Тренировки в домашни условия - 102

  • 30 159
  • 735
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 402
От тренировката във фитнеса ме беше хванала  сковаваща мускулна треска на трицепса и гърба и лека на дупето, наложи се да почивам.
Днес направих Super Cuts, с която започвам последната 12 седмица от ротацията Xtrain. Дръпнах си я от рутракера да си я имам и на харда, обаче, има някакъв проблем със звука, не знам в самите файлове ли е проблема или в плеъра, който ползвам, но другите ми видеа пък нямат проблем...малко съм скарана с тези неща, ще накарам мм да погледне.
Нищо де...във вк вървят идеално, така, че всичко е ок.

# 541
  • Мнения: 1 424
Това ме подсети да ви питам приемате ли нещо против мускулна треска? Аз няколко дни едвам вървях миналата седмица Smile

# 542
  • Мнения: 10 011
Това ме подсети да ви питам приемате ли нещо против мускулна треска? Аз няколко дни едвам вървях миналата седмица Smile

Горещо препоръчвам Глутамин преди и след тренировка. Вълшебно е това чудо. 🙂
При съществуваща помага шумящ Аспирин Ц. 🌺

# 543
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Пац, и магнезий (или популярната комбинация калций+цинк+магнезий) аз пия всеки ден, тренирала, нетренирала, било добро и за нервите.... отчет(че) малко по късно от мен.

31/99 Ice skating 66 min
32/99 Rowing 33 min
33/99 Rowing 33 min

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 18:40 от Agent Provocateur

# 544
  • Мнения: 361
За вчера - крака, дупе и кардио, за днес - горна част.

# 545
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Здравейте!
За днес ЛМ Комбат кик старт, и ужасна мускулна треска 😔 от вчера, ама всичко ме боли, да не казвам, че горна част повече. Ах, тази Autumn! Та, ако утре имам сили да ходя, наред е Изп Стренгт чизъл, дано успея да я направя сутринта. Че нещо, или се успивам, или пък се мотам. А вече няма да мога да се връщам наобед. Пху.
Весела вечер!

# 546
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
След пет дневна почивка с преход до Черни връх по средата, днес се завръщам с трети ден от втората седмица на Ripped in 30. По едно време толкова бях уморена, че едва изкачвах стълбите на метрото сутрин. Сега съм по-добре, пу-пу!

# 547
  • Мнения: 2 876
И аз два дена се боря с натрупано недоспиване, но днес все пак събрах сили/след като си поспах след вечеря/ за една тренировка за долна част с пудовка. Може да се прави и с гири, всички упражнения го позволяват, като единствено при суинга пудовката е за предпочитане.
https://youtu.be/k20aYCK1Ru4

# 548
  • Мнения: 1 085
Официално отчитам цели 9 години домашни тренировки! И най смотаното е че си докарах травма за първи път откакто тренирам и то от бързане Cry Angry
Прещипан нерв в областта на кръста от ляво! Как болеше не е истина!
Веднага започнах със упражнения в серии + йога, които правих 3 дена много упорито. Още след втория имах огромно облекчение и болката намаля, сега е само на моменти и се търпи т.е свърших добра работа.
Никога повече няма да бързам, докато работя с гири, нито заради мъж, нито заради деца!

В понеделник ме болеше и не можех дори да вървя, но вчера правих PiYO - Sweat с модификации.

# 549
  • Мнения: 1 402
Днес All Out Low Impact HiiT.
Озори ме обаче, защото краката ми бяха много отмалели от вчерашната  Super Cuts.
За мускулната треска и на мен ми помага разтворим аспирин с.
Люба, какво е ЛМ Комбат кик старт, направо дай линк ако може?

Някой правил ли е A Week of Hard Labor, отдавна я заглеждам, хамърските тренировки от ХиЧ ми харесваха и си мисля, че и това може да ми допадне....

Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 13:05 от арсен

# 550
  • Мнения: 1 194
Привет!
Звезди, кога спиш, или по-точно в колко трябва да ставаш сутрин?
Би, пази се, дано бързо мине тази болежка и повече не те спохожда. Честита годишнина!
Аз тази седмица съм на A little obsessed. Доживях да имам мускулна треска на коремни от Total body core. Много обичам такива коремни тренировки, на които не си изкълчваш врата от преси, а така индиректно но право в целта ти тренират мускулите.

# 551
  • Мнения: 2 876
Арсен, в A Week of Hard Labor имаше много хубава тренировка за цяло тяло, но при другите съм имала някакъв проблем/или тежестите не са ми били достатъчни, защото Саги прави малко повторения и трябва да имаш поне 2х12-13 кг. за големи мускулни групи напр.,  или е имало набирания, за които нямам условия/. Но тренировката за цяло тяло беше супер. Може би програмата е подходяща, ако си за няколко дена на хотел с фитнес.
За днес - 20 минути степ с Еме Никотера + една тренировка за горна част на Hasfit  https://youtu.be/yfXElXtcOqs
Дана, аз си спя и работя в съвсем нормални часове, но онзи ден полетът ми закъсня много заради бурята/но поне кацнахме на местоназначението/ и едва днес успях да вляза в нормален ритъм.

# 552
  • Мнения: 1 194
И добре че сте кацнали добре. Аз го бях закъсала за един ден по гарите.

Пиша от сега отчет за утре - Cardio Core. Все още не ми е опротивяло ранното трениране.😇

# 553
  • Мнения: 4 740
Йога в група за днес, вечерта  може би малко спининг.Утре вероятно табата с тежести и ски Stuck Out Tongue Winking Eye

# 554
  • Мнения: 1 085
Арсен, не съм Люба но заповядай ЛМ Комбат кик старт:
https://vk.com/videos515617743?z=video-51809565_165196168%2Fpl_515617743_-2

Нямам намерение да спирам, тъкмо съм набрала инерция и влязох в ритъм. Засега тренирам без тежести предимно кардио и собствено тегло с повече разтягане, докато напълно се възстанови травмираното място. Имам намаление в сантиметри и кантара мръдна надолу също.
Отчет за вчера, за което искам да благодаря на Любчето че сподели BODYCOMBAT INVINCIBLE | Workout #12:
https://www.youtube.com/watch?v=HPytZF6SZ98&list=PLCzr8bZECk … 7EtH&index=16

Дана, благодаря ти! Two Hearts Hug

Общи условия

Активация на акаунт