Изпитани сайтове за парфюми - 19

  • 54 867
  • 768
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3 178
На мен пък ми се струва, че тази игра с цените на парфимо започва, като си сложиш продукта в кошницата или в наблюдаваните продукти, или поне когато повече хора направят това и демонстрират интерес към закупуване на продукта. Излизат едни съобщения "вие и 20 потребители следите този продукт". Явно им е от значение тази информация.  

# 391
  • Sofia
  • Мнения: 727
На мен пък ми се струва, че тази игра с цените на парфимо започва, като си сложиш продукта в кошницата или в наблюдаваните продукти, или поне когато повече хора направят това и демонстрират интерес към закупуване на продукта. Излизат едни съобщения "вие и 20 потребители следите този продукт". Явно им е от значение тази информация.  
Определено , когато има интерес вдигат цените . И аз забелязах , че миналата седмица , когато тук се коментираше един от по-евтините парфюми , след два дни му вдигнаха цената . Аз го бях сложила в кошницата , но му се чудех доста . Може би , ако има повече реализирани продажби , вдигат цената .

# 392
  • Мнения: X
Скрит текст:
... тайно се надявам да се разредят феновете на Парфимо - последните дни, вече две зареждания не мога да докопая 100мл тестер на  Mon Guerlain Eau de Parfum Intense на цена 107-108лв беше. Докато мигна и наличностите изчезнаха. В единия случай видях, че имаха над 10 бр Scream
Бъркаш се нещо. Тестерът на първия Мон е толкова
https://www.parfimo.bg/guerlain-mon-guerlain-eau-de-parfum-za-je … tm_medium=product
calabaza - Не се бъркам, сигурен съм, защото го видях с очите си от този линк - https://www.parfimo.bg/guerlain-mon-guerlain-intense-eau-de-parf … ni-100-ml-tester/
Ок, сигурно си прав, но е невероятно да е еднаква цената на тестерите на двата парфюма като знаеш цената на интенз версията. Реших, че си се заблудил.

# 393
  • Мнения: 4 429
Да похваля Парфимо ,малко бавно ,но си получих Диор Блом. букет и пеещия сапун за подарък ,както и на много приятна цена лосион Аzzaro Wantwd girl ,към парфюма от предния сайт...От тях пък взех на Диор лосион за 54. Peace
Проверих кодове бачове EAN и пр . всичко е ок.

# 394
  • София
  • Мнения: 1 510
И аз да похваля Парфимо. За пръв път поръчвам бяла козметика, много съм доволна. Не е стара, пък цената повече от добра.

# 395
  • Мнения: 404
 Аз да похваля Елинор. Обединиха ми поръчките , направени в различни дни. Аурата е рефилъбъл, другите два са тестери, с капачки и тестерски кутии.

# 396
  • Мнения: 3 422
Аз си взех поръчката от Парфимо, доволна, както винаги.
Единственото,  което ми нагарча е, че уж на намаления поръчах, а цените и сега са същите + безплатна доставка (А аз си я платих) 🤪

# 397
  • Мнения: 19
Deetron, и аз имам такива наблюдения за бързо изчезващи парфюми и подозирам нещо,  но да видим, дали ще се окажат верни подозренията ми. Парфюм, увеличен с над 100 лева и над 10 бройки до вчера, внезапно изчезна. Непопулярен нишов бранд. Да се се юрнали по нощите хората да купуват, не вярвам. Явно от време на време пробват, вдигат цените, после ги свалят от сайта, уж продадени и после ги качват пак като промоции. Иначе аз от парфимо съм си супер доволна, ментета нямам досега, но с тази игра с цените, ни карат да висим и да дебнем, кога нещо ще е изгодно. Мон интенз даже и не съм го мярнала, въпреки че отварям по няколко пъти на ден сайта.
Ако е за парфимо, мисля че не е така. И аз гледах два, които се изчерпаха. Мюглер хавана се появи на по ниска цена преди черния петък, а L'Occitane Eau des Baux вече втори месец го няма. Пуснаха го с 15 лева по скъп и реших да изчакам да го намалят, но се изчерпа и още го няма.

# 398
  • Мнения: 514
Искам да попитам пазарувалите директно от магазина на Нотино в Парадайс Мол без предварителна онлайн поръчка дали безплатните подаръци при покупка над определена сума, важат и там. Примерно сега при онлайн поръчка дават чанти при над 90 лева, преди седмици даваха книжка с талони за отстъпка,  а за някои конкретни марки понякога предлагат безплатно мини или червило или кърпа при поръчка на поне 100 мл. Наскоро имаше и 15% отстъпка от сумата. Дали директно в магазина важат тези намаления и подаръци?

# 399
  • Мнения: 4 037
Днес си взех поредната поръчка от Парфимо, всичко е точно! ✌ идеално опаковано с бъбълчета,за парфюма нямам съмнение .

# 400
  • Мнения: 357
Вчера влизах в сайта на Парфимо с цел да поръчам някои неща. Ми то където и да чукна, повечето артикули липсват. Помислих, че са изкупени, но сега като ви чета, явно причината може и да е друга.

# 401
  • Мнения: 861
Здравейте, някой от вас купувал ли си е пълнител за Womanity?
Никъде не виждам да се предлага онлайн, нарочно ли е това, за да си купиш оригиналната опаковка отново?

# 402
  • Пловдив
  • Мнения: 5 988
Получих си лосиона на Клиник от Парфимо. Дойде на третия работен ден. Кодът показва, че е произведен преди 6 месеца. Малко се притеснявах за козметиката, защото за парфюмите нямам съмнение, но козметика съм поръчвала два пъти и продуктите бяха с изтичащ срок, но този крем е ОК.
Доволна съм, защото и цената беше почти наполовина от физическите магазини.

# 403
  • Мнения: 642
Търся нещо от огледалната колекция на Mugler и никъде нищо. Само в нотино намерих, но цената не ме устройва. Дори в официалния сайт на марката ги няма. Някой знае ли каква е причината? Дали ще се появят някога?

# 404
  • София
  • Мнения: 5 658
Здравейте, някой от вас купувал ли си е пълнител за Womanity?
Никъде не виждам да се предлага онлайн, нарочно ли е това, за да си купиш оригиналната опаковка отново?
Аз, преди доста време. Не помня кой беше сайтът, но съм виждала и на други Мюглери пълнителите.

Общи условия

Активация на акаунт