Лято в Албена 2020 г.!

  • 40 385
  • 739
  •   1
Отговори
# 180
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Със сигурност албенаджии считат, че след като давате по 2000 лв/5д. едва ли са проблем парите за паркинг Joy

Дано не се засегне някой Sunglasses
Точно! Simple Smile


А иначе и ние не ползваме кола из комплекса в който и хотел да сме. Мъжа ми ни изсипва с багажа в хотела и се връща на паркинга на автогарата и там зарязва колата. Малко ме е яд за таксата куче, 20 лв на ден са много за домашния любимец Sad

# 181
  • Мнения: 2 041
И ние не ползваме кола в Албена.

# 182
  • София
  • Мнения: 799
Със сигурност албенаджии считат, че след като давате по 2000 лв/5д. едва ли са проблем парите за паркинг Joy
Аз не мисля, че това е логиката на тези такси, но това си е мое мнение и едва ли има смисъл да я водим тази дискусия. Wink

# 183
  • София
  • Мнения: 1 152
Здравейте и от мен.
Резервирах в Амелия. От построяването на Парасайс сме в него, но аз обичам да експериментирам ( за ужас на мъжа ми) и направих тази крачка.
Говорих с кол центъра по въпроса, защото платих на 15% отстъпка и 2 дни по-късно пуснаха 25%. Откачих!
Държаха се адски любезно и мило. Извиниха ми се , че така е станало и съм в правото си да анулирам по-скъпата резервация.
Така се сдобих с апартамент и 89 лв кредит за масажи, а бях платила стая парк.
Много съм доволна от начина по който се отнесоха. Ние сме били в Амелия в реновираната част преди Парадайс и си го харесвам.
Сега остава да чакам 3 август.

Майка ми и баща ми са в Орхидея. Те искат паркови хотели и всяка година са там. Сега хванах 30% за тях и останаха доволни.

# 184
  • Белгия
  • Мнения: 300
Резервирах Амелия и сега май ще го откажа. Знаете ли дали стаите с източно изложение имат гледка море?

# 185
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Амелия е с нов дизайн и е за първи сезон. Обадете се на кол центъра и питайте за изложението.Предполагам, че източното изложение е към морето.

# 186
  • Белгия
  • Мнения: 300
Попитах ги, не знаят, сигурно щяло да се вижда морето, но още било в строеж.
Според гугъл мапс, източното изложение гледа към гърбовете на други хотели. А и са написали 'стая с източно изложение', а когато се вижда морето, пише ' с морски изглед'. Бях се навила за Амелия, но ако ще гледам сгради през прозореца, май няма да е този хотел.

# 187
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Честно казано в офертите им никъде не пише гледка море.

# 188
  • Мнения: 2 821
Попитах ги, не знаят, сигурно щяло да се вижда морето, но още било в строеж.
Според гугъл мапс, източното изложение гледа към гърбовете на други хотели. А и са написали 'стая с източно изложение', а когато се вижда морето, пише ' с морски изглед'. Бях се навила за Амелия, но ако ще гледам сгради през прозореца, май няма да е този хотел.

Защото Амелия е повече на главната улица, отколкото на крайморската. Не знам как ще го разпрострят към морето, защото пред него от едната страна е ПарадайзБлу/както и да се казва в момента/и от другата му страна е Калиопа.
Справка - ГугълМапс

# 189
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Ясна е работата значи.Язък за високата му цена като не може да предложи поне няколко стаи/ апартамента с изглед море.

# 190
# 191
  • София
  • Мнения: 1 152
Къде е бил този хотел Кардам? 🤔 Изглежда много добре идеята. Мащабно.

# 192
  • Мнения: 6 691
Това не е ли пред Парадайс блу?🤔

# 193
  • БГ
  • Мнения: 1 160
Това не е ли пред Парадайс блу?🤔

Да, х-л Кардам беше на мястото на големия паркинг, намиращ се пред х-л Парадайз блу, встрани от х-л Оазис.

Ясна е работата значи.Язък за високата му цена като не може да предложи поне няколко стаи/ апартамента с изглед море.

За няколко стаи/апартаменти е възможно и да има страничен изглед море. Имам предвид по-високите етажи на крилото, което е като продължение на х-л Парадайз блу, в посока към х-л Малибу.

Последна редакция: чт, 30 яну 2020, 22:17 от stefaniika

# 194
  • Мнения: 1 781
Привет на всички фенове на Албена!
Тази година сме се насочили натам, най-накрая! Отдавна искам да посетя севрното Черноморие, а навсякъде чета, че плажът на Албена е топ. Идвам тук за препоръка.
С дете на 2+ ще сме, искаме нещо на самия плаж, с полегато море, за да влиза спокойно малката, ок храна(не сме злояди),  и да е спокойно, защото малката заспива до 21ч и не сме по бесните купони. Седим си на терасата вечер та гледката към морето ни е задължителна. Макс 1500лв за 7 нощувки. Като гледам Боряна, Нона, Мура, Славуна може да пропускам някой, отговарят на местоположение-цена, но вашето мнение тук ще ми е полезно за останалото.

Общи условия

Активация на акаунт