СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 7

  • 30 230
  • 772
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 7 183
Като човек, ходил три години на уроци по рисуване (2 за гимназия, в която не ме приеха и 1 за университета по архитектура, където се представих отлично) ще кажа, че тези учебни рисунки се учат, трябва време, колкото и талант да има човек. Обаче изискванията в наши дни са други. Навремето се кандидатстваше с 3 изпита по рисуване, а сега само с един. Много по-лесно е със сигурност.

# 61
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 316
Толкова много работа имам, че съм пропуснала, че има нова тема.

Мария, къде гледаш за ПИ в Лого-3? Аз на сайта им нищо ново не забелязвам.

# 62
  • София
  • Мнения: 3 560
Архитектурата все още е с три изпита по рисуване.

# 63
  • София
  • Мнения: 7 183
Разбира се, да. Simple Smile
Имах предвид гимназиите с прием изпит по рисуване.

# 64
  • Мнения: 6 924
Толкова много работа имам, че съм пропуснала, че има нова тема.

Мария, къде гледаш за ПИ в Лого-3? Аз на сайта им нищо ново не забелязвам.
Ми още като го отворя и това се зарежда:

Аз вчера я записах.

# 65
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 316
Толкова много работа имам, че съм пропуснала, че има нова тема.

Мария, къде гледаш за ПИ в Лого-3? Аз на сайта им нищо ново не забелязвам.
Ми още като го отворя и това се зарежда:

Аз вчера я записах.

Ох, още не съм се събудила явно. Прочетох следващия текст, но не и този.
Аз я записах на ПИ при Хасъмска, но ще я запиша и в Лого-3 да сравня.

# 66
  • у дома
  • Мнения: 7 140

Някой пита, дали си заслужава Доза Щастие - за нас категорично не, слаб е филма.
И моето мнение е същото -чак се чудя след  всичките хвалебствия тук във форума дали сме гледали  един и същи филм...

# 67
  • София
  • Мнения: 1 397
От познати, които кандидатстваха с рисуване чух твърдението, че с оценка над 4 по рисуване се влизало и това не било чак толкова трудно постижимо. Не съм проверявала дали е истина.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 846
И Доза Щастие, и Писма от Антарктида гледахме - от зле, та по-зле. Загуба на време и пари.

# 69
  • София
  • Мнения: 7 183
Аз честно казано отдавна не се осмелявам да гледам български съвременни филми... Явно и този е като всички останали.

# 70
  • София
  • Мнения: 4 035
Аз харесах Завръщане, Доза щастие не сме гледали, май е ходят с класа, ама още не знам.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 103
И ние гледахме Завръщане, хареса и на дъщеря ми, и на сина ми - младежки, свеж филм. Тъкмо се бях навила след дълги колебания и четене на отзиви, да гледаме Доза щастие и след последните постове отново се отказах.   Rolling Eyes

Чакаме си и ние резултата по МАТ от Междучасие, все още нямаме мейл.
Дъщеря ми се записа на Оли по МАТ, вече ходи и на Любословие, но още няма резултати оттам.
Иска да я запиша на някой от пробните за АК, но 2.01 ни е невъзможно, а дотогава са напълно заети съботите и неделите ни.

Купихме си и ние адвент календара на Дъглас (благодаря за идеята тук), този с парфюма на Ариане Гранде в него, и двете ще си го отваряме.  Hug

# 72
  • Мнения: 800
А някой гледал ли е филма "Ага"? Аз не се осмелявам въпреки наградите, които е получил филмът. Нека някой да сподели от първа ръка.

# 73
  • Мнения: 15 459
Чакаме си и ние резултата по МАТ от Междучасие, все още нямаме мейл.

Днес на курса не са ги върнали - учителката е казала, че още не са проверени. Но не знам дали само техните са така или е за всички групи.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 397
Моята девойка днес беше на пробен в Милениум. Много е разочарована от себе си по математика. Била решила само 14 задачи от 23. По БЕЛ изнанадващо за мен са им дали текст за четене с разбиране, който са правили за упражнение в училище. Надявах се да са подготвили нещо ново, но явно са ползвали материали от предишната година. Не съм сигурна, но подозирам, че са им дали теста от пробния изпит след първи модул от миналата година.

Общи условия

Активация на акаунт