Изпитани сайтове за парфюми - 19

  • 54 025
  • 768
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Поръчах само D&G The only one Heart Eyes . Останалите няколко желани или ги няма в наличност или цената е висока, а не бързам за тях.
Vesika, oткъде го поръча и на каква цена?

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Благодарско за новата тема. Flowers Hibiscus

Чакам поръчка от Нотино.
Доволна съм от Парфимо, Елфрагранс, Елинор, Парфюми-шоп, Парфюм.бг и Нотино, Мейк ъп.

Във всеки от сайтовете съм попадала на различни оферти и всичко е било точно.

Утре ще овършея шоурума на парфюм.бг, че ще купувам подарък. 😁
Ахаха Laughing, зомбираното ентусиастче то. Mr. Green Има ли място да не си овършала с бивните? Grinning
Към колко ще ходиш, да мина и аз да се видим? Mr. Green
Ще се правя там, че душкам нещо, хаха.

Виж, ако обичаш Mon Guerlain EDP 100 мл. с и без кутия първият на каква цена е, дали го има, и драсни сякаш на лично, за да ме информираш.
Хахахаха,смея се с глас,направо ме трепете,вземете и мен да си направим една парфюмна тройка,хаха.Благодаря за темата,:kissing_heart:Hugна Парфимо,Нотино и Елинор имам доверие и пазарувам най-често.

# 32
  • Мнения: 2 478
Е, Bright, знаеш, че си поканена, ама айде де...Wink
Са, не ме карай да идвам до Бургас да те взимам, ама колко му е, земя, като човешка длан сме, а и разходка да си направя. Crazy Party После може да минем пътьом през Пловдив да посетим Венера на място, че не съм ходил, и да се видим с някой друг тамошен ентусиаст на по кафе.  Mr. Green
Смеем се, ама след празниците може да измислим някакво "събиране", излизане, виждане, че сега докъм 15.12 са фирмени партита, а се организираме и с други хора, с които не сме се виждали с години и ще е мазало. Аз съм отворен, много ще ми е приятно, ама знаеш - всеки с ангажиментите си, кой зает с "половинки", кой с деца, кой не е от София, кой със скруполи, предразсъдъци и притеснения, знаем си ги нещата... Wink

Иначе със "Сънчето" си умирам от смях, образ голям е, импонира ми Овенчето супер. Satisfied

И ти си "образ", знаеш обичам да те бъзвам е така от време на време, не се въздържам. Mr. Green Blush

Сега минавам и към темата, за да не съм тотално "off" - хайде чакам 29.11, даже 28-ми вечерта, да видя, ако има нещо интересно и си струва с реални намаления, да купя, ако ли не, другата седмица съм на "обичайните" места. Wink

# 33
  • Мнения: 525
И аз чакам с нетърпение да дойде петък. Пазарувала съм само от Нотино и Елинор. Доволна съм и от двата сайта.  Миналия уикенд имаше изгодна оферта в Елинор - 15% с код black. Много се чудих и все пак реших да изчакам до 29. Надявам се, че няма да съжалявам. Ще видим с какво ще ни изненадат. Между другото три от линковете на първа страница отдавна не се отварят. Предполагам и други са забелязали.

# 34
  • Филибето
  • Мнения: 1 033
Живея близо до магазина на Венера, ще ви чакам с гьостерицата  Sweat Smile
Все по-рядко пазарувам парфюми. Днес очаквам от сайта на Дъглас Омбрето Том Форд, не вярвам да има проблем.  От три Дъгласа в Пловдив аз поръчах онлайн -стара, ма модерна Nature Closed Umbrella
 Благодаря за темата Атти. Пиши по-често Flowers Hibiscus

# 35
  • София
  • Мнения: 1 973
Атти - благодаря за новата тема Flowers Bouquet

Щастилв съм от многобразието и цените при сайтовете последните години  - мейкъп,  брасти и тн, и със или без черен петък, винаги си намирам прекрасни оферти. Сега имам набелязани няколко цели на отличи цени, само Moneybag да имам Simple Smile

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 5 918

Сега минавам и към темата, за да не съм тотално "off" - хайде чакам 29.11, даже 28-ми вечерта, да видя, ако има нещо интересно и си струва с реални намаления, да купя, ако ли не, другата седмица съм на "обичайните" места. Wink
И аз така, все не мога да повярвам, че "това беше" - за намаленията говоря. Виждали сме и много по-големи отстъпки с и без повод, пък ака това им е за Черният петък .... хахал да им е. Ми, не ща!

# 37
  • Мнения: X
Живея близо до магазина на Венера, ще ви чакам с гьостерицата  Sweat Smile
Така ме разсмя! Представих си те 😂

15-те % на елинор изчезнаха ли? Докато реша искам ли нещо, какво искам... 🤔

# 38
  • Мнения: 4 422
Да се запиша и аз , чакам Либре от Нотино и Диор Ом интенз от парфюм-бг.ком

# 39
  • Мнения: 22 867
На 25.11, както разглеждах сайтове, попаднах на намален Karl Lagerfeld For Her в парфимо, не мислех да поръчам в сегашния черен петък, в момента нямам нужда, позаредила съм се, но не се сдържах, стара любов ми е пък и на тая цена, пуснах поръчка, само си помислих дано не е ментак за тия пари - 37.60 лв. Днес имам мейл от парфимо за черен петък, викам си трябваше да поизчакам, може и на 30 да са го пуснали, ама цената му 39,40 лв чернопетъчно. Не че е скъп, той не е нов и на доста места се среща на половин цена от предишната му, ама нали уж намаления, черен петък, ала бала......Та сега го чакам, уведомиха ме, че е тръгнал от Чехия.Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 246
Получих си сета на Скандал от Парфимо. Комплектът е разкош, чудесно опакован и бърза доставка. Много доволна  Blush

# 41
# 42
  • София
  • Мнения: 2 374
Есенция Лимонова, 96,60 лв. за 100 мл тестер.
Miu Miu L´Eau Bleue Подаръчни комплекти са на много добри цени в Парфимо, примерно EDP 100 ml + EDP 20 ml  за 87 лв  (за сравнение 100 ml в Нотино са на промоция за 165.20 лв) . Аз обаче го имам вече Simple Smile

Последна редакция: ср, 27 ное 2019, 13:00 от Vesika

# 43
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806

Направо подигравка!

# 44
  • Мнения: 551
И пак всичко, което искам да купя от парфимо не е мръднало като цена. Smile

Общи условия

Активация на акаунт