Голяма разлика в годините..

  • 20 235
  • 498
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 20
Да, имам баща и знае. Ясно е, че е против. Simple Smile Не съм споделила ситуацията си с цел да открия критика.
И не, никой не ми плаща или нещо в този стил. Някои неща не могат да се купят с пари, колкото и поетично за звучи.

# 451
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
От край време знам, че афинитетът ми е към мъже, които са по-големи от мен.
А стига бе... Grinning

Гордж, оставете момичето на мира. Дефицитите на един човек обикновено са следствие от средата, която обитава, а не защото си ги търси, докато ей така се разхожда... Simple Smile

# 452
  • Мнения: 8 937
Не мога да схвана какъв съвет се търси. Или искаш да си с този мъж, или не. Ако искаш, няма да търсиш мнение във форума. Ако не искаш, не виждам проблема - не го правиш и толкова.

# 453
  • София
  • Мнения: 35 100
Да, имам баща и знае. Ясно е, че е против. Simple Smile Не съм споделила ситуацията си с цел да открия критика.
И не, никой не ми плаща или нещо в този стил. Някои неща не могат да се купят с пари, колкото и поетично за звучи.
Ти да видиш!
Плащаш си квартира, сметки, храна, консумативи, образзование?

Потънала си в поезия и сладки приказки, не в реалността.

# 454
  • Paris, France
  • Мнения: 14 025
в изключително сходна ситуация съм.
аз съм на 20 години, той е на 50+. По-голям е от баща ми. Изключително ми е странно и същевременно интересно. Пределно ясно ми е, че повече от сексуални отношения няма как да има. Въпреки абсолютно всичко на мен ми е голяма тръпка. Забелязвам, че когато е около мен стомаха ми е свит (демек прословутите пеперудки), треперя, чудя се какво и как да кажа да не взема да се изпляскам с някой не на място коментар. Нямам представа какво да правя. Искам да го изживея, но знам, че е грешно. Играта на гоненица ми харесва. От край време знам, че афинитетът ми е към мъже, които са по-големи от мен.
Какво харесвам в него биха попитали някои хора не на шега - харесвам това, че е магнетичен, харесва ми, че знае къде, какво и как да го каже, харесва ми, че присъствието му всява някакъв респект, без дори той да се напъне да го прави.

Кое му е грешното?

За мене една любов си струва да се изживее. Времето ще покаже какво ще се случи.

Преди 25-30г изживях нещо подобно. Разликата ни беше около 20г. Всичко беше на 6, особено секса, но с времето взе да ми доскучава в социалната среда на мъжа. Разделихме се без драми. Не съжалявам.

Повечето връзки с връстници не минават етап над секс. Сега поне си с човек, който те кефи и в когото си влюбена.

# 455
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Не бъркайте любовта със сърбежа. Първото подлежи на развитие, второто не.
Много хора не правят разлика между тия две неща...

# 456
  • София
  • Мнения: 35 100
О, тя се е влюбила.

# 457
  • Мнения: 7 945
защо ли си мисля, че ако всички почнат да ѝ казват, че е нормална връзката им и не я критикуват, ще го разлюби набързо... на някакъв опит за демонстрация на бунтарство ми прилича...

# 458
  • София
  • Мнения: 19 249
Той сега е в разцвета си и привлича млади момиченца, обаче са ти казали - след 15-20 години нещата ще са доста различни.
Но ако няма да бъде сериозно - и това си е школа, изживей каквото имаш и дотам

# 459
  • Мнения: 7 945
мхм, някои цял живот цъфтят...

# 460
  • Мнения: 2 579
На мен и с 10 години разлика в тяхна полза ми се струваха като дядовци, камо ли 20 и нещо. Общи теми винаги съм намирала с чичковци и даже са се учудвали как мога да знам неща, които по-скоро са вълнували тяхното поколение, но интимни отношения с тях не съм си представяла.
40-годишен разведен с 20-годишно девойче не ми звучи особено дългосрочно.

# 461
  • Мнения: 6 701
в изключително сходна ситуация съм.
аз съм на 20 години, той е на 50+. По-голям е от баща ми. Изключително ми е странно и същевременно интересно. Пределно ясно ми е, че повече от сексуални отношения няма как да има. Въпреки абсолютно всичко на мен ми е голяма тръпка. Забелязвам, че когато е около мен стомаха ми е свит (демек прословутите пеперудки), треперя, чудя се какво и как да кажа да не взема да се изпляскам с някой не на място коментар. Нямам представа какво да правя. Искам да го изживея, но знам, че е грешно. Играта на гоненица ми харесва. От край време знам, че афинитетът ми е към мъже, които са по-големи от мен.
Какво харесвам в него биха попитали някои хора не на шега - харесвам това, че е магнетичен, харесва ми, че знае къде, какво и как да го каже, харесва ми, че присъствието му всява някакъв респект, без дори той да се напъне да го прави.

Този супер чичко син няма ли?
Може бе е подобрено издание.....

# 462
  • Мнения: 7 411
Авторке, като те влече го изживей, ма за семейство и по- сериозно Не.

# 463
  • Бургас
  • Мнения: 3 582
Той сега е в разцвета си
Какъв разцвет на 50+?! Сигурно и простата му се обажда вече...Joy

# 464
  • София
  • Мнения: 19 249
Той сега е в разцвета си
Какъв разцвет на 50+?! Сигурно и простата му се обажда вече...Joy
Много реклами гледаш
Не можеш да събереш 20+20?
Значи в този форум жените и на 50 са мацки, обаче мъжете на 40 са старчоци. И да знаеш, че простатата е нищо на фона на менопаузата

Общи условия

Активация на акаунт