Август 2020

  • 23 039
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 733
Rolly_, благодаря за подкрепата Hug Според моята лекарка отлепвания се случват при 1/3 от инвитро бременностите и е нещо нормално, с лежане и медикаменти се оправя. Но аз си треперя де.

Да, просто като ти се случи на теб и....... като видиш кръв.... знам какво е, не го пожелавам на никого! Само стискам палци при всички ни нещата да са добре, скоро да споделяме за ритниците в корема Wink

# 706
  • Мнения: 1 593
Rolly благодаря за подкрепата. Много се радвам за щастието ти, пожелавам го на всички. Нямам търпение другата седмица за прегледа, направо се чудя така ли ще се живее, от преглед до преглед Confused Нищо де, дано ще си чакам търпеливо, дано само всичко да е наред Heart

# 707
  • София
  • Мнения: 913
Lovely Wife, стискам палчета всичко да се развие по най-благоприятния за теб и бебе начин. В болницата си в сигурни ръце Heart Пращам ти хубави мисли!

Роли и Франки, момичета, вие сте герои! Пожелавам ви, и на всички нас, от тук нататък всичко да е наред.

И мен ме е страх от вирусите и от днес съм хоум офис... че колегите нямат културата да си стоят вкъщи като са болни.

# 708
  • Мнения: 782
Мами, в 10 г.с съм и имам бая забележим корем. Дали е нормално. Обикновено ходя с прилепнали дрехи, ще трябва да започна с по-широки, но корема си е факт. Вие как сте 🤔?

# 709
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
На мен днес ми пише, че влизам в 12та. Направо си имам корем. 😅 Досега поне сутрин не ми личеше, но от 2-3 дни си се будя с коремче. 😊 Радвам се, но и се чувствам като балон, а е доста рано за това. 😅

# 710
  • Мнения: 782
На мен днес ми пише, че влизам в 12та. Направо си имам корем. 😅 Досега поне сутрин не ми личеше, но от 2-3 дни си се будя с коремче. 😊 Радвам се, но и се чувствам като балон, а е доста рано за това. 😅
И аз се радвам , но мислих че ще е по-късно голямото коремче. 🤣🤣🤣 а аз от днес съм в 10 г.с, другата седмица съм на доктор, само всичко да е ок и ще се похваля. Така съм свикнала с мисълта , че съм бременна , че на моменти на косъм да се изпусна на работа 😁😁😁

# 711
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
На мен днес ми пише, че влизам в 12та. Направо си имам корем. 😅 Досега поне сутрин не ми личеше, но от 2-3 дни си се будя с коремче. 😊 Радвам се, но и се чувствам като балон, а е доста рано за това. 😅
И аз се радвам , но мислих че ще е по-късно голямото коремче. 🤣🤣🤣 а аз от днес съм в 10 г.с, другата седмица съм на доктор, само всичко да е ок и ще се похваля. Така съм свикнала с мисълта , че съм бременна , че на моменти на косъм да се изпусна на работа 😁😁😁
И аз съм на доктор другата седмица. Дано се похвали, дано. Няма как да излъжа, че не се притеснявам, все пак ще гледат бебчо НАЙ-накрая. Пожелавам ти само добри новини. И на другите мами, разбира се.
Не знам как се сдържате да не кажете на работа особено при лавче с колежките. 🤐 Мен ме задължиха да информирам и даже вчера ми честитяваха на работа. А аз на първото "честито" бях "😳 за какво?" 😂 Не очаквах да знаят всички, но понеже работата е и с вдигане на тежко, явно трябва да са предупредени да не ме мъчат. 😅

# 712
  • София
  • Мнения: 6 010
♥ LoVeLy  Wife ♥, много съжалявам за неразположението ти. На мен също ушите са ми слабо място, като малка все там ме удряше. Два пъти са ми дупчили дясното тъпанче за да дърпат гной, болезнено е, но се търпи. За тъпанчето не се притеснявай. А АБ има и съвместими с бременността, докторите си знаят работата. Стискам палци! Пиши ни как си, че те мислим.

Daisy1123, радвай се на коремчето, че после ужасно липсва, въпреки, че вече имаш бебе Simple Smile

Marayah, представям си колко се вълнуваш. Стискам палци Simple Smile

Аз вчера бях на преглед и видяхме малкото как маха с ръчички, много мил момент Simple Smile Утре и аз съм на вливка Интралипид и от сега ми е свито. Предния път се разболях от ларингит и ми избиха 5 херпеса, надявам се сега я понеса по-леко.

# 713
  • Мнения: 782
На мен днес ми пише, че влизам в 12та. Направо си имам корем. 😅 Досега поне сутрин не ми личеше, но от 2-3 дни си се будя с коремче. 😊 Радвам се, но и се чувствам като балон, а е доста рано за това. 😅
И аз се радвам , но мислих че ще е по-късно голямото коремче. 🤣🤣🤣 а аз от днес съм в 10 г.с, другата седмица съм на доктор, само всичко да е ок и ще се похваля. Така съм свикнала с мисълта , че съм бременна , че на моменти на косъм да се изпусна на работа 😁😁😁
И аз съм на доктор другата седмица. Дано се похвали, дано. Няма как да излъжа, че не се притеснявам, все пак ще гледат бебчо НАЙ-накрая. Пожелавам ти само добри новини. И на другите мами, разбира се.
Не знам как се сдържате да не кажете на работа особено при лавче с колежките. 🤐 Мен ме задължиха да информирам и даже вчера ми честитяваха на работа. А аз на първото "честито" бях "😳 за какво?" 😂 Не очаквах да знаят всички, но понеже работата е и с вдигане на тежко, явно трябва да са предупредени да не ме мъчат. 😅
Дам , няма как .Аз ще кажа другата седмица, че все часовете са ми по никое време и се изчерпах с лъжите 😂 Или ще изчакам поне да стане 12 г.с и да минат изследваниятя. Ще им кажа понеже задължително ще им трябва нов колега 😂

# 714
  • София
  • Мнения: 595
Аз понеже си имам малко коремче, не мога да различа бременната част от него все още, но си личи, че е по-голямо.  И понеже се чувствам надута и дебела Pensive вчера реших да кажа на колегата, с който сме в една стая (може би, за да се оправдая по някакъв начин защо съм такъв балон Wink). Мислех да казвам чак след като мине следващия преглед (на 27.01) и първите изследвания, но усетих удобен момент и си казах Bowtie

# 715
  • Мнения: 854
И аз съм адски подута, имам чувството, че съм глътнала слон. Хем постоянно гладна, хем подута, хем ми е лошо... е няма угодия, честно.
Другата седмица съм на БХС и мисля след него (дано всичко е наред) да съобщя на близките и на работа.
В петък бях на преглед, давах кръв, бебчо си расте, беше доста активно - мята с ръчички и крачета. Така ми олеква като го видя и чуя сърчицето, че напоследък все ми е свито и притеснено.

# 716
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
Стопляте ми сърцето като говорите как сте видяли и чули бебетата, честно! Много Ви се радвам. 🤗
Благодаря за палчетата, Лаленце!

kitty, първите две изречения точно описват ситуацията, нямам какво да добавя. 😂

Ама кажете на тези шефове, може пък да ви пожалят и да имат някакво адекватно поведение спрямо вас. 😔

# 717
  • София
  • Мнения: 913
Момичета, много точно сте го описали! Хем гладна, хем подута, хем с енергията на охлюв на успокоителни (както се тиражира една картинка в нета) Joy

Аз днес съм 9+3 г.с., наистина от един-два дни си имам коремче и сутрин. Намерих си едни дънки за бременни и си реших проблема с постоянно откопчаните дънки, но и аз нося широки пуловери в момента. Не искам да казвам преди да мине ФМ, че миналия път на този изпит ни скъсаха Neutral Face

И аз съм на доктор другата седмица, свито ми е сърчицето.

Пожелавам на всички само добри новини на предстоящите прегледи! Heart

# 718
  • Мнения: 74
Здравейте,
да се запиша при Вас.
От Бургас, на 33г., втора бременност имаме си кака на 5г. Вчера бях на втори преглед изчислиха ми 8.5 г.с. Следващия ми преглед е за 18.02 за записване на ЖК и незнам как ще преборя времето до тогава.
Симптоми както при повечето от вас- болезнени гърди, болки в кръста, корема понякога, отвратително гадене, сънливост...

LoVeLy  Wife, ще стискаме палци всичко да е наред с теб и бебето.

# 719
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Благодаря за подкрепата на всички момичета!
Мина парацентезата на ухото (перфорирането) , направиха ми я с местна упойка. Сега ме боли ухото, лежа, и това е. Слагат ми антибиотик , който се дава при бременни,макар че няма показания и проучвания. Ще стискам зъби, и това да минава, после да мине и гаденето , и да ми е вече спокойно занапред. Надявам се ! Поздрави на всички!

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 19:57 от ♥ LoVeLy Wife ♥

Общи условия

Активация на акаунт