Тренировки в домашни условия - 102

  • 30 153
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 876
За днес - Upper Body Cardio Sculpt +Lower Body Sculpt от Fit&Firm Pregnancy с Лиа Сераго. Лиа радва. Кардиото много не се е получило/добре натоварва някои мускули, основно рамо, но няма кардио ефект/, но пък долната част е супер. Освен това препоръчва да използваме тежестите, които сме използвали преди бременноста - изявление, което може да докара удар на всяко второ АГ.
Дух, и аз не препоръчвам Бодишред. Джилиън има доста добри тренировки, но специално тази програма е с ненужно трудни упражнения и много плиометрия.
За правещите Xtrain, сигурно си знаете, но все пак да кажа, че Кети има комбинирани ротации и с по-късни програми като ICE и Fit Split.

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Добро утро! Честит празник!
За днес беше наред кардио и направих тази комбатна тренировка от Поп Шугър, която много харесвам https://www.youtube.com/watch?v=NmMRFWIokK4&feature=youtu.be . Изпотих се, направих я рано, така че съм доволна. Весел днес и приятна почивка!

# 722
  • Мнения: X
Честит празник!
А коя програма е подходяща нейна? Боди революшън?

# 723
  • Мнения: 361
Честит празник!
За днес - горна част, май това са тренировките, които най- малко обичам да правя, но няма как ...

# 724
  • Мнения: 4 406
Деси, и на мен. За това ги правя във фитнеса.

Изчезвам на интервю. Точно на празник в 9.00 го измислиха, после на фитнес, крака.

# 725
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Честит празник!
А коя програма е подходяща нейна? Боди революшън?
Даааа! Тя ми е най-любима!!!

# 726
  • Мнения: 4 739
За Xtraina пак.....виждам ,че тренировките ги има в два варианта с топка и със степ,като не са едни и същи...с различна степен на трудност ли са?

# 727
  • Мнения: 3 491
Духче, аз само БР съм правила. Не знам вече колко пъти. Според мен е подходяща за абсолютно всички. Можеш да си подбереш тежестите, има базови упражнения. В цялата програма има само една- две странни и донякъде ненужни движения- но това са в последните две тренировки. Едно движение от мост ми се струва излишно, но аз си го правя.
Днес пак реших да изляза от зоната на комфорта и направих тренировката на Любчето. Хубаво се изпотих.
Вчера тренирах с Кристин Къри - една тренировка за изгаряне на 500 калории.

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Аманда ще дадеш ли линк за Къри? Явно е по-дълга тренировка, аз гледам уикенда да правя поне 45 мин.

# 729
  • Мнения: 3 491
https://www.youtube.com/watch?v=ylxw4QUg3q0&list=PLSlqpsbSfS … ;index=2&t=0s
Изискват се обаче топка и лост, но аз си измислям начини да ги заместя.

# 730
  • Мнения: 1 402
Ноу фрейм, предполагам питаш за тренировките Chest, Back amp Shoulders и  Burn Sets Сhest, Back amp Shoulders /Burn Sets Bis and Tris и Bis and Tris....според мен те не са взаимно заменяеми, аз правих 90 дневната ротация, общо взето Кейт ги редува - бърн сетс са с големи тежести и малко повторения - за упражнение три серии - двете по 10 повторения, третата до отказ....., а Chest, Back amp Shoulders и Bis and Tris са повече повторения - нещо от сорта на16 бр. с по малка тежест....бърн сетс са по-трудни, да....

Като я направих навремето БР на момента ми хареса, но реално не ме промени с нищо, все същата си бях.
Боди Шред обаче доведе до визуална промяна при мен...харесвах се след нея и я запомних с добро...но е много трудна...разбира се това са моите впечатления...

Аз почти се излекувах от грипа, дано днес вече да се отчета с тренировка.

Последна редакция: вт, 03 мар 2020, 12:34 от арсен

# 731
  • Мнения: 4 406
Тръгвам след интервюто на фитнес и си казвам, Танче, какви крака ще правиш, като утре ще си 12 часа права почти. Пак си походих, че ме болят краката. После може да направя на Руми крака 17 минути, без тежести.

# 732
  • Мнения: 4 739
Арсен благодаря ти,това определено внася голяма яснота,интересно че никъде не срещнах инфо ,за тези различни тренировки във форумите и блоговете като се рових,Legs също я има в два варианта.

# 733
  • Мнения: 1 194
Аз почти привършвам A little more obsessed. Утре ме чака Booty, а животинското Cardio Flow не мисля да си го причинявам като последна тренировка.
Все пак бяха по-дълги тренировки и ми пообъркаха сутрешното трениране. Днешната ААА беше 45 минути. Е, станах сутринта и си я направих, не ми е проблем да се навия, просто ми става малко припряно с оправяне за работа после.
След това се чудя дали да не дам още един шанс на Лиифт 4, или да си продължавам с Отъм. Ще реша в движение.

Бодишред е изключително гаднярска. Smiling Imp Подсъзнанието ми е подтиснало спомена за нея и не знам вече успях ли някога да я завърша или се предадох. Мисля, че поне два пъти съм я започвала. До към тренировка 5-6 бива.

# 734
  • Мнения: 3 491
Аз преди малко направих първата тренировка от Бодишред. Реших да пробвам, защото арсен каза, че е видяла промяна.
Първата ми хареса много, ще видя  натам. Според мен темпото не предполага сериозни тежести. Струва ми се, че програмата ще е добра за сваляне.
Време е Агентчето да се намеси с храната:grinning: Знам, знам...

Общи условия

Активация на акаунт