Промоции на книги - тема 6

  • 46 677
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Озонците са любимци. Погледнах си поръчката-24.04. Пишеше, че в обратното писмо, че на. 06.05 ще е при мен. Днес си ги взех. Евала им! Разбира се, с две пакетчета дъвки.

# 706
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Не знаех, че публикуват кореспонденция с клиенти. Сега ги чета. Рева Joy

# 707
  • Мнения: 737
Извинявам се, но каквo е "БД" ? Абривиатура на?
Наистина не се сещам

# 708
  • Мнения: 27 538
Безплатна доставка. Grinning

# 709
  • Мнения: 68 648
През май издателство Бард с отстъпки и БД - БД е без минимална сума!



Дъвки не раздават.

# 710
  • София
  • Мнения: 6 034
Наистина ли публикуват,.това не е много ок. И ние с моите колеги се забавляваме с клиентите, но абсурд.да направим нещо такова. Simple Smile
И моята поръчка е от 24.04, но те си ме предупредиха, че ще се забави заради една от книгите. И по-добре, че чак онзи ден взех заплата.

# 711
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Не одобрявам практиката на Озон да публикуват и да се смеят на потребителите. Много, как да се изкажа по-прилично, низка постъпка.
Всеки, който работи с хора, се сблъсква с подобни случки. И през ум не ми е минавало да го обсъждам или да го публикувам.
То, човек направо да го е страх да попита съпорт за нещо. Не знаеш къде ще те разнесат.
Напомнят ми на Виваком - ужасно обслужване, направо подигравателно говорят с клиентите...
Голям минус за Озон.

# 712
  • Мнения: 68 648
Ама дават дъвки, хората се радват...вдигат палци...ще рече човек че без пари им пращат книги...

# 713
  • Мнения: 412
Всеки е свободен да се чувства доволен или недоволен колкото си поиска... Не разбирам кому е нужно подчертаването, че трябва да е иначе?! Имаме прилично разнообразие от онлайн книжарници и онлайн магазини, в които се предлагат и книги. Това, че един сайт е предпочитан от повече потребители не е нещо, за което трябва да се води спор, по мое мнение.

# 714
  • Мнения: 6 037
Абсолютно съм съгласна. Спорът, който се завихри е абсолютно ненужен и няма общо с темата. Всеки да поръчва книги откъдето му харесва. Аз обикновено поръчвам книги от различни издателства и затова предпочитам сайт, от който мога да поръчам книгите наведнъж. Иначе ако започна да поръчвам по издателства и навсякъде плащам и доставка, къде ще му излезе края. Grinning

Последна редакция: сб, 02 май 2020, 13:15 от *Bobby*

# 715
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 449
Аз нямам чак такива специални предпочитания Simple Smile
Пазарувам много книги от много различни места...
И от издателствата директно, и от онлайн книжарници.
(От физически  вече на практика не,
защото натикаха книжарниците в моловете,
а в тях пък получавам тежко главоболие.)
И понеже не съм от тия дето не си знаят парите,
просто гледам къде и кога ми е най-изгодно да купя.
Затова и всъщност следя тази тема. Simple Smile

# 716
  • Мнения: 889
Ама дават дъвки, хората се радват...вдигат палци...ще рече човек че без пари им пращат книги...
Вашето отрицателно мнение за озон, мина в заяждане. Толкова ли е трудно да приемете, че повечето хора тук не са съгласни с Вас?! Пазарувайте откъдето Ви харесва и желаете, много е просто.

# 717
  • Мнения: 27 538
И аз купувам откъдето ми излиза по-евтино към момента и има безплатна доставка. Не пазарувам само по симпатия към определен сайт Grinning Обикновено е Озон, но последния път поръчах от Ориндж. Некоректност от Озон досега не съм видяла спрямо мен, а какво публикуват във фб не ме касае (фб използвам няколко пъти годишно). Дано всичко е наред и с поръчката от Ориндж, че не знам как опаковат книгите... Thinking

# 718
  • Мнения: 15 960
Озон си показват докога ще доставят книгите, досега винаги е било преди крайния срок. Ако някой очаква да ги получи на другия ден, си е негов проблем.
На Тета ще й разбера протеста, ако никога вече не поръча от Озон.

# 719
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Напълно съм съгласна с вас, че е доста низка постъпка да публикуват комуникациите с клиентите, но наистина се посмях. Blush

Общи условия

Активация на акаунт