Разказ за моето секцио!

  • 6 333
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 730
Честито,миличка,здраве,щастливи мигове край бебока и спокойствие желая!

# 16
  • Мнения: 4 181
Да ти е жива и здрава щерката  bouquetБраво че всичко се е разминало, а казаха ли от какво е повърнала кръв?
А Войнова е страхотна Hug и на мен ми беше анестезиоложка на раждането, много е мила и понеже имах тежко раждане  и на другия ден дойде да ме види. Сори за офф-а

# 17
  • Мнения: 1 493
Радвам се, че сте добре ! Желая ви много щастливи мигове за в бъдеще !

# 18
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Живи и здрави да сте!Хубавото сега предстои Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря на всички за хубавите пожелания!  bouquet Hug Heart Eyes
Моля се, хубавото наистина да предстои, дано всичко лошо е зад гърба ни. Praynig

# 20
  • Мнения: 4 195
Буболинке ако не си я сватосала вече таз хубавица, понеже сме малки за голямата таз да си поръчаме за снаха може ли?да са ти живи и здрави, много да те радват, да са силни и печени като теб та и повече.............абе всичко най ви желая от сърце, на теб и на цялото ти семейство Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 4 423
 Joy, още никой не ни е искал...та ако искаш...  bouquet

# 22
  • Мнения: 992
радвам се че секциото е минало нормално и ти пожелавам всичко лошо което е имало да се случва да е останало зад гърба ви и от сега нататък само шастливи моменти  Hug
малката е страхотна   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 493
Joy, още никой не ни е искал...та ако искаш...  bouquet

Криси е първа, но като гледам каква е хубавица / пу, пу, да не й е уроки / май ще има опашка за ръката й !  Party
Одрала ти е кожата малката принцеса !  Hug

# 24
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Бубо, честито! До сега не съм имала възможност да ти честитя за което много съжалявам и се извинявам. Да сте здрави с новата щерка, да расте весела и красива като кака си и майка си и най-големия й обожател да е баща й.
Радвам се че всичко е минало леко и безпроблемно и се възстановяваш бързо.

Последна редакция: нд, 23 юли 2006, 22:46 от martisun

# 25
  • София
  • Мнения: 4 423
Всички казват, че прилича на баща си, ти си първата, която ми казваш обратното  bouquet


Бубо, честито! До сега не съм имала възможност да ти честитя за което много съжалявам и се извинявам. Да сте здрави с новата щерка, да расте весела и красива като кака си и майка си и най-големия й обожател да е баща й.
Hug Heart Eyes  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 493
Сигурно има и нещо негово, но не вярвам таткото да е красив като вас !

# 27
  • София
  • Мнения: 4 423
 Embarassed и той е много хубав, поне в мойте очи Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 4 423
Приблизително 5 минути, може би да са били 10, но не повече.
Телефона ми беше в ръката и гледах непрекъснато часовника, но покрай вълнението не разбрах точно за колко я извадиха, но не е повече от десет минути, даже са много.

# 29
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Бубе, радвам се, че всичко около раждането е минало по-вода Hug. Дано вече да си забравила проблемите след това. Да ти е жива и здрава малката хубавица Heart Eyes!
Само да попитам как така за 5 минути ти я извадиха - едно секцио си е поне половин час.
За 5-10 мин. горе-долу го изваждат бебето, по-продължително след това е шиенето Peace.

Общи условия

Активация на акаунт