Магията на изтока - тема 59

  • 17 257
  • 763
  •   1
Отговори
# 615
  • BG
  • Мнения: 4 457
И аз не ги знаех повечето, защото скоро не бях разглеждала раздела, не знам, вече просто няма какво да се гледа, нито при едни, нито при други. Скучни, до втръсване познати резюмета, говоря общо, не специално за бл, почваш, зарязваш, мъчиш се още малко, отказваш си и пак наново пробваш Joy

# 616
  • Мнения: 9 198
Споко и на мен ми писват,ама и не се мъча да ги гледам ако не ми харесат.
На 20 май започва последния сезон на 100-те и ще имаме 16 епизода Бел и компания да спасят каквото трябва да се спаси или Кларк да го унищожи.Както се случи.

# 617
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Man to Man - докарах я до 7-ми епизод

Как съм могла да го пропусна преди две години?! Заливам се от смях и не мога да повярвам, че сценарият е на човека създал бозата Descendants of the Sun.
Явно затова преди две години съм подминала заглавието и съм се отказала да гледам, знам ли.
Тук обаче, в Man to Man, сценаристът си е пил хапчетата и е направил нещо добро.

Забавна криминална комедия, екшън с качествен хумор. Най ми харесват игричките на героя на Пак Хе Джин с мениджърката, хаха. Много добре им се получава.

Разрових се и тук, във форума, с търсачката, но никой не е писал мнение за сериала.
2в1 само го споменава, че Хе Джин е приел ролята и когато сериала е стартирал, а Tuon пък съвсем случайно е цитирала нещо от руснаците за Най-добра екранна двойка.
И като видях - ами точно Хе Джин и мениджърката на суперзвездата са събрали най-много гласове за партньорството си в Man to Man.
Героят на Пак Сонг Унг изобщо не е на дневен ред, но Хе Джин с тая малка шушомига - актрисата Ким Мин Чонг, която не знам дали тежи и 45 кг., правят голям дует.

Този сериал има шанс да се превърне в единственият на JTBC, който съм харесала, но като гледам, че е направен/разпространяван в партньорство с Нетфликс, ясно ми е. Не е типичният кор-драманс.

Сонг Джунг Ки ще се появи с камео-участие в 9-ти епизод, но още не съм стигнала до там. Ще видя като какъв ще го включат.

Последна редакция: вт, 10 мар 2020, 16:35 от rossonera

# 618
  • BG
  • Мнения: 4 457
Малеей, Tuon, ти знаеш ли,че го забравих Стоте, последно гледах като отлетяха към друга планета, тц, тц, казвай по-рано за такива заплеси като мен, сега ще го изтегля, неазиатско не съм гледала много отдавна, ни Викинги, ни Ходещи, но Стоте са друго нещо.

# 619
  • DE
  • Мнения: 9 068
Стоте е станал Sci-Fi Hushed
Даже не помня дали догледах 2 сезон Flushed Отивам да търся.

# 620
  • Мнения: 9 198
Гост,това ми звучи като финала на 5 сезон,защото в 6-ти бяха на нова планета.
В реала Кларк и Бел се ожениха.
Ходещите не го знам,а Викинг,при все,че е с брат Скарсгард,не мога да прежаля Рагнар и съм го гледала до ямата със змиите.


Дане,той винаги е обявяван и като Sci-Fi.Не имай големи очаквания.Обаче е зарибявка и колкото и да мрънкам си го харесвам.Ама незнам дали бих гледала всички сезони наведнъж.

Закъснял 8мартенски антиспам
Скрит текст:

# 621
  • DE
  • Мнения: 9 068
Да бе знам, но за мен Sci-Fi си е в космоса. Ще взема да метна едно око, че нещо азиатците почнаха да ме дразнят.
А едно време какви Sci-Fi сериали правеха. Странното е, че сега има повече технологична мощ, а не могат да измислят засвета фантастика. Най ме бе яд как съсипаха "Реликвите на смъртните", а имаше тооолкова мегдан да се развихрят.

# 622
  • Мнения: 5 243
Четох добри отзиви за Dragon Zakura и вероятно ще го погледна по-нататък, макар че по принцип не съм фен на ученически истории.

# 623
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Това не е някаква ученическа история, а японска екранизация по известната манга. Никой друг по белия свят не прави ученически продукции като самураите, а този сериал е само един от многото отлични примери, лично мнение.
Трябва да изгледаш десетки японски заглавия на тази тема (като Kazoku Game, като Jyoou no Kyoushitsu и още, и още, и още...) и тогава може би ще ме разбереш най-добре.

Dragon Zakura е един голям урок за живота, който героят на Хироши Абе преподаде на своите ученици.

# 624
  • Мнения: 9 198
Дане,да не сте се уговорили с Гост да ми припомняте кофти неща.Ти за Реликвите на смъртните,а тя за Викинг.
На един клик съм да си намеря нещо ревливо и корейско,че да се наплача едно хубаво.
В 100-те има космос.В началото са там-горе,после на Земята,после пак горе,после на Земята,накрая я унищожават (Земята),пак космос и друга планета.
Защо не видиш To Ge Her ,много е сладък,забавен,без големи драми.Много ми хареса.Героите са сладури.

# 625
  • DE
  • Мнения: 9 068
Може, тъкмо се чудя какво да почна. Само ги захващам и ги зарязвам.
Скоро не съм гледала Тайланд и Тайван трябва да проверя.

# 626
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Да и имам аз минимализма на Хан Йе Съл.
С две кухни, едната лъскава за пред гости, другата отзад за миризливите манджи, с два огромни гардероба/стаи с хиляди парцали, ама тя била минималист.
Бааа, пак е отлепила от Земята. Като се сетя какви номера извъртя по време на снимките на сериала си с Ерик преди години... Накифлила се корейската "минималистка".
Идея няма какво е минимализъм.

# 627
  • Мнения: 9 198
Дане,защо така избягваш Венго и Раба,а?Знаеш ли за каква любов става дума?вековна.

Корейката с хартиените торбички във всекидневната Joy
Обаче,роклята,която показа е хубава.Вишневата.

# 628
  • DE
  • Мнения: 9 068
Реба не ме кефи, мога да се жертвам само заради Барон Heart ма май няма смисъл. Доколкото разбрах е твърде малко участието му.

# 629
  • Мнения: 9 198
Ама то Раба играе по-добре от Венго.
Малка му е ролята,да.Обаче е истинска наслада да го гледаш.
Може в The Lost Tomb 3 да му е повече екранното време.

Общи условия

Активация на акаунт