Петиция в подкрепа, насърчаване и защита на кърменето! Подкрепете ни!

  • 3 133
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
тц, пак не стана. Имам още един мейл, ако до довечера нищо не стане, ще си изгърмя и другия патрон  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 616
При мен всичко стана безпроблемно само с кликване на линка. Успех!

# 17
  • Мнения: 4 965
аз се разписах
ама все пак и кърма трябва да имаш за тази работа
щото и аз имах огромно желание, ама кърма ядец

Тъй, тъй.
И аз принципно съм за - не с 2, ами с 4 ръце, ама кърмата ми спря много рано. Имах подкрепа и от акушерки, и от педиатъра, и от роднини... Ама само с подкрепа и желание, не става - като не пуска, не пуска.
Друг е въпросът, че напоследък доста жени, които имат кърма, отказват да кърмят по някакви техни си причини. Тогава пък и да има подкрепа, рядко се вслушват  newsm78.
Та така.
Може би по-скоро са необходими кампании, но осмислени и конкретни, насочени основно към бременни и планиращи бременност жени.

# 18
  • Мнения: 3 971
При мен нямаше проблем Hug в абв-то съм

# 19
  • Мнения: 5 713
Един глас и от мен.   Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 1 043
Готово.
Изкефи ме, че има и мъже, които са се подписали.

# 21
  • Мнения: 46 516
Подписах се  Grinning
Мейла пристигна на секундата  Peace

# 22
  • Мнения: 1 107
Готово  Peace

# 23
  • Мнения: 1 793
И аз се подписах  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 5 577
Готово.
Изкефи ме, че има и мъже, които са се подписали.

Моя също подкрепя, и като се върне ще се подпише.  Laughing

# 25
# 26
  • Мнения: 1 425
И аз подписах, но като отворих линка от пощата, ми излезе надпис, че подписа не е потвърден  Confused
Ще опитам по късно пак.

# 27
  • Мнения: 7 186
 Peace
Аз нямах проблем с гласуването, линка пристигна веднага в пощата още сутринта, като се подписах и го активирах.
Ако случайно не се отваря- копи и пейст. Peace

# 28
  • Мнения: 3 164
Peace
Аз нямах проблем с гласуването, линка пристигна веднага в пощата още сутринта, като се подписах и го активирах.
Ако случайно не се отваря- копи и пейст. Peace

при мен линка се отваря и отивам пак на страницата на Петицията Rolling Eyes ако го копирам линка, къде да го пейстна Embarassed

# 29
  • Мнения: 7 186
при мен линка се отваря и отивам пак на страницата на Петицията Rolling Eyes ако го копирам линка, къде да го пейстна Embarassed

Пействаш го в Експлоръра, оттам отваря Петицията и ти отчита, че гласът е записан успешно. Може да отидеш в списъка на гласувалите и да провериш дали името ти е там. Peace

Общи условия

Активация на акаунт