Пътят на честта - Тема 7

  • 35 614
  • 781
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 6 417
Марияна Миланова която е на около 50 години изглежда в перфектна форма. Гледах нейни снимки по бански от лятото, ами евала! А Силвия не е на 16, че да се носи с външност на хипарка.

# 616
  • Берлин
  • Мнения: 4 670
Грозновата,груба и сбабичосана е тая Силвия. На снимката изглежда зле. Ама режисьорът не й ли беше мъж, че да я "злепоставя" така... (това чета в посланието:"не изглеждам така,ама за нуждите на филма").
Че четат...четат,дано е с разбиране хихии

# 617
  • Мнения: 780
Ако четат актрисите поне Силвето и госпожата,която играе Жаки да се запишат на курсове за квалификация,за да станат добри или ще чакат реклами,или някои да ги протежира.

# 618
  • Мнения: 3 113
За всяка външност може да се намери  подходящ "аутфит". Да изглежда максимално добре и приемливо за ситуацията.
И това е работа на дизайнера ( облекло, прически, грим), нали?
Не си е заслужил парите според мен.
Симона също я обличат нелепо мисля,стои в къщи  с бяла риза с буфанчета и къдрички .

# 619
  • Мнения: 1 546
Лелееее Мляс-Мляс в офиса. Шефът натиска подчинената, докато я спешава по-бързо да работи.
Това злоупотреба с положение, това #metoo - кой да ти се вълнува.
Романтика е... а ако Керанка не си падаше по нейния... шеф?!? Честно казано счетоводителката си изглеждаше точно притисната и притеснена на офисните сцени.
За това се влиза в панделата - Калата/сценаристите, ехооооу!

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 00:59 от HappyRSmile

# 620
  • Мнения: 1 072
Аз пък ще й кажа Евала, че не си крие бръчките! Няма ботокс, филтри и фотошоп!
Много жени нямат ботокс, филтри и фотошоп не е само тя. Но кожата им изглежда по добре. Ясно е че е до ген, но нейната изглежда видимо нехидратирана. Освен с ботокс и разни такива кожата може да се поддържа и с масла и кремове.
... и с някои масажни техники. А също така с определени храни, добавки и начин на живот като цяло.

П.П.: Едно е една жена да не е суетна, съвсем друго е да изглежда като м*рла, с извинение.

# 621
  • Берлин
  • Мнения: 4 670
Точно като мърла изглежда.

# 622
  • Мнения: 1 546
Лорчето, горкото, и двамата й родители я лъжат. Анелия: че си няма любовник. Калата: че не си пада по Кера...

# 623
  • Мнения: 4 868
Разбирам, че някои актьори от съображения заради половинките си не искат да се гняват с език, ама щом на други сцени, колегите им го правят, то трябва и те да положат усилие, да изглежда по-естествено. Целувките им бяха допиране на устните и толкова, нямаше "страст" и любовни трепети изобщо. Не пресъздадоха нищо, тя наистина изглежда доста по-възрастна отколкото е. В интервюто по бнт беше споменала, че иска да има много деца, но засега се бавили. Ако не предприеме наистина мерки за външния си вид , ако забремене и роди второ, ще заприлича на още по-възрастна. Май наистина филмите, в които участва са режисирани от мъжа й, в театъра не съм я гледала, но в инстаграм съм виждала сторита с нейно участие. Все същата както тук. Нищо ново. На интервюта за предавания все се прави на "забавна" , приказлива, бунтарка, все е ухилена. А той Ивайло сега около онази Станислава, която била собственик на бебеносец календара, голямата любов въртят. Тя явно също влиза тук, защото след моите постове си беше сложила профила поверителен, а фейсбука й е затворен

# 624
  • Варна
  • Мнения: 25 340
Определено изглежда на по възрастна отколкото е. На тази снимка изглежда според мен на 40-42
И на мен така ми се струва, мислех, че ми е наборка. Гласът ѝ на мен лично ми харесва, много приятен е.

# 625
  • София
  • Мнения: 84
Питам се само какъв беше смисъла Попови с Маринкови (ЖакитУ и Драго Симеонов) да афишират своите семейни и приятелски отношения с онази 'домашна' снимка, като Кукуто не е спряла да сваля Блендерo от всякакви сцени заради знайни и незнайни колежки... Тази жена има нужда от професионална помощ, а може би и Плачо има - плачейки някъде свит под чехъла, между шамарите на това Зло...

# 626
  • Мнения: 1 762
Извинявам се много, но не мисля, че разни кремчета биха подобрили вида на кожата ѝ и биха свалили години. Аз смятам, че е ген, а от него няма как да избягаш. Какво като има бръчки?! Всички остаряваме, кой по-добре кой по-зле. Силвия ме дразни много как играе в тази небивалица наречена ПнЧ, но да я нападаме и да казваме, че изглежда 10 години по-възрастна ми идва в повече. На мен не ми прилича на 40 годишна. Мое мнение.

# 627
  • Мнения: 1 421
Знаете ли кое е сред най-лошите черти на българските филми и сериали?Липсата на позитивизъм.Аз лично досега в български филм не съм виждала много позитивни послания.Вечно се предъвкват социализмът, преходът,и тн,но липсват решения.Ясно е,че проблеми има, но трябва ли постоянно да се акцентира върху негативното? И затова, докато се предъвкват все същите теми и идеи, българското кино няма да дръпне напред.Просто е невъзможно при това положение.

# 628
  • Мнения: 3 439
Аз съм на същото мнение - българското кино е депресарско.

# 629
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 606
Силве, не си хаби патроните. Косата ти изглежда точно като в сериала, не са виновни снимките! Явно толкова си можеш.

Общи условия

Активация на акаунт