Витекс – най-полезната билка при ПМС и менструален дисбаланс

  • 9 117
  • 307
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 666
Страдате ли от определени симптоми преди и по време на месечния цикъл и какви са те?
Още ми се появяват пъпки, болки - също.

# 61
  • Мнения: 216
Имам киста в едната гърда и уплатнение на другата, преди и по време на менструация болките са силни. Други оплаквания нямам.

# 62
  • русе
  • Мнения: 1 317
Повишен апетит за сладко, 
подути гърди и пъпки по лицето.

# 63
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Да, страдам от болки в корема, напрегнатост в гърдите, раздразнителност и лека мигрена.

# 64
  • до морето
  • Мнения: 2 294
Имам напрежение в гърдите, тревожност, болки в корема и кръста, и кървене между циклите.

# 65
  • Мнения: 6 048
За съжаление цял живот страдам от ПМС. Цикълът ми е съпроводен с много силни болки, които установихме с помощта на доктори, че се дължат на ендометриоза. Като цяло напоследък имам и хормонален дисбаланс, защото цикълът ми, който по принцип е на 23-25 дни, този месец се появи чак на 40ти ден.

# 66
  • Мнения: 684
Да, болки - в корема и кръста, също и главоболие.

# 67
  • Мнения: 441
Винаги съм имала силно изразен ПМС.
Вече съм в пременопауза и се надявам да намалеят оплакванията.

# 68
  • Мнения: 691
Раздразнителност, напрегнати гърди, болка в корема, кръста

# 69
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Имам ужасен ПМС - болки в гърдите, раздразнителност, болки в кръста и корема, главоболие

# 70
  • Мнения: 689
Имам нередовна менструция.

# 71
  • Мнения: 1 796
Главоболие, болки в корема и раздразнителност са моите симптоми

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310
За съжаление при мен ПМС е доста "добре" изразен. Подуване и болки в корема, кръста, ставите, болки в гърдите, главоболие, чести промени в настроението.

# 73
  • Мнения: 1 002
Да, страдам - болезнени гърди, подут корем, лошо настроение, понякога пъпки по лицето.

# 74
  • Мнения: 482
Преди цикъл -  болезненост в гърдите, главоболие.

Общи условия

Активация на акаунт