Душата ми се моли за дете, нека за Коледа чертичките са две!

  • 24 865
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 237
Ро заглавието ме докосна, много на място, Диди благодаря за коледното списъче. Аз по- добре да не пиша, че няма да може да ме изчетете, а и май не е за тук да си излея- мъката, безсилие то, разочарованието, гнева иииии...., ама накрая някой ще го отнесе.

# 31
  • Мнения: 514
Хайде и от мене едно голямо бебеносно цопване  в прекраснара темичка, която Ро отново сътвори за нас ❤🥰 Благодарим!
Локо, стискам палци да е станала работата. Мене също тоя месец веднага след О почнаха да ме болят май. Понякога е няколко дена след О, друг път е непосредствено след О. Иди му разбери логиката. Дано не се дължи на ненормално висок прогестерон наистина.
Много специално добре дошла на завърналата се Жасмин в редичките. 😙 Бая изчака със загубата, с ОК...и абе въобще бая време мина. Айде сега вече всичко да е наред, нали? 🥰
Подкрепям Борнчето за СГ. Страшно често проблема е в спермограмата на мъжете. Дето се вика само един показател да е занижен може да бави нещата. Първо се почва със СГ и даже, ако е възможно се прави още една контролна след няколко месеца.
Честито на Жанет и точицата да се оформи в едно хубаво и здраво бебенце ❤

Последна редакция: ср, 27 ное 2019, 04:37 от Calinista

# 32
  • Мнения: 592
Здравейте, красотички.
Благодаря на Ро за поредната сърцата тема.
Който и да я прави занапред, дори и да не отделя толкова време и старание, важното е да я има темата и да продължаваме да си "говорим. Да има с кого да споделиш някоя и друга приказка и да поискаш съвет, като се понапрегнеш , щото неминуемо си има напрягане.

Привет на Re-born - липсваше ни Wink Ние също почнахме при Чапанова, след което тя излезе майчинство, но явно се е върнала. Сега сме при др. Цветков, който понякога е мълчалив и строг, но аз знам, че винаги прави най-доброто за нас и му вярвам към настоящия момент безусловно.

Подкрепям, приветствам и окуражавам всичи дами пишещи тук да не чаккат твърде дълго, преди да посетят специалист. С риск да стана досадна де. Всяка си знае кое е твърде дълго за нея, спрямо конкретния момент, отношения, възраст и пр. Истината обаче е, че дори и да почнете да ходите по лекари, нещата пак може да се забавят отчайващо много. На себе си се чудя как съм си плавала по течението две години, а сега и две седмици до теста едвам изтрайвам. Това е положението.

Да, и за СГ - вярвам, че дори е един показател да е занижен, бърка работата. То се и доказа, при нас поне.

Поздрави на всички и успех в бебеправенето!

# 33
  • София
  • Мнения: 3 016
момичета, я кажете вълшебният гел от къде го взимате? в медея го няма, софармаси само онлайн, ремедиум само онлайн... аз ли не случвам на аптеки или?!

# 34
  • Мнения: 1 889
Честита да ни е новата тема с прекрасно заглавие !!! 🍀

# 35
  • Мнения: 955
Запис и от мен. Не пиша често, нооо ви сталквам постоянно Grinning
По Коледа стават чудеса. Желая на всяка от вас чудото да се случи Heart

# 36
  • Мнения: 38
Здравейте дами,
Аз си чета тайничко тук от известно време, но реших да се включа .
Опитваме от 2 месеца без успех - този ще е третият месец бебеправене.
Последна менструация на 20.11- днес ми свърши (Попринцип ми е дълъг  - 7 дни) . Мисля от утре да започна с тестовете за овулация по-сериозно този месец, защото имам съмнение, че я пропускаме.
Успех на всички и дано Коледата ни зарадва Simple Smile

# 37
  • Мнения: 821
emdimitrova, добре дошла! Вървим заедно с теб. И на мен ми е трети месец, и на мен ми дойде на 20.11. Grinning Дано този месец е нашият Gift Heart

# 38
  • Мнения: 1 041
Записвам се да следя за стари кучета с положителни тестове по Коледа! 👀
И да не са стари, пак може , разбира се - две чертички да има, това е важното!❤

Много ми е сантиментално, защото точно в Декемврийската тема, но 2018-та започнах да пиша и аз!
Още си спомням как Sunshine_42 обяви , че
е бременна 😂 Повечето от момичетата не пишат вече, защото или са забременели , или просто нямат муза.. 🤷♀

Пожелавам на всички вас , мили момичета, да сбъднете най-съкровената си мечта по Коледа - миналата година Декември имаше огромен бебевалеж, дано и сега е така!😊

Ро, чудесно се справяш с темите! Дано този цикъл ти е последен! Ти много го заслужаваш!🙏🏻

Мегито, при същата докторица ходих и аз преди мноооого време. Дано е на късмет! ✊🍀
За Кацаров - хм, 🤔 , 99% процента залагам, че ще каже “варикоцеле”. Пиша го тук, искам да видя дали ще се окажа права!

Някой пита за иногинол- аз пих, пари на вятъра - вземи си по-добре инофолик - същите съставки, но по-евтин продукт.

Изпускам още много момичета персонално, но ви пращам най-положителна енергия!🍀
Прегръдки и ритници за всички 🤗

# 39
  • Мнения: 1 913
Ро, ако не ти се занимава или си ангажирана, мога да поема следващата тема. Така или иначе съм се загнездила тук, поне да съм полезна с нещо.
И да се отчета: пия витекс и се надявам, да не кажа, че и си внушавам, че има полза. Дано поне Ц ми се нормализира и се появи до средата на декември. Днес ми е 14 ден Blush

# 40
  • Мнения: 38
Ейй Nicole Watterson , благодаря за приветствието - стискаме палци да е нашият месец Heart . Ние нямаме деца . Аз съм на 23 години . Прочетох плана за бебеправене на зачатие и сега се чудя откъде сили през ден за секс, ММ ще се побърка, ако чуе какъв маратон през ден му готвя Grinning

# 41
  • Мнения: 821
Ем, ние досега действахме всеки ден в дните, кигато усещах, че О наближава, но за съжаление без успех. Този път и аз съм решила през ден докато съм абсолютно сигурна, че е минала Joy Засега не ми се занимава с тестове, имам чувството, че повече ме напрягат. Схемата през ден би трябвало да помогне, само дано не ни напуснат силите и нас Stuck Out Tongue Winking Eye

# 42
  • Мнения: 71
Честита нова тема момичета.Ро темата отново е прекрасна!Прекрасно е чуството да се видиш отпред като момиче,което ни е зарадвало.Пожелавам на всички вас прекрасни,от които научих много,да се преместите към отчетни и нали знаете -"На Коледа стават чудеса".😚😚😚

# 43
  • Мнения: 265
Здравейте, момичета! Следя ви редовно, честито на всички с положтелните тестове и лека бременност ви пожелавам! И аз отдавна не пиша, но просто много ми е тъпо тези дни. Този месец пак не се получи...... мн ми е тегаво, но продължаваме с нови сили, някакси загубих надеждата, че и ние някой ден ще си имаме живо и здраво детенце. Отбелязвам се и аз с М - 21.11, овулация на 05.12, НЕ ЧАКАМ цикъл на 19.12......... Започнах да пия заради ИР инофолик, все още се колебая дали да започна пак онези гадни хапчета - метформина.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 602
emdimitrova, добре дошла! Вървим заедно с теб. И на мен ми е трети месец, и на мен ми дойде на 20.11. Grinning Дано този месец е нашият Gift Heart

И аз вървя с вас. Дойде ми на 20.11....днес 7ми ден и почваме опити...2ри месец ще опитваме.

Общи условия

Активация на акаунт