Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 ноем. 2019, 18:18 ч.

Тренировки в домашни условия - 102

• 21 158
  • 578
  •   1
Отговори

Анкета

Колко пъти седмично тренирате по празниците?

Опции:

# 555
Днес - една тренировка за бременни с пудовка от Bodyfit by Amy.  Малко ми беше лека/жената беше в 35 седмица/, но след няколко седмици сигурно ще ми е идеална.

# 556
  • Бургас
Не ми вървят тренировките тази седмица нещо. Извинението ми е ПМС. В понеделник стречинг, вторник и вчера ПиЙо, днес ще взема едно кардио да направя, че ми липсва.
На Лес Милс Инвисибъл и аз хвърлих око, да е жива и здрава Любчето Hug Нещо от тази програма ще е днес.

# 557
Биб, благодаря ти за линка. Hug
Звезди, до към 2 по 15 ги докарвам дъмбелите, със сигурност ще пробвам тренировката за цяло тяло от Week of Hard Labor....ако има набиране обаче, ще го заместя с нещо...то и да има къде да се набирам, мога само веднъж да се набера с подхват и до там ми се изчерпват силите.
Таня, и аз съм така, дойде ли ПМС -то, тренировките зор, нямам никаква мотивация да се храня правилно, сънлива съм, нервна...абе ужас е при мен...тренирам, ама ми е два пъти по трудно....в момента в който дойде МЦ същия ден ставам друг човек и всичко си идва на мястото...хормони, какво да правим, примирила съм се, че ще е така....

Снощи правих  Burn Sets Сhest, Back amp Shoulders, ей сега почвам Cardio Leg Blast, която заедно с табатата си остават най-трудните за мен. Още две тренировки ми останаха.

# 558
Ако имаш такива тежести, можеш да пробваш и цялата, само набиранията/ако въобще има такива при гърба, но Саги обича набирания, едва ли ги е пропуснал/ не знам дали да не ги заместваш. При цяло тяло нямаше големи тежести/аз затова я правих/. Беше пирамида с много серии и повторения + леки и средни тежести и добре вдигаше пулса, а на следващия ден даже може да имаш лека МТ. Големите тежести бяха например при крака, където за начало той хваща нещо като 40-50-кг тежести. Естествено от тебе не се очакват чак такива, но 8-10 кг биха били малко, тъй като част от сериите са тежки и са с малко повторения.

# 559
Мен при високи тежести, говорим за 15-20 кг на ръка, не 45-50 кг, не краката ми се уморяват, а захвата ми прави проблеми.

# 560
Имам въпрос до Момичетата, които тренират в зала. С какви тежести правите широк разкрач, абдуктор?
А горна част, например придърпване на горен скрипец, разтваряне встрани с дъмбели?

Все си мисля, че тежестите са ми малки.

Примерно прасец правя с 50кг, широк разкрач с 130, абдуктор с 36-40, горен скрипец 26, с дъмбелите съм на 6-ци, 8-ци и 10-ки, според упражненията.

# 561
  • Варна
Leia, няма голямо значение с колко тренират другите. Важно е да има прогрес при теб.
Приблизително същите като твоите тежести са моите, но абдуктор повече от 20 не мога, а скрипеца ми е 50.
Много силна горна част и скъсан менискус са причините за дисбаланс при мен.

# 562
За днес - една тренировка за цяло тяло с тежести от Hasfit. Чудех се дали да пускам линкове към тренировките. В крайна сметка реших, че може да ни чете случайно някоя бременна и да й свършат работа, така че слагам днешната и вчерашната.
https://youtu.be/pHsRl84eZQI
https://youtu.be/Zj2adTB43-g
Дана, и на мен ми натежават на китките по-големи тежести, а ми убиват, като ги сложа на рамената. Може би ленти на китките биха помогнали. Не съм пробвала обаче, слагам ги само като правя тренировки с пудовка, за да пазя кокалчетата.

# 563
  • Бостън
34/99 Rowing 44 min
35/99 Elliptical 44 min
36/99 Rowing 44 min

# 564
Аз вчера ходих на кръгова тренировка ,с уреди -тежести,въжета,джъмп бокс ,бг торба и др,пак в табата протокол,страшно много ми хареса ,не усетих кога минаха 40мин,а днес съм с лека  мускулна треска,което е рядкост при мен вече.Опитах се и малко ски да покарам ,но пистата беше киша и си тръгнахме рано,рано...

# 565
Здравейте,
Преди година тежах 90 и няколко килограма (срам ме е да кажа колко точно). Свалих 40 килограма за 8 месеца. Не е най-здравословното темпо, но мога да споделя опита си с вас.

Хора, моля ви не тъпчете с химии. Така нищо няма да се постигне. Да, временно ще започнете да губите мазнини, но това няма да е ефект от подобрение здравословното състояние на организма ви. Напротив - химията блокира процесите в организма и не се усвояват хранителните вещества от храната, която приемате. А страничните ефекти са покъртителни. Преди години съм приемала всякакви чайчета, хапченца, прахчета и т. н.
Пийте повече вода и чай (кафето предизвиква събиране на течности в организма). Правете по 15-минутна тренировка със средно натоварване и лека полека всичко ще се задейства от самосебе си.

Аз лично през тези 8 месеца тренирах с тази програма: https://87a8f5flxr6-3v6fh9o80o5vfq.hop.clickbank.net/

За 10 долара получавате тренировки, полезно инфо за хранителните вещества и фитнес като цяло. Смятам, че инвестициите при физическо ходене на фитнес, ще са много повече от едни 10 долара информация.. Лично мое мнение.

Ако желаете мога да дам повече инфо относно хранителния режим.

Успех в борбата с килограмите! Simple Smile

# 566
^Грешна тема? 😁

Отчитам 2 почивни дни (понеделник+вторник), останалата част от седмицата правих Аштанга йога, съкратена първа серия. Имах нужда да разтоваря и се чувствам чудесно. 🙂

# 567
Аз я докарах почти до финал на БР. Другата седмица ще ми е последна от програмата. Хубавото е, че най-после влязох в релси и съм си в обичайните килограми. Мисля, че и доста ми се подобри издържливостта за силови със собствено тегло, които най-много ме мъчеха в БР 7 и БР 9.
Вчера гледах Силвия Петкова в една театрална постановка и не можах да откъсна очи от ръцете й. Прекрасен, прекрасен релеф. Много мотивиращо ми подейства. Тя си е и много красива жена по принцип и мускулите нищо не отнемат от женствеността й, напротив.

# 568
  • Пловдив
Здравейте,
Преди година тежах 90 и няколко килограма (срам ме е да кажа колко точно). Свалих 40 килограма за 8 месеца. Не е най-здравословното темпо, но мога да споделя опита си с вас.

Хора, моля ви не тъпчете с химии. Така нищо няма да се постигне. Да, временно ще започнете да губите мазнини, но това няма да е ефект от подобрение здравословното състояние на организма ви. Напротив - химията блокира процесите в организма и не се усвояват хранителните вещества от храната, която приемате. А страничните ефекти са покъртителни. Преди години съм приемала всякакви чайчета, хапченца, прахчета и т. н.
Пийте повече вода и чай (кафето предизвиква събиране на течности в организма). Правете по 15-минутна тренировка със средно натоварване и лека полека всичко ще се задейства от самосебе си.

Аз лично през тези 8 месеца тренирах с тази програма: https://87a8f5flxr6-3v6fh9o80o5vfq.hop.clickbank.net/

За 10 долара получавате тренировки, полезно инфо за хранителните вещества и фитнес като цяло. Смятам, че инвестициите при физическо ходене на фитнес, ще са много повече от едни 10 долара информация.. Лично мое мнение.

Ако желаете мога да дам повече инфо относно хранителния режим.

Успех в борбата с килограмите! Simple Smile
Оффффф…. Па ние доматите ги ядем с колците. Ако обичате, тези включвания с реклами - в друга тема. Нямаме борба с килограмите, всички в тази тема сме прекрасни, слаби и красиви!
Аз тази седмица не тренирах три дни подред, на единия ден ми беше лошо, на другия пак, на третия нямахх време  и направо отврат работа. Днес чаак сега реших да се стегна да направя нещо - направих на Джанет Дженкинс от Поп шугър 40 минутна тренировка, уж висока интензивност, всъщност не, разбира се, но като за такъв мързелив ден ми беше идеална. Надявам се до понеделник да пооздравея вече и да влезна в ритъм. Тоз коронавирус при мен с 1 месец инкубационен период, значи, пуууу . Отделно, да ви се оплача, миналата година точно от моя рожден ден /11.02/ тръгнаха едно след друго нещастия в семейството, които продължиха чак до края на годината, мислех, че се е свършило, но не би - тази година на Свети Валентин пък се оказа, че трябва да оперират синчето /от леко нещо, но въпроса е в датата/, та ми се изкараха ангелите. Дано тази година не е като миналата, че ще си гръмна …. Миналата като почна с финансов удар върху нас, та продължи с болести, болести , болести , болести, та не спря. Дано си остане 14.02 само каръшки. Пу, пу.
Весела вечер!

# 569
Аманда, а БР11 как е? Мен тя ми беше най-трудна. Сигурно ми е в топ 10 на тренировките, които не искам да правя отново.
За днес - Intermediate Step от Step Boss на Кети +  една тренировка на Хедър Робъртсън за долна част с тежести/само базови упражнения; върши работа при ограничено време/. 
https://youtu.be/7hgRJIvosvo

Общи условия

Активация на акаунт