Terra Wash Mg+ – истинска революция в изпирането. Включете се в темата и спечелете!

  • 5 020
  • 293
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 10 210
1. Много вълнуващ продукт! Харесва ми, че е антибактериален, а в същото време нежен за кожата.
2. Да, трябва да внимавам какво ползвам, агресивната химия не ми понася.
3. Старая се, но винаги има какво да се направи още. Радвам се, че и производителите мислят в такава насока.

# 136
  • Мнения: 11 744
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Определено съм заинтригувана. Допада ми най-много това, че е хипоалергенен продукт, без ароматизатори и че премахва миризми, има антибактериално действие, почиства пералнята от плесен, микроби и бактерии. Поддържане на чистота на пералнята ми е приоритет, но понякога, точно след почистване, имам чувтството, че има по-странна миризма и пускам още 1 път на празен ход да се изплаква, обикновено с подръчни продукти, като сода бикарбонат, оцет и т.н.
Впечатляващо е, че едно саше е достатъчно за 365 дни, по 1 пералня на ден.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Имам нужда, да. По едно време бях спряла купешките прахове и си правех домашен прах и омекотител. Не знам дали заради самите прахове, или ароматизаторите в тях, или омекотителя за тъкани, но се случваше да имаме алергии с появяващи се и изчезващи обриви, които забелязахме, че се махат, след като сменях прахове и накрая спрях омекотителя за пране.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Правя каквото мога и доколкото мога. Като начало - зараязах найлоновите торбички, купих си стъклени съдове за съхранение, хвърлям разделно боклука. В градинката си не използваме пестициди и разчитаме на продукти, каквито се получат.
За този продукт не знаех, че съществува, но определено ме заинтригува.

# 137
  • Мнения: 457
1. Да,звучи много интересно.
2.да
3 старая се

# 138
  • Перник
  • Мнения: 726
1.Заинтригувана съм от продукта. Най-много ми харесва това, че е хипоалергенен.
2. Имам нужда, защото вкъщи сме с две малки деца и се старая продуктите в домакинството да бъдат, колкото се може по-изчистени от химии.
3. Да, старая се.

# 139
  • Пловдив
  • Мнения: 3 239
1. Най-много ми допада, че изпира без препарат и премахва миризми и почиства пералнята от плесен, микроби и бактерии.
2. Нямаме кожни проблеми.
3. Ангажирана съм и винаги, когато имам възможност  избирам продукти с такъв принос.

# 140
  • Мнения: 226
1.Харесва ми,че е натурален продукт 2.Да,  имаме нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома.3. Да, ангажирана съм .

# 141
  • Мнения: 667
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Проявявам интерес, никога не съм изпробвала такъв продукт. Харесва ми, че е иновативен и екологичен.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Синът ми е алергичен към прах и някои химически ароматизатори. Да, важно е за нас да използваме хипоалергенни продукти.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Винаги избирам с грижа за околната среда. Намалили сме употребата на пластмаса, изхвърляме разделно, купуваме чисти, екологични продукти и за нас е важно да допринесем поне малко в тази посока.

# 142
  • Мнения: 1 931
1 Харесва ми че е натурален хипоалергичен продукт
2 Имам належаща нужда
3 Да, правя каквото мога.

# 143
  • Мнения: 184
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
=>Да, продуктът провокира интереса ми. Допада ми това, че не съдържа химикали.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Да. Имам алергия и предполагам, че продуктът би намалил и дори стопирал някои от реакциите.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Да, опитвам се, доколкото е възможно, да съм достатъчно ангажирана с опазването на околната среда. В тази връзка считам,че подобни продукти имат място в ежедневието ни.

# 144
  • Враца
  • Мнения: 2 673
1. Да, че е натурален и хипоалергенен продукт.
2. Да.
3. Да.

# 145
  • Мнения: 91
1.Да, много Интересен продукт. 2.Да имам нужда имам интерес. 3.Старая се.

# 146
  • София
  • Мнения: 271
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
А аз си помислих, че се шегувате, да се пере 8 кг на пералня без перилен препарат. Любопитно. как ли се справя?
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Ооо, да за малко дете е много полезен.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Мисля, че има голям потенциал и бих го ползвала.

# 147
  • русе
  • Мнения: 1 317
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? Много ме заинтригува, допада ми това,че е има антибактериално действие и се грижи за цветовете на тъканите и дрехите.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? Дъщеря ми и аз сме с чувствителна кожа и винаги избирам подходящи перилни препарати.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? Да и желая да мога да допринеса за опазване на околната среда!

# 148
  • Мнения: 258
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Чудесно , че не се ползват химикали.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Да, абсолютно имам голяма нужда.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Да, ангажирана съм

# 149
  • Мнения: 1 295
1 - заинтригувани съм най-вече от това, че е хипоалергенен и безвреден. Интересно ми е обаче как се справя с петната.
2 - нямам
3 - стараем се всячески цялата семейство.

Общи условия

Активация на акаунт