Магията на изтока - тема 59

  • 17 226
  • 763
  •   1
Отговори
# 90
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
2в1, следиш ли епизодите на VIP?

Дърпах се, но не издържах заради И Санг Юн. Любов, какво да правиш.
Пуснах 9-ти епизод, който е излъчен тази седмица. Не съм гледала първите осем.
В началото съм още, но гледам И Санг Юн с някаква по-млада се задява ли, що ли, а уж женен за героинята на Чанг Нара?!
Прочетох резюмето, почти нищо не казва, освен че двамата с Нара са мъж и жена, но очевидно се разделят, развеждат се, знам ли, не съм запозната с историята от начало.
Та, ако го следиш, дай накратко какво се е случило в първите осем епизода, да не губя време, а и не ми се занимава.
Мисля, ако се окаже интересен, да го избутам до финала, остават само още шест епизода да излъчат в Корея.

# 91
  • Мнения: 6 765
Рос, изгледала съм само първите 3-4 епизода.
Той и Тя се запознават на работното място, женят се и всичко е "цветя и рози", докато тя не получава съобщение, че Той ѝ изневерява с колежка от техния офис. Вкара се в разни филми докато се чуди коя от тях е, започна да го следи и като видя, че не издържа на напрежението го попита директно. До тук съм стигнала.
Има нещо гнило в цялата ситуация с тази изневяра, но още не съм разбрала каква е. Той призна пред приятеля си, че е изневерил, но според мен нещата са по-сложни и май е свързано с работата му.


Tuon, ето ти още две колаборации Dua Lipa & BLACKPINK и BTS & Halsey. Halsey тези дни изкара още една песен с един от BTS.

Последна редакция: нд, 08 дек 2019, 18:48 от 2в1

# 92
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Изгледах 9-ти епизод и започнах последния излъчен епизод тази седмица, т.е 10-ти.
Утре и във вторник ще излъчат 11-и и 12-и. Включвам се, то се е видяло. Ще го изгледам от 9-ти до финала (16 епизода).

Това и аз го разбрах, за изневярата. Малката, по която той е хлътнал се оказа дъщеря на шефа му, чебола. Извънбрачна връзка е имал шефа преди години, тя се е родила, но е отгледана от бедната си майка. Сега вече той е разбрал, че тя му е дъщеря и дори я призна, и представи.

Така като го гледах И Санг Юн не личеше да е кривнал вече с гуши-муши-кекс, по-скоро я обича от разстояние. Иска му се да прекрачи границата, но не може, нещо му пречи. Иначе малката му се слага сериозно, но той се дърпа, въпреки че каза на Нара, че иска развод.
Нара обаче разбра в коя е влюбен той, откри кадри на камерата от джипа му.
Интересна история. Изненадаха ме с развитието, но така като го гледам героят на И Санг Юн не виждам каква ще е тази изневяра, макар че то за корейците и само да се гледат като котараци пак е изневяра. Знаем си ги какви са целомъдрени в сериалите.

Много мерси, че се включи. Ще коментирам по-нататък какво ще ни покажат.

# 93
  • BG
  • Мнения: 4 456
Много е досадно в Готварския-влизам в Ежедневните, гледам снимките, после отивам в Снимай да видя и там новите постове и хоп, те същите снимки от другата тема.

# 94
  • Мнения: 6 765
Гостче, и мен това ме дразни, но в Снимай влизам заради Рос, че тя само там поства кулинарните си изкушения.

Питаше за Канг Даниел. Хлапето спечели в едно от реалитата им за музика и много го лансираха, но сега нещо и на него му изпушиха бушоните, та от компанията му го покриха. Явно се уплашиха да не би и той да тръгне да прави някакви глупости.

# 95
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
От месец спрях да публикувам снимки в кулинарния, точно заради това. Едни и същи постват и в двете теми, други пък вечно мрънкат и искат рецепти, а в същото време не публикуват нищо. Уж разделиха темите, а всичко е едно и също.
Повече никога няма да публикувам снимки в този форум, въпреки че го правех десет години.
Останах си само в IG.
Това да го знаеш, ако ме търсиш и се чудиш, защо не виждаш вече мои снимки. Имаше скандал (точно заради такива, които вечно искаха), казах си всичко и край. Напуснах завинаги темата. Не се търпеше.

Изгледах 10-ти епизод на VIP и сега прехвърлям първите епизоди, до осми.
Включила съм се точно на време в сериала, в 9-ти епизод, защото от него е започнал истинският екшън и разкриването на тайните.
Прехвърлих дотук първите 4-ри епизоди и добре, че не съм следила от начало, защото със сигурност щях да зарежа сериала.
Първите епизоди са били скучни, защото тя разбира, че той й изневерява и започна бясно да търси коя е жената. Съмнява се буквално във всяка. Да, но той не казва и така началото е само в дебнене с коя ще го хване тя.
А реално аз разбрах всичко от 9-ти епизод. Ама и той ги е вършил едни.... Ох, майкооо.
10-ти епизод завърши с голямо Бум. Всичко стана ясно и да видим сега до какво ще ни доведат корейските "семейни ценности".
Ако той все пак остане с Чанг Нара, призовавам сценаристите да си прережат ритуално вените. Ще е абсурдно след всичко показано да го играят доброто семейство.
Остана ми да прехвърля епизодите от 5 до 8-ми и ще вляза напълно в крачка, тъкмо утре ще излъчат 11-ти епизод.

Последна редакция: нд, 08 дек 2019, 20:43 от rossonera

# 96
  • BG
  • Мнения: 4 456
Аз тези дни ще помоля учтиво да спрат това безумие, дори ще пиша на модератор, но надали ще има ефект.
2в1, мерси за разяснението за Канг Даниел, дано го покрият наистина, за каквото и да е било, че аман.
Отивам да гледам Арсенала, че снощи заспах в средата на 1 еп.

# 97
  • Мнения: 9 193
Гост,може ли и учтиво да пишеш на корейските сценаристи да спрат и сово безумие? Innocent

2в1,мерси Hug
На Dua Lipa харесвам само Scared To Be Lonely и лично за мен си е песен на Martin Garrix.

Този клип на BTS съм го гледала и го помня,защото момичето прилича на Джефри Стар Blush

# 98
  • BG
  • Мнения: 4 456
Тuon,  кое безумие?
 Ама как съм отвикнала да слушам китайска реч,   все едно че фъфлят всички.

# 99
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Вече съм готова. Изясни ми се всичко и се радвам, че не съм гледала от самото начало епизодите на VIP.
Първите осем епизода са били пълнеж. Сериалът сега започва.
И ми стана ясно, защо още с първите кадри, които видях от 9-ти епизод, съм разбрала всичко, но не съм предвидила, че това всъщност са спомени.
Дават кадри от началото на връзката им, а работата наистина е свършена, но нищо не показват, естествено, това е корейско. Екранният морал преди всичко.
Всичко само е загатнато, а ние да се чудим той наистина ли е изневерил, само за ръце ли са се държали, небето ли са гледали, птички ли са броили?

Бааа, тия корейци и техните мелодрами.
Десет години се опитват да ме уморят и още не могат. Аз се дърпам и пак се хлъзгам да гледам, само заради някой любимец.

И, да, след като в десети епизод разбрах защо той е привлечен от малката и каква е точната причина - всичко ми се изясни. Така брутално ме удари истината в главата, че отново си казах: "Защо се подлъгах? Защо?".
Толкова са евтини и предвидими.

Героят на И Санг Юн тук е пълен п*тьо. Е, не мога да ги разбера такива мъже?! Като си оплескал всичко - ставаш, взимаш си багажчето и си тръгваш, а не увърташ.
Нищо не го извинява, освен собственото му безгръбначие.

Не зная какво ще покажат в оставащите шест епизода до финал, но ще ги изгледам. А дано героят на И Санг Юн най-после постъпи мъжки.

Последна редакция: нд, 08 дек 2019, 21:49 от rossonera

# 100
  • Мнения: 9 193
Тuon,  кое безумие?
 Ама как съм отвикнала да слушам китайска реч,   все едно че фъфлят всички.
Homme Fatale
Не съм сигурна дали е творческо безумие или слабоумие.

Аз пък съм отвикнала с корейската реч.Много странно говорят.
А тайландският се лее като песен.
Никой да не си спомня какво съм писала преди за тайския.Imp

# 101
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Tuon, вчера пропуснах, а ти ги спомена.

Това е парче на MONSTA X от средата на октомври, което пуснаха специално за американския пазар.
Харесва ми. В стил BSB, точно за там.



А това е официалното видео, което пуснаха за азиатския/ корейски пазар на 28 октомври.
Жива чалгия, хаха. Открий огромните разлики.



Имат много добри парчета назад в годините, след дебюта им, но последните месеци закъсаха, а скандала и напускането на Уоно ги довърши. Искаха да пробият по-сериозно в САЩ, но така ще си останат - само с желанието.
Ки Хьон е прекрасен главен вокал, имат страхотни двама рапъри в лицето на макнето и Джу Хон, но пак скандалите ще им изядат главата. След дебюта на BTS през 2013 г., MONSTA X бяха най-интересната бой-група. След тях само посредствени групи, които не се отличат с нищо.

# 102
  • Мнения: 9 193
Рос, мерси.
И двете не ми харесват,но "Жива чалгия" ми я пускат по радиото.Вероятно песента е насочена и за другите части на Азия.

One Night Steal
Забавна тай комедия. Дори Krist не ми пречи .Ако на някой му се гледа нещо забавно,весело и по някое време романтично.
Ще го излъчват до 26 януари - 10 епизода.

# 103
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Хьон Бин днес от представянето на Crash Landing on You.





И нов по-дълъг тийзър от tvN.
Дам, Бини ще има телефон с шайба. Северна Корея все пак.
Ще я върне в Южна Корея с лодка, така и предполагах, друг начин е изключен. Ще чакаме да ни покажат и копие на диктатора.
Освен Ха Сок Джин, с камео-участие са обявени и Ким Су Хьон (явно и той ще е някой севернокореец), кралица Чон Джи Хьон и И Сънг Ги.
Бреййй, много звездно камео-участие ще имаме.

# 104
  • BG
  • Мнения: 4 456
Спирита е временно спрян.
дането, в Академията ще има ли романтика? Откакто четох, че в китайските сериали, поне за историческите, са позабранили това-онова не смея да гледам китайско. Дано не греша, но имам спомен за подобно инфо, някъде из темите в спирита го четох.

Общи условия

Активация на акаунт