утре ми е термина вече нямам търпение но ме обзема паника

  • 2 136
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 82
Не се притеснявай нормално е да се чувстваш така. Всичко ще бъде наред ще видиш. ЛЕКО РАЖДАНЕ ти желая.   bouquet

# 16
  • Мнения: 47 985
когато бях бременна с дъщеря ми ме тресяха същите мисли Rolling Eyes,добре че около термина ми имах други проблеми,та ме разсейваха Wink
с второто уж вече знаех какво ме чака,че страховете на бременните винаги са преувеличени и неоснователни,но...много се страхувах,постоянно си втълпявах какви ли не глупости,въобще-ужас!разбира се,всичко мина нормално,мина и замина...
мисли си ,че съвсем скоро ще гушнеш най-прекрасното бебче на света,което завинаги ще промени живота ти,и което макар и да носиш толкова месеци под сърцето си,сега за първи път ще видиш!мисли си как с таткото ще го гушкате и разхождате,и всички мисли да са ти насочени в такава посока!

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Е, нормално е подобно безпокойство, но си мисли за момента, когато всичко ще е минало и ще гушкаш бебето си. Стискам палци да мине леко всичко! Hug

# 18
  • Мнения: 2 553
Спокойно, миличка! И аз бях така. Мисли положително, радвай се на последните мигове с тумбак, а като дойде моментът ти пожелавам леко раждане и да се похвалиш скоро с пухкаво бебче  Peace

# 19
  • Мнения: 70
Spokoino Hug ne se pritesniavai pri mene neshtata biaha absolutno  Crazy - az pripadah kato mi vzimaha samo malko kruv - puk kavo ostavashe za rajdane Whistling i si misleh che vsichki maiki sa strahotno izdurjlivi a puk az sum glezlata!  Embarassed Ama kakvo - nakraia ne e nikak strashno - daje e hubavo Heart Eyes Slojiha mi epiduralna na 5 sm i vse edno ne rajdash ami samo si prikazvash s doktora ponapunesh se malko i hop - eto ti bebtse... Obache ot tam idvat veche problemite zashtoto edno dete se gleda trudno!!!!Leko rajdane i ne se panikiosvai! #Crazy #Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 20
  • Мнения: 306
ех, и аз така и... вече четири дни след пустия му термин май се поуспокоих Laughing

няма да ми е за първи път, но пак си се вълнувам и страхувам, това са си нормални емоции, не се тревожи Hug
ще е по-леко отколкото си го представяш, а крайният резултат си струва и дългото деветмесечно чакане и страховете сега, повярвай;
късмет

@WITCHY май не съм те виждала в ЮЛСКАТА тема; вече си мислех, че съм последната бременна варненка наоколо Joy
късмет и на теб

# 21
  • Мнения: 356
     Момичета, леко раждане ви пожелавам и скоро да гушкате сладки бебчета!  bouquet

# 22
  • Мнения: 962
Спокойно бе мила всички сме минали по този път ,жената е създадена да дава живот  Simple Smile Мисле позитивно ии как ще гушкаш бебо и всичко щее оки  Peace

# 23
  • Мнения: 270
Притесненията ти са нормални , така се чувства почти всяка родилка

 Peace даже май ти бях писала същото в друга твоя тема!!!!
успех, много радости ти предстоят, но първо трябва да се потрудиш малко, за да ги получиш(:

леко раждане и да се похвалиш като се роди бебока!  bouquet

# 24
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
моят термин също наближава и аз умирам  от страх,още повече че ми казаха че бебето ми е над 4 кг.,но кураж всичко ще мине добре.

# 25
  • Мнения: 200
Спокойно мила!  Hug  Мисли си само как скоро ще гушкаш хубавото си бебенце !
Стискам ти палци  всичко да мине леко!  fingerscrossed
Успех!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 425
Момичета не се притеснявайте, а се радвайте, че скоро ще гушкате сладките бебета. Аз съм определена за края на септември и нямам търпение вече, особено в тия жеги .....
Желая ви леко раждане и после да се похвалите  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 4 423
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=109910.0
И аз бях като теб Peace, ето я моята тема в ноща преди раждането, дано се успокоиш малко  bouquet
Желая ти най - лесното и безпроблемно раждане, най - хубавото и здраво бебенце! Hug  bouquet

# 28
  • Мнения: 419
не се притеснявай вси4ко ще е наред Simple Smileпожелавам ти леко раждане  Hug

# 29
  • Мнения: 346
напълно те разбирам но е по добре въобще да не мислиш за раждането а само за момента в който ще видиш бебенцето.изтрии раждането от мислите си ще си много по спокойна ище мине по бързо.мисли си колко ще ви е хубаво когато бебо се появи.важно е да не се паникъосваш и всичко ще е ок.болката се забравя на втория час.леко ... ти пожелавам и бързо възтановяване

Общи условия

Активация на акаунт