Загуба на бебе

  • 1 936
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравей те мамита! Реших да споделя мъката си и се надявам за подкрепа помощ и съвет от вас който се е сблъскал с моя проблем. Забременях нормално октомври месец На 16 септември ми беше последната менструация. Вчера разбрах че бебо е починал в мен. Терминът ми е на 22 юни. Значи сърцето е спряло в втория месец. 10 дена е било в мен мъртво. Причината ми каза доки слаб сперматозоид или генетично обременено. Дай моля ви съвет Това ми е 2 бременност. Имам син 6г.На 39 години съм а мъжа ми на 36.Той пие Литий.

# 1
  • Мнения: 57
Много съжалявам за загубата ви! Иначе според мен  е възможно приемът на литий да е дал това отражение още при зачеването. Това е силен медикамент и не е желателно да се приема при плануване на бременност, нито по време на бременност. Разбира се, гаранция няма. Може и да не е станало така и да няма връзка. Не се отказвайте и опитайте отново за детенце, когато мъжът ви се възтанови и прекрати лечението. Кураж и успех!

# 2
  • Мнения: X
Миличката, не знам какво да кажа пожелавам ти бързо да се възстановиш психически и физически!

# 3
  • Мнения: 1 715
Съжалявам за случилото се.

Заповядайте в тази тема,  там всички сме минали през това и можете да откриете отговори на много въпроси,  разбиране и подкрепа:
 https://m.bg-mamma.com/?topic=1150842

# 4
  • Мнения: 20
Здравейте дами, бих искала да споделя това което се случи и на мен. След година опити най-накрая на 30-ти август тази година видях заветните 2 чертички...всичко вървеше нормално...до днес радвайки се, че съм в 4-ти месец отидох при гинеколожката си и след гледане на видеозон, всичко се срина точно в този момент, във 14-та седмица съм, а бебето е спряло да се развива във 10-та седмица...Това беше момента в който не знаех на кой свят се намирам...

Общи условия

Активация на акаунт