Струва ли си такава връзка?

  • 10 637
  • 194
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Здравейте
Имам връзка от 4 месеца с жена която е на 40 а аз съм на 34. Отношенията и към мен са доста странни, не ме прегръща и не ме целува изобщо. Твърди,че просто е такъв човек, никога до сега не е живяла с мъж. Виждаме се единствено ако аз пожелая, за 4 месеца тя един път не е казала искам да се видим. Дори като правим секс тя не ме докосва, това студено отношение ме убива. Говорили сме на темата и тя споделя, че и трябва време и, че още й е рано. Вечер като си лягаме тя ме отпраща в друга стая, защото не се наспива когато има някой до нея, аз не хъркам нито ставам през ноща или пък да се въртя. Понякога си казвам, че не трябва да насилвам нещата, но се чувствам нежелан. Струва ли си връзка с такава жена? Доста често избягва сериозните въпроси и разговори.

# 1
  • Мнения: 8 804
Тази жена с какво се е занимавала преди теб? Само платените жрици не целуват клиентите, само правят секс с тях. След него, веднага отпращат клиента.
Проучил ли си тази жена? Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 712
Няма значение какво мислим ние по въпроса, теб самият не те удовлетворява такова отношение, така че отговорът е ясен.
Поведението й е егоистично, обидно, неприемливо и безчувствено. Идея си нямам защо търпиш.

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не. Намери си жена, с която няма да си задаваш въпроси. Когато човек е обичан, той го знае и без да пита... Какъв е въобще тоя секс без докосване?!
Подсети ме за един клип, в който мъж беше влюбен в надуваема кукла...

# 4
  • Мнения: 77
Възможно е да е отраснала с по-студени родители, да е имала нещастна любовна връзка в миналото... Трудно ще се промени, въпреки че не е невъзможно, ако осъзнае, че има проблем. Прецени си доколко държиш на нея и реши дали можеш да продължаваш така.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 990
При положение, че си на възраст, когато можеш да избираш, не виждам причина, поради която се задоволяваш с нещо по-компромисно.

# 6
  • Мнения: 5 247
Разликата в годините тук не е от значение. Като не се чувстваш добре изобщо не се замисляй, защото времето си лети.

# 7
  • Мнения: 818
Не, не си струва. Не губи време да се надяваш на малко, след като можеш да намериш нещо много по-стойностно и истинско.

# 8
  • Мнения: 215
Не. За мен също не си струва да търпиш подобно положение, мога да предположа, че не те обича, а те ползва за вибратор за момента. . .
Но на 40 г да не е имала сериозна връзка, това си е патологичен случай.

# 9
  • Мнения: 3 025
Само си губиш времето. Защо се задоволяваш с трохи? Какви са причините да стоиш в тази връзка?

# 10
  • Мнения: 2 857
Капатник, не знам какво те задържа до такава жена, но аз не бих губил нито миг повече с нея. Не знам, може би има някакви преживявания от миналото ѝ, които я карат да се държи така, но ако не споделя нищо, не виждам какво можеш повече да направиш.

# 11
  • Мнения: X
Студеното отношение е едно. Аз съм гушлива, относително съобразителна, обаче реално трудно изразяваща емоции партньорка.
Липсата на интерес и инициатива обаче е друго. Това вече обезсмисля отношенията. Аз лично ненавиждам да бъда пренебрегвана. Тези врати ги затварям и зазиждам и повече не могат ни да влязат, ни даже да ми похлопат там.
Та, не, не си струва. То няма връзка.

# 12
  • INFJ
  • Мнения: 9 358
Само не разбрах къде е "връзката" в този случай?

Нещо, което те кара да се чувстваш нежелан, нехаресван и ненужен, не си струва никога.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Това не е нормален секс, нито нормално отношение? Аз не разбирам защо си с нея?

# 14
  • Мнения: 131
Аз също не разбирам защо си тази жена , ако имаш други представи за връзка си ги потърси другаде.

Общи условия

Активация на акаунт