Пътят на честта - Тема 7

  • 33 876
  • 781
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Тая мантра с "българките са най-красивите жени" просто е онова нещо, повторено 100 пъти и станало вярно...
Не съм кифла, пък зъбите ми не са жълти и са естествени, но както и да е. Ако имаш предвид порцеланови усмивки като на тази, дето казва прогнозата по БТВ, мерси. Поддържани? Демек, обилно гримирани със скъпа козметика? Много мога да говоря по темата, но не е по темата тук, така че ще пропусна.
Даже въобще ще пропусна повече коментари за софийските кифли от богати семейства. Виж, тези още на 23 са набодени с ботокс, поддържат се просто. 😁
София (Жаки) е хубава и си е баш за ролята.

# 721
  • Берлин
  • Мнения: 4 510
Жакито си е много добре за ролята. Ама кера за нищо не става. Това е положението

# 722
  • Мнения: 780
Момичета и момчета, ще направя нова Тема с анкетка на 50 страница. Замислила съм я мн забавна. Да видим.
Колкото до сериала, кофти ми е как децата са излъгани и се използват да шпионират и доносничат от Анелийка.
Кой ли ще се завърне неочаквано? Тя? Оги? Или?!?

Според мен ще е Анелия..., но да не забравяме, че Миташки е в затвора и надали ще го държат вечно там...

# 723
  • Мнения: 1 156
Няма кой друг да е според мен освен Анелия. От мъртвите не мисля Оги, все пак му бе намерено тялото. Иначе сериала отива към фантастика, или към латино сериал. Според мен не е вариант. Помислих и за Митко, но го отхвърлих, заради "фалшивите усмивки", които ще предизвика това завръщане според резюмето. Кой и защо да се усмихва фалшиво на/за Димитър? Така че аз залагам на Анелия.

Интересно ми е и Бонка какви ще ги сътвори. Тя е способна на всичко.

# 724
  • Мнения: 3 439
Мили дами, които не сте кърмили, надявам се да имате и друга възможност. Кърменето след годинка е основно нощем за поддържане на лактацията. Питайте, не е срамно.  Бабите ви са били свръхмодерни излиза.
Чакам и аз с нетърпение Бонка Simple Smile Да видя докъде може...

# 725
  • Мнения: 669
Това на втората снимка Силвия/Кера с детето си ли е. То бая голямо ми се вижда, за да бъде носено така.
Явно е за гъзария Wink

# 726
  • Варна
  • Мнения: 25 266
Кърменето след годинка е основно нощем за поддържане на лактацията.
Е хубу де, въпросът е ЗАЩО ти е да си поддържаш лактацията след като кърменето не е необходимо? За обем на бюста ли Laughing

И според мен ще се върне Анелия, то се очаква, нали щерка ѝ я подкокороса здраво. Оги - абсурд. Димитър - от къде да се връща, той не е изчезвал. Освен да е Симеон Twisted Evil

# 727
  • Мнения: 4 868
В статията пишеше, че този, който ще се върне ще донесе радост на едни и ще обърка живота на други. По това си личи, че Анелия ще си дойде, децата ще са радостни, може би Камен и оная приятелката й Преслава също, а Калоян ще се ядоса.
Колкото до Жаки, ами и в новия сериал напролет ще я гледаме

# 728
  • Мнения: 9 486
Ами да гледаме от положителната страна - по-добре Жаки, отколкото Кера. 😉

# 729
  • Мнения: 31 240
Кера ми е по-симпатична от Жаки.

# 730
  • София
  • Мнения: 304
Явно Анелия ще изгонят от Канада, поне така ми се стори от рекламата и перфектният английски Wink
Интересно Бонка ще набие ли Начо най-накрая, че нож му вади, заканваше му се.
Жаки щяла да търси Монката, но по-интересно е ако го намерят дали ще намерят и отпечатъците по фасовете и дали няма да се зачудят защо толкова фасове в гроба.
Киро дали ще спипа Кера в паркинга?

# 731
  • София
  • Мнения: 458
Ама и това с фасовете що за глупост е?!!!
Ще отрепя някого и ще си го заровя баш в мойта нива и ще си заровя и фасовете там по-лесно да ме намерят. Кой нормален човек би го направил така, че и разследващиТе да повярват чак.

# 732
  • Варна
  • Мнения: 25 266
Мда, на това му се вика прекаляване с уликите Joy Тарик криминални романи не е чел явно, точно така се усъмняват разследващите.

# 733
  • Мнения: 1 473
Мда, на това му се вика прекаляване с уликите Joy Тарик криминални романи не е чел явно, точно така се усъмняват разследващите.
Точно това се чудех аз - разследващите усъмняват ли се, или го приемат за лесен случай/неопитен престъпник и - Готово? Как стават нещата в такива ситуации?!?

# 734
  • София
  • Мнения: 304
Точно това се чудех аз - разследващите усъмняват ли се, или го приемат за лесен случай/неопитен престъпник и - Готово? Как стават нещата в такива ситуации?!?
Неопитен убиец, който преди да закопае жертвата си е изпушил половин кутия в размисли и сълзи, покрепени и с малко червило Wink

Общи условия

Активация на акаунт