Постоянно памперса е пълен

  • 1 282
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте, момиченцето ми е на годинка и половина, от днес след обяд памперса и е постояно пълен. Пишка много. Сменям го и след половин един час прелива. Нормално ли е това и на какво се дължи. Дали не се разболява. Или пък от стрес защото вчера й купих пееща кукла от която мн се уплаши...  нз но съм разтревожена  някоя мама ако и се е случвало  подобно нещо нека сподели.. благодаря.

# 1
  • София
  • Мнения: 18 699
Какво е яла,пила?
Да не са й малки памперсите?

# 2
  • Мнения: 16
Не са малки на 5 сме. За първи път се случва това да пишка толкова много. Незнам на какво се дължи но ме тревожи ...
Не сме консумирали нищо различна от обичайното.

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 13:14 от AnMary

# 3
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Може да ѝ е било студено или да е поела нещо с диуретично действие, да е пила повече течности.

# 4
  • Мнения: 16
Не, не е пила различно количество от обичайното всеки ден. Днес бяхме след обяд навън можеби и е станоло студено.. дано до утре се нормализира пъшкането.

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Според мен имате повод за притеснение само ако продължи повече време и ако забелязвате да показва дискомфорт. Тоест ако е проблем с бъбреците би следвало да има и парене по време на пишкане, макар че не е задължително. Наблюдавайте я цялостно

# 6
  • Мнения: 16
Отмина! Само този ден беше така. Но се оправи слава богу не продължи дълго!

# 7
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Сигурно ѝ е било студено, когато на мен ми е студено пишкам през 10 мин.

# 8
  • Мнения: 16
Сигурно, защото точно този ден я изведох навън по леко облечена като се подлъгах от слънцето...

Общи условия

Активация на акаунт