на престоя ни там беше по-висока.Също си зависи и от управителя на ресторанта, организацията, главния готвач. Например преди няколко години не бяхме въобще доволни от ресторанта на Малибу, въпреки че цената му е почти съпоставима с тази на Боряна.После четох, че има и доволни. Та и субективно си е.Моето разнообразие сигурно няма да съвпадне с това на други туристи.

# 148
  • Мнения: 6 713
dete2, за хотел Елица по спомен отзивите не са добри. Не съм била в хотела, но следя темата и това съм запомнила.
Боряна е реновиран и цените май се покачиха. Съседните на Елица - Нона, била съм там 2009 и 2010 и съм с прекрасни впечатления, Славуна, била съм 2011, много ми хареса. Добри отзиви от познати имам за Мура.

# 149
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Точно храната в хотел Орхидея и Магнолия не е с много добри отзиви.

elica18, даже самите хотели не са с много добри отзиви, не само храната им.Учудвам се на изказването,че хотелите покрай плажа не предлагат достатъчно разнообразна храна, не мога да се съглася с това.Не случайно цените им са по-високи от тези на Орхидея и Магнолия, нищо че нямат големи басейни като задните хотели.Те превъзхождат с други неща. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт