Август 2020

  • 23 056
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 40
Здравейте, момичета! Simple Smile От доста време ви чета, но едва сега събрах смелост да се запиша. Седмица 11+4дни съм. Следващата съм на регистрация и първа ФМ+БХС. Относно коремчетата... ами личи си доста. Simple Smile Ходя с широки дрехи, но тъй като спрях цигарите, който иска, се досеща Grinning Като ме питат, казвам. С тази бременност съм определено по-суеверна. И в тази връзка, на 36 съм, втора бременност, живот и здрав децата ще имат доста голямата разлика от 10 години.

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 19:49 от Rose.

# 721
  • Мнения: 733
Здравейте, Rose. и nulenceto. Пожелавам ви от сърце лека и щастлива бременност! Heart


LoVeLy  Wife, прегръдки! Да мине бързо болката и да се възстановиш!

# 722
  • Мнения: 4
Здравейте! Днес АГ ми каза, че трябва да ми бият някаква инжекция (забравих името) понеже съм с отрицателна кръвна група. Някоя мама която вече се е сблъсквала с това има ли? Намирам противоречива информация и бих искала да чуя мнение от вас.

Аз съм с отрицателна кръвна група, а съпруга ми е с положителна. Първото ни дете е с положителна кръвна група и в такъв случай на майката се бие Анти Д гамаг лоболин до 72 ч. след раждането.Честно казано сега с втората бременност,това малко ме притеснява,въпреки че гинеколога ми ме уверява,че няма причина.

# 723
  • Мнения: 854
Момичета, кой ще се заеме с пускането на новата тема?

# 724
  • Мнения: 733
Момичета, кой ще се заеме с пускането на новата тема?

Аз за съжаление изобщо не съм "на ти" с тези неща Neutral Face Някой, който е правил и му се занимава?

# 725
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
И аз не съм правила досега тема тук. А каква информация трябва да се сложи в първата публикация?

# 726
  • Мнения: 854
То и аз не съм правила, затова търся желаещи. До колкото видях се слага заглавие на темата, може някоя снимка тип "снимка на корицата" като във фейсбук, допълнителна информация (аз бях предложила да намеря линкове с полезно инфо), такива неща. Не вярвам да е сложна процедурата.

# 727
  • Мнения: 1 593
Аз съм правила теми и е много лесно, но трябва от компютъра, а няма да имам тия дни. От телефон не съм правила и не съм сигурна как точно ще се копират линкове и т.н. Ако до утре никой не направи, предполагам че ще се добера до един лаптоп да я направя, но наистина не е сложно. Може да взимате идеи за първа страница от другите теми с термин 2020 (;

# 728
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, аз бях изявила желание да направя нова тема и вече съм събрала информация за заглавния пост. Довечера ще я пусна като сложа бебето да спи, че иначе ми е сложно Simple Smile

# 729
  • Мнения: 733
Момичета, аз бях изявила желание да направя нова тема и вече съм събрала информация за заглавния пост. Довечера ще я пусна като сложа бебето да спи, че иначе ми е сложно Simple Smile

Супер си! Благодарим Heart Decoration

# 730
  • Мнения: 854
Момичета, аз бях изявила желание да направя нова тема и вече съм събрала информация за заглавния пост. Довечера ще я пусна като сложа бебето да спи, че иначе ми е сложно Simple Smile

Ще сме ти много благодарни!
Намерила съм един сайт, който изчислява подробно седмицата + датата, на която се влиза в седмицата + термина. Ако решиш, че ще бъде полезен, го добави: http://www.mamaibebe.com/calc.php
Иии няколко картинки (и те са само предложения):





# 731
  • Мнения: 635
Лаленце ти имаше малко детенце, ако не се лъжа беше горе долу на годинка нали?
Как стоят нещата при теб с майчинството, могат ли да се застъпят?.
Питам защото положението при мен е малко сложно и незнам какво да правя. Малката април месец навършва 2г, даже да си използвам цялата отпуска пак не ми стига до 45 дневния болничен. Нужно било да се водя на работа само 1 ден, за да може да ми издават болничен. В противен случей трябвало да минавам ТЕЛК. Проблема е че незнам как ще се разбера с шефовете. Имам ли и друг вариант според вас?

# 732
  • Мнения: 153
Здравейте момичета🌝🤗   Мина и  моя преглед
 всичко е наред,дадох и кръв .Във Вторник ще излезнат ризултатите. Не можа да каже пола не е 100%сигурен ,но му приличало на момче😊🥰
На 20сти Февруари  е следващия преглед дано тогава се разбере пола
Не беше много подвижно бебчето май спеше 😁
Чакаме новата тема да се запишем там 🙂

# 733
  • Мнения: 782
Здравейте момичета🌝🤗   Мина и  моя преглед
 всичко е наред,дадох и кръв .Във Вторник ще излезнат ризултатите. Не можа да каже пола не е 100%сигурен ,но му приличало на момче😊🥰
На 20сти Февруари  е следващия преглед дано тогава се разбере пола
Не беше много подвижно бебчето май спеше 😁
Чакаме новата тема да се запишем там 🙂
Чудесно, много се радвам, че всичко е наред, в коя седмица си Simple Smile

# 734
  • Мнения: 153
Daisy1123
   в 12с+2д
Да попитам някоя запозната мама в 16 г.с правят ли се някакви изследвания или си е нормален преглед,и ще се види ли пола тогава?🙂

Общи условия

Активация на акаунт