Магията на изтока - тема 59

  • 17 272
  • 763
  •   1
Отговори
# 540
  • MJF
  • Мнения: 8 597
Ахха, значи не само че е за мен ами и напълно качествено. Доволна, обичам такива запаси. Помня че ти го гледа но тъй като не го виждах тогава за мен , кротувах и не мърморех за да не дразня. Като почна да го гледам ще се върна в архива.
А Гон-сан не е нормално има няма да е прецакан Stop. Нещо бъркат в кастовете с тоз чаровник. Wink

# 541
  • Мнения: 9 200
Някакъв скандал има със Xiao Zhan и по-точно с фенските идей.
Само статията в dramapanda съм чела.
До колкото разбирам скандала се състои в това,че фенове са писали неблагоприлични истори (до колкото разбирам доста нецензурирани) с него,които са публикувани в различни уебстраници.Някои фенове са обидени от тях и искат тяхното премахване.
Въпреки,че е невинен Xiao Zhan поднася своите извинения, а компанията му поема всички отговорности.
Той е от 780 милиона китайци под карантина.

Попадна ми статия (не помня къде Blush) как се справят в Китай с липсата на ТВ предавания,заради КВ.
Някакво музикално предаване,ако не се бъркам - Singer се излъчва на живо в  Youku (китайската версия на youtube),а изпълнителите и журито са в домовете си.Друго предаване изправя едни срещу други различни звезди, които изпълняват различни предизвикателства от домовете си.Повече от 500 милиона влогъри са излъчвани по телевизията на мястото на предавания,които няма как да се излъчат в момента.Имат забранени теми като политика и КВ.

# 542
  • DE
  • Мнения: 9 068
Аз гледам сингера и се чудех, защо пеят от някакви студиа те били под карантина Open Mouth
Отвратителна е историята със Сяо Джан, направо ми се повдига от тия фенски истории Rage
Не проумявам как съвременен човек не може да разграничи екранен образ и реален живот. Намесата в личния живот на звездите няма да я комементирам, за мен е недопустимо да се опитват да диктуват на някой как да живее някакви непознати хора.

В нашия  град има 30тина заразени, може да ни затворят всеки момент. В магазините е интересно, опразват се равтове, хората се запасяват. Моя мъж е откачил иска, ако обявят карантина да палим колата и да се изнесем докато отмине истерията, но аз не искам, защото се прибрах от Бг преди две седмици и не ми се пътува пак Anguished

# 543
  • Мнения: 9 200
Само да не си го отнесе Xiao Zhan Scream Ще е без вина -виновен.
Май проумях "скандала".Едните фенове са писали фен истории за двамата от The Untamed,другите ги докладвали,защото не са доволни от написаното.Почнала чистка и се стига до това,че AO3 (платформа за споделяне на разкази) не е достъпна от Китай.
Момчето се е извинило,агенцията го подкрепя,а "феновете" са ужасни.
Там дали има нормални,мислещи и расъздаващи фенове???

# 544
  • DE
  • Мнения: 9 068
Скандала е заради някакви фен фикове на най-голямата платформа за такива. Към момента платформата е затворена.
Много ме дразнят като започнат да се извиняват за щяло и нещяло. От какъв зор ще се извинява, заради фантазията на някакви си дето писали нещо, някъде Rage Последните години сме свидетели как се съсипва кариера заради публикации в мрежата, много тъжно.

# 545
  • Мнения: 9 200
Само за Китай е цензурирана,аз до сега гледах какво има - тук.
Фенове си публикуват фантазиите и писателските опити.
Joy JoyJoy От какво са способни да направят скандал.Уф,щеше да е смешно,ако не беше толкова тъжно.Друга работа нямат ли си?

Е,то им е в културата и традицията да се извиняват.Поклон и извинение.

# 546
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 548
.... кротувах и не мърморех за да не дразня.

Проблемът беше, че преводачката качваше само софт субтитри (без хардсубс версия), а отделно трябваше да сваляме видеофайловете (бяха над 1 ГБ всеки епизод) от един бразилски профил, до който достъпът беше с пароли. Истинска епопея, но пък преводачката беше редовна и бърза.
Явно вече сама е допуснала всички до файловете и е дала разрешение да се качат в онлайн-сайтовете. Все пак минаха повече от 6 месеца.

Трагедия. Отново. В главата на създателят на тази "творба" е пълен хаос.
Много ми е мъчно за тези момчета. Объркаха ги още от дебюта им.

# 547
  • Мнения: 5 244
Шо, гледа ли 10 епизод на He Who Can't Marry? Аз току-що свърших тази работа. Нищо няма да издавам, защото може да не си го гледала още, само ще отбележа, че кучетата бяха много сладки.
Вчера пък гледах A Distant Cry From Spring, така че за тази седмица си взех дозата Хироши Абе.

# 548
  • MJF
  • Мнения: 8 597
Не ,не съм, само видях че е качен/готов. Бел, изкоментирай си го , че аз докато го изгледам ще ти мине музата. На мен такива неща не ми пречат хич на гледането. Аз съм на кънки до неделя та .....никакво разсейване от леда Mr. Green, дори да ми се разходят под носа 2 мопса и връзка банани.
A Distant Cry from Spring (2018) не помня да съм го гледала. Отива и той в списъка. Боже, като някоя катерица съм направо. Трупам ли трупам.

# 549
  • Мнения: 5 244
Аз после видях, че филмът има оригинална версия от 1980. Гледали ли сте я? Заинтригува ме, че режисьор е Йоджи Ямада. Колкото до сериала, беше доста вълнуващо към края на епизода.
Скрит текст:
Кувано дръпна една трогателна реч пред адвокатката, а после й заяви, че то било само репетиция. Последваха реплики като: "Хайде сега да го направим наистина. Постарай се пак да се разплачеш".
А преди това имаше много смешен за мен момент, когато нашият човек остана сам в компанията на двете кученца.

Последна редакция: чт, 05 мар 2020, 15:22 от bell_87

# 550
  • Мнения: 9 200


Сериалът не е кой знае какво,но ОСТ-то е Heart
Отдавна не ми се е случвало да въртя една и съща песен.

# 551
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 548
Hohoemu Hito

Това е тв филм, който японците излъчиха в неделя, 1 март.
Тори Мацузака и Мачико Оно са в двете главни роли на тази психологическа драма. Хареса ми. Историята не е лека, нито темата приятна, но японците отново са толкова прецизни и точни в показването на човешката реалност, че забравяш за всичко друго. Силна драма, която завърши логично.
Голяма глупост е да твърдиш, че познаваш някого и че си напълно сигурен в него, особено пък щом става дума дори за най-близките ти, като съпруг, съпруга. Няма нищо сигурно в този живот и е прекалено наивно да вярваме, че "на нас това никога не може да ни се случи".
Тези дни натрупах чудесни японски заглавия. Явно зимата са имали някакъв кратък слаб период, но сега отново са на линия с добри заглавия, най-вече човешки драми.

Отивам да ям, че като го гледам Таканори Ивата и коремът ми започна да къркори...

# 552
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 548
Цяла седмица все пропускам да сложа видеото към саундтрак-парчето на Бекхьон за сериала Hyena
Хубаво е и го слушам всеки ден, докато не ми омръзне.



Този сериал му следя само клиповете с частите на Чанг Хьок. Нямам намерение да го гледам/следя и то заради главната героиня (турбо-мега-гига звездата от умрялата група).
Гледа ми се батко, дори и такъв рошав, но не мога да се прежаля с главната.

# 553
  • Мнения: 5 244
Докато съм на вълна Хироши Абе, бихте ли споделили някакви впечатления от Going My Home?

# 554
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 548
Корееда е режисьор и сценарист, но помня, че сериалът стартира с големи очаквания в Япония и след първи епизод, буквално, се сгромоляса. Нещо японците не го харесаха.
Бях гледала първи епизод, но мен историята не ме грабна и го зарязах, а и като видях как японците също не го харесаха, не съжалих.
Било е преди осем години. Ехеее, струва ми се цяла вечност.

Ако ти се гледа сериал с Хироши Абе, ти препоръчвам това заглавие - Shiroi Haru.
Класическа японска човешка драма.
Ти си чувствителна/ възприемчива/ деликатна душа, ще ти хареса.

Общи условия

Активация на акаунт