Пътят на честта - Тема 7

  • 33 889
  • 781
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 3 419
Силвия е страстна пушачка, оттам идат нещата. Иначе пък браво, че си се харесва естествена.

# 631
  • Viena
  • Мнения: 3 596
Няма лошо, да се харесва ако иска и перо да си сложи. В днешно време уважаемият зрител иска да гледа красиви и талантливи актьори, както и приятни филмови сюжети,а какво получава?....

# 632
  • София
  • Мнения: 304
Виждам, че обсъждате външен вид, та реших една снимка на Ал Пачинo да покажа. Не харесвам мърляво-небрежния стил на когото и да било. Интересува ме само как стоят на сцена или на екран. Все пак да не забравяме, че всеки уважаващ себе си човек и най-вече публичните личности трябва да полагат някакви усилия да изглеждат добре. Повечето актриси изглеждат като торби с картофи или излезнали от евтин магазин втора употреба, но такъв им е вкуса или по-точно преобладава липсата на вкус Wink Иначе бозичката е на приключване - още няколко глътки и край. Вчера четох, че май нямало да има втори сезон защото Киро избил всички Grinning

# 633
  • Мнения: X
Никой тук не каза да ходи Силвия да се набоде с ботокс. Просто да се погрижи с подходяща козметика за кожата си. Да я "нахрани", да е свежа и жизнена, и хидратирана, защото дори на снимка си личи, че ѝ трябва влага на тази кожа. Силвия не е грозна. Има хубаво носле, хубави очи и чаровни лунички. Устните ѝ не са по днешната мода да са сочни, ма какво от това. Но общият ѝ вид е някак повяхнал. Облича се като тийнейджърка, а има лелчест вид с тази запусната коса и от този контраст се обърква човек. Стилът ѝ е за корекция. Не пасва на натюрела ѝ. И прическата трябва да смени. Тънка е косата ѝ, провиснала я носи, не е за нея това. Трябва да я скъси и да ѝ придаде обем. Тя има доста широки рамене, които изпъкват с тая прилепнала за главата ѝ коса до раменете.
Мен ме дразни патоса и изкуствената жизнерадост в говора ѝ, звучи фалшиво.

# 634
  • Мнения: 10 693
Calabaza,
Можеш ли да дадеш конкретни препоръки за подходяща козметика? Защото аз съм с подобна кожа и в последните 10 години съм пробвала всеки крем на пазара с цена до 130 лв и ефектът е или никакъв или само няколко дни.
Не пуша, храня се здравословно (включително без бяла захар, сол и тесто), пия поне 2 литра вода на ден, спортувам, спя... И скинбустер си слагах, същата работа....
Знам, че темата не е затова, ама ситият на гладния не вярва.

# 635
  • Мнения: 1 094
Значи след публикацията на Силвия ми се затвърди  чувството, че в този сценарий  пише :
 Главната героиния трябва да изглежда тъпо, ще я кръстим Кера, ще се държи непохватно и дървено  и ще се облича странно. Актоьорите ще рецитират в празни помещения за повече ехо, да има акустика към рецитала. Вкарваме 23 сюжетни линии, пък коя до където стигне. 10 трупа,  100гр. наркотик, библия,ходжа, пълнени чушки и холдинг. Хоп готово, ей ви на "Пътят"

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 12:17 от trotinettka

# 636
  • Мнения: 4 868
Значи след публикацията на Силвия ми се затвърди  чувството, че в този сценарий  пише :
 главната героиния трябва да изглежда тъпо, ще я кръстим Кера, ще се държи непохватно и дървено  и ще се облича странно. Актоьорите ще рецитират в празни помещения за повече ехо, да има акустика към рецитала. Вкарваме 23 сюжетни линии, пък коя до където стигне. 10 трупа,  100гр. наркотик, библия,ходжа, пълнени чушки и холдинг. Хоп готово, ей ви на "Пътят"

Определено

# 637
  • Мнения: 123
Calabaza, Можеш ли да дадеш конкретни препоръки за подходяща козметика? Защото аз съм с подобна кожа и в последните 10 години съм пробвала всеки крем на пазара с цена до 130 лв и ефектът е или никакъв или само н..................
Не мисля че може да се прави съпоставка. Силвия Петкова я знаем как изглежда, но теб незнаем  само на думи. Тя е на 32, ти на 41.
Няма информация че тя живее по здравословния начин който описваш ти, напротив има информация че е страстна пушачка. Не може да ти се даде съвет след като никой не знае как изглеждаш.

# 638
  • Мнения: X
Calabaza,
Можеш ли да дадеш конкретни препоръки за подходяща козметика?
Не мога да дам препоръки, мога да дам насоки. Като си склонна да даваш толкова пари, пробвай и мезо терапия, тя не е ботокс все пак.
И има причина за такава кожа, не може да правиш всичко отлично и пак да е такава. Остава да си провериш и хормоните и да отидеш на дерматолог.
Знам аз като го ударя през просото какво става с лицето ми и като се отдам на домашни грижи за него, пия вода, не ям боклуци и се наспя, каква е промяната - светва. А аз не ползвам особено скъпа козметика за лице.

# 639
  • Мнения: 1 761
Ако наистина е страстна пушачка това донякъде обяснява лошия вид на кожата ѝ.

# 640
  • Мнения: 6 417
Четох едно интервю с Плачков в списание "Дива". Преди неговото има интервю с Елена Петрова. Не обичал голи сцени. Цитирам: "Появи се такова нещо, а аз като актьор и мъж, като човек и като душевност не желая да играя и да гледам голи хора, правещи секс, или аз да участвам в такива сцени в театъра и на екрана. Не става въпрос за заплащане. На мен просто никога не ми е харесвало това още от дете". На друг въпрос отговаря, че не обича да ходи гол и Мариана 1 година не го била виждала по боксерки. "И до ден днешен, за да вляза в банята, си взимам дрехите и се преобличам вътре. А сега по сериалите ме карат да се събличам. Няма как да стане"...

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 13:43 от Шушон

# 641
  • Мнения: 1 761
А тогава защо е толкова много нашарен с татуировки? Ако не се съблича кой ще му ги гледа?

# 642
  • София
  • Мнения: 304
Четох едно интервю с Плачков в списание "Дива". Преди неговото има интервю с Елена Петрова. Не обичал голи сцени. Цитирам: "Появи се такова нещо, а аз като актьор и мъж, като човек и като душевност не желая да играя и да гледам голи хора, правещи секс, или аз да участвамв такива сцени в театъра и на екрана. Не става въпрос за заплащане. На мен просто никога не ми е харесвало това още от дете". На друг въпрос отговаря, че не обича да ходи гол и Мариана 1 година не го била виждала по боксерки. "И до ден днешен, за да вляза в банята, си взимам дрехите и се преобличам вътре. А сега по сериалите ме карат да се събличам. Няма как да стане"...
Прекрасно, но за това си има договори - когато тръгнеш да снимаш описваш всички тези неща в договора си и след това като видиш в сценария , че има секс им цитираш договора и да си коригират сценария. Ако ли не, то просто не снимаш и готово. Ако не искат да го включат в договора, то значи снима някой друг актьор. Какви са тези драми не разбирам. Мюсюлманиките не могат да се разголват и се продават едни такива костюми за плаж леко като водолазните и с тях те си ходят на море. За всичко има начин стига да имаш желание.

# 643
  • Мнения: 6 417
Мариана проверила ли е как така Плачков и Елена дават интервю за едно и също списание и дори са сложени един до друг? Заедно ли са били, когато са ги давали? Къде са правили интервютата? М?

# 644
  • Мнения: 3 743
Сълза пуснах за Плачков и нарушените му морални ценности. 😪Май по-голямата примадона в семейството ще се окаже той. Това му не харесва, онова не одобрява, не виждал смисъл... Да е станал един режисьор като толкова знае, може и изисква. За кого изобщо се е взел? Да не е Брад Пит, че да сме умрели да го гледаме гол?

Тия дни изгубихме величия на българското кино и театър, той ако така продължава само жена му ще го помни кой е бил.

Общи условия

Активация на акаунт