Парфюмни размисли и страсти - 233

  • 46 629
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 001
... Voulez Vous Coucher Avec moi мисля да си го подаря за 8 ми март. От къде най-изгодно мога да го взема? Делириум за черният петък бяха ли намалили тази серия на Килиън? ...
Voulez Vous Coucher Avec moi го напръскай още веднъж хубаво върху себе си. Има мощни, завладяващи, за мен тежки бели  цветя плюс роза. Не е моят парфюм. Пробва ли Prelude to love By Kilian https://www.fragrantica.com/perfume/By-Kilian/Prelude-to-Love-4316.html– прекрасееен. С него ме запозна една парфюмеристка от темата и се влюбих. Мн й благодаря Heart
Ще пробвам със сигурност, толкова пари без проби няма как да дам.
Другият вариант ми е Габриел есенс, първият не ме грабна, но този е много добър.
Благодаря ви момичета Heart

# 706
  • Мнения: 2 230
Нарцисотата като цяло миришат леко потничко, така че не се учудвам на асоциацията. И аз не ги харесвам.

# 707
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Благодаря за двете ревюта на Дивият Питон. Hug Чудих му се, но май ще го пропусна.

Pure Musc на мен ми мирише на женственост и невинност в едно, на чистота и нежност...на кожата ми е точно това.

Аз се успокоих като видях, че само скандали съм изпуснала, не далавери... Grinning

Парфюм за деня беше - Удовото Мансерско Кафе. Coffee

# 708
  • София
  • Мнения: 1 974
Благодаря за двете ревюта на Дивият Питон. Hug Чудих му се, но май ще го пропусна.

Pure Musc на мен ми мирише на женственост и невинност в едно, на чистота и нежност...на кожата ми е точно това.

Аз се успокоих като видях, че само скандали съм изпуснала, не далавери... Grinning

Парфюм за деня беше - Удовото Мансерско Кафе. Coffee
Ммм да, може би Питона няма да те грабне, особено, ако си на по-плътна ориенто-коледна вълна Christmas Tree

Като разносиш Ред Табако, драсни 2 реда как го виждаш. Simple Smile

# 709
  • Мнения: 31 181
Deetron, а на мен дали ще ми хареса?

# 710
  • София
  • Мнения: 1 974
Deetron, а на мен дали ще ми хареса?
densi - знам ли... според мен, не особено. В едно видео двама млади сладури правят някаква връзка между Питона и Frederic Malle Carnal Flower. Все е нещо, ако това изобщо може да ти послужи за някакв бегъл, далечен и мъглив ориентир.

# 711
  • Мнения: 31 181
О, значи ще ми хареса със сигурност.
Благодаря ти много, страшно добре ме насочи, както винаги!

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Jollie,
И какво избра в крайна сметка на сестра си, ако не е тайна? Аз прецених нищо да не предлагам, тъй като прочетох, че почти нищо не харесва и реално за нищо не се сетих. Grinning

пс. Номад е отличен избор, аз много го харесвам. Hands V


edit: Deetron, заповядай, на прима виста е, тъй като разходих 1-2 пръски и нямам много задълбочени размисли и страсти по парфюма хаха.
Скрит текст:
Като за начало мога да ти кажа, че се усеща тютюн доста, но омекотен. (С това име, защо ли хаха). Започва като леко зелен, примесен с изсушен. Миризмата ми напомни на черешови пурети с ванилена подложка. Подсладен е /хубава, лека подслада, а не главо/зъбоболова сладост/, мек, поне за мен не е нещо страшно, тъй като си падам по тютюн.
Предполагам, обаче, че ако много прекалиш с пръски, няма да е особено приятно за околните.
Хареса се и от половинката, добре му застана, така че и двамата ще си го носим с кеф.

Последна редакция: сб, 14 дек 2019, 00:50 от bubanka

# 713
  • Мнения: 6 930

Точно 5 са ароматите, които ми допадат, ако по тях можете да ме насочите какво конкретно да тествам в огромното море от парфюми, ще съм много благодарна:
- Burberry Body Tender (този ми е абсолютен фаворит)
- Guerlain L`Instant
- Versace Bright Crystal
- Kenzo Jeu d`Amour
- Balmain Extatic EDТ

Ще се обадя с предложения само, защото  мноого обичам Burberry Body (първата версия най-вече). Може да пробваш Jaipur Bracelet или Burberry Brit Rythm. Също и Iceberg 74!

# 714
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 152
Тествах днес Feminin Pluriel FK и ми хареса (цената му ми се струва прекалено висока, знам че ще го мисля обаче, много е хубав). Напомни ми силно на нещо което ми е силно познато и чак се подразних че не мога да се сетя. Във Фрагрантика видях че са го оприличили на РЛ Романс и аз също долавям приликата, може би това е което търсех а може би е нещо друго едва ли ще се сетя обаче..

# 715
  • Мнения: 1 003
Гарденията на Ван Клийф, Номад или Валентино Дона Simple Smile

# 716
  • Мнения: 31 181
Тествах днес Feminin Pluriel FK и ми хареса (цената му ми се струва прекалено висока, знам че ще го мисля обаче, много е хубав). Напомни ми силно на нещо което ми е силно познато и чак се подразних че не мога да се сетя. Във Фрагрантика видях че са го оприличили на РЛ Романс и аз също долавям приликата, може би това е което търсех а може би е нещо друго едва ли ще се сетя обаче..
Много красив парфюм е. Heart Eyes Обожавам произведенията на Кюркджиян.

Имам нова голяма парфюмна любов от Ксерджоф, която очаквам вече за Коледа.

# 717
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 152
Честит Денси!

# 718
  • Мнения: 31 181
Благодаря! Hug bouquet

# 719
  • Мнения: 5 230
Обожавам произведенията на Кюркджиян.

Засега познавам само АРОМ, но въпреки скромния ми опит съм на мнение, че този човек наистина твори произведения на изкуството. Много са ми интересни Le Beau Parfum и Ciel de Gum. Би ли могла да дадеш мнение за тях, ако ги познаваш? Знам, че има мостри на официалния сайт, но за момента се въздържам от поръчка.
Скрит текст:
Досега не съм пазарувала от чужбина и трябва да проуча първо как да уредя плащането.

Общи условия

Активация на акаунт