Лято в Албена 2020 г.!

  • 42 068
  • 739
  •   1
Отговори
# 195
  • Русе
  • Мнения: 684
Къде е бил този хотел Кардам? 🤔 Изглежда много добре идеята. Мащабно.
Отстрани на Оазис по пътя за ескалаторите.

# 196
  • Германия
  • Мнения: 8 101
Къде е бил този хотел Кардам? 🤔 Изглежда много добре идеята. Мащабно.
Отстрани на Оазис по пътя за ескалаторите.
Там, където сега е паркинг и мястото с електромобилите под наем ли?

# 197
  • Варна
  • Мнения: 948
Здравейте,
Моля за съвет - Славуна или Санди бийч препоръчвате? С 2 деца ще бъдем - на 1,5 г. и на 3 г.
За Славуна притеснението ми е единствено отдалечеността от центъра, до който не знам дали ще стигнем въобще.
Сандито пък има хубава пързалка за голямото шило Simple Smile

# 198
  • В.Търново
  • Мнения: 6 688
В такъв случай аз ви предлагам Сенди, ако не държите особено на изглед море.Имате пързалка в басейна, на центъра е, има добри отзиви.Славуна е отдалечена от центъра, но е възможно да имате гледка море, ако си резервирате такава стая/ ако всъщност има останали свободни/.

# 199
  • Варна
  • Мнения: 948
На там клоним, днес трябва да решим вече. Въобще не държа да гледам морето. Дето се вика "нагледала съм му се" Simple Smile
Искам на децата да им е забавно.
Благодаря за мнението Simple Smile

# 200
  • София
  • Мнения: 11 478
Славуна ползват хубавия басейн на Гергана, където има мини водна пързалка. Отделно имат вътрешен басейн, Лично аз препоръчвам с 2 ръце славуна, а повярвайте ми - гледката към морето не е за изпускане. Бидейки човек с 2 деца, прекрасно осъзнавам хамалогията да "мъкнеш" до плажа до припадък разни неща. Освен, ако хотелът не ти е на плажа Wink

# 201
  • Мнения: 6 733
В Славуна всички стаи са с изглед море.

# 202
  • Мнения: 1 781
А между Славуна, Нона, Елица и Боряна може ли да ми препоръчате? Благодаря.

# 203
  • Мнения: 6 733
Елица отпада, че не е реновиран и има лоши отзиви.
Боряна май е с най-добри, не съм почивала там, но все го заглеждам и бих почивала.
В Славуна и Нона съм била, но доста отдавна, с прекрасни впечатления. Нона ми е сантимент, че ми е първата почивка в Албена.
Бих ги подредила така: Боряна, Славуна/Нона, Елица. Зависи и какви са ви изискванията.

# 204
  • София
  • Мнения: 11 478
Славуна или Боряна. В Боряна стаите са още по-малки дори и от Славуна. Без особено значение кой ще изберете. Боряна все пак има собствен басейн. Славуна ползва намиращият се на една ръка разстояние басейн на Гергана. Следващия в калсацията вероятно Нона, после Елица. то и в цените съотношението вероятно е така.

# 205
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета, споделете мнение за Магнолия...

Преди години сме били там, после сменихме Албена с Турция и така..

Какво се случва с 3-звездните хотели в последно време?
Магнолия, Орхидея? А Вита парк?

# 206
  • Мнения: 351
В Магнолия сме били през 2015г( още го нямаше ескалатора).Бях чела лоши отзиви за там, но тогава в последния момент имаше изгодна оферта за там и се възползвахме. За парите, които платихме останахме доволни. Тогава срещнах случайно там моя градска, която ми каза, че за трета или четвърта година почива в този хотел, но за последна. Не беше доволна, защото от година на година нивото падало.

# 207
  • Русе
  • Мнения: 684
Къде е бил този хотел Кардам? 🤔 Изглежда много добре идеята. Мащабно.
Отстрани на Оазис по пътя за ескалаторите.
Там, където сега е паркинг и мястото с електромобилите под наем ли?
Да.

# 208
  • София
  • Мнения: 575
Момичета, можете ли да ми препоръчате добър хотел за 2-ма възрастни без деца. Искаме хотелът да е на първа линия с хубава храна. Да е по-спокойно и стаите да са чисти и комфортни. Не държим задължително на all  inclusive. Гледах сайта на Албена, но не успявам още да се спра на подходящ хотел.

Също така някой има ли наблюдение какво са цените за хранене извън хотелите? Не сме от най-ящните. Приятелят ми пропуска закуската и хапва направо на обяд.

# 209
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета, можете ли да ми препоръчате добър хотел за 2-ма възрастни без деца. Искаме хотелът да е на първа линия с хубава храна. Да е по-спокойно и стаите да са чисти и комфортни. Не държим задължително на all  inclusive. Гледах сайта на Албена, но не успявам още да се спра на подходящ хотел.

Също така някой има ли наблюдение какво са цените за хранене извън хотелите? Не сме от най-ящните. Приятелят ми пропуска закуската и хапва направо на обяд.

Доколкото знам, всички хотели в Албена са с ол инклузив концепция и като цяло това е семеен тип курорт, по-подходящ за семейства с деца.
За двама влюбени... е скучен избор, защото няма кой знае какъв нощен живот и развлечения, освен безспорната зеленина и прекрасен плаж.

Общи условия

Активация на акаунт