90 Day Fiance / 90 дни до сватбата Тема II

  • 31 462
  • 737
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 36 513
Аладин вече се разведе. Лаура е канадка, така че не е ясно какъв е бил мотивът му. Предполага се, че са се запознали по Интернет и скоро след като се срещнали на живо, сестрата на Аладин починала, при което Лаура помогнала с психическа подкрепа и пари на семейството му. Може да се е привързал.

Сумит уж се разведе с жена си, за да бъде с Джени, но не се знае къде ще живеят - в САЩ или Индия. Той твърди, че Джени е първата му любов. След като известно време поддържали онлайн връзка, родителите му уредили брак с индийско момиче. Той бил женен в продължение на 3 години против волята си и непрекъснато повтарял на жена си, че не я обича и не иска деца от нея. Явно след предаването, роднините на двамата са кандисали да го оставят намира и са уредили развода. За него си мисля, че може би просто харесва бели жени и има фетиш към крака - ако помня правилно, той режеше ноктите на краката на Джени в един от епизодите? Mask

# 136
  • Мнения: 4 402
Ами Макрон и той е с по-възрастни жена, пък са от една държава... Има си хора, които предпочитат много по-зрели (да ги наречем така) партньори. Въпрос на вкус, а може би и други фактори... Индиецът ми изглежда, че наистина обича Джени. Аладин ми се струва скрита лимонка, там има някакви скрити мотиви, според мен.

# 137
  • София
  • Мнения: 11 584
Според мен и двамата обичаха половинките си. Моя приятелка ходи в Индия периодично и й се случва често да искат да се снимат там с нея непознати като не говоря за бедните части, а обикновени хора с професия, просто харесват бели жени. Сумит е бил привлечен и от това, че тя е различна, той не харесва много традициите и това много го привлича у Джени, носи друг дух, свободен.

Аладин е по-сдържан, но е един от малкото, които се изръсиха за сватба и то няколко дни с всичките роднини. При повечето в това предаване сватбата е само проформа, докато той с желание направи истинска сватба. После я видя, че е кукувица. Предвид, че тя няма особено пари, не е и американка, няма причина да иска да е с нея освен да е бил наистина привлечен. Може би пак, защото е различна, тя му е изпращала и обработени снимки само, де.

Той в предаването се държа добре, тя е тази, която само му обясняваше колко е зле в леглото и че не може да я задоволи, не спираше да си бута играчките, че и в комплект с тежко семейство. Отделно и това, за което са се скарали последно е, че тя излизала редовно, докато той е на работа, отказвала да каже на майка му къде ходи и че излиза, но от приятели разбрал, че ходела да пие в някакъв хотел. За нас това е нормално, но някак като си отишъл в друга държава, която е с други порядки, е редно поне малко да се съобразяваш или да се преместите в страна с твоите обичаи. А за сексуалните въпроси, то в България мъж така да го изтипосват по телевизията, че не ставал, ще се сдуха, а си представям с неговата религия, където това е и тема табу. Можеха да си го обсъждат на 4 очи, а не пред всичси.

# 138
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
Гледам ги в момента ,Джихун и Деван се женят по традиционна корейска традиция,интересни и смешни са Grinning

# 139
  • Мнения: 620
Деван, колко е стресната. Те заедно ли са?

# 140
  • Мнения: 36 513
Заедно са.Тя беше бременна за втори път от него, но загуби детето. Затова се беше ядосала на Лаура, която лъжеше в Инстаграм, че е забременяла и пометнала, заради отношението на Аладин към нея. 

# 141
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
Гледам майка му и лелите,къдрят ли си косите или са им чупливи на корейките?
Вчера по нова тв даваха репортаж за бг кисело зеле и корейското кимчи и една от продавачките на кимчи ми заприлича на майката на Джихун Grinning

# 142
  • Мнения: 20 172
Къдрят се. Simple Smile)

# 143
  • Мнения: 1 463
Е, то всички от монглоидната раса си приличат 😄
Иначе, аз за някои двойки наистина се чудя как и какво ги е събрало.
За някои със сигурност е за зелената карта, да не кажа 99%. Онзи, нигирейчето на Анжела сто пъти го гледах да казва, че Америка му е мечта. А, Анжела уж умна, бойна баба, ама заради някакви фетиши ще го довлече.
Бабите с арабите си доказват, че все още се чувстват млади и вървежна. Няма лошо.
Малко са двойките, които наистина се събраха по любов и то беше в първите сезони.
На сегашните само им гледаме сеира. 😂

# 144
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
Следва студиото.
Дали утре ще го дават?

# 145
  • Мнения: 1 463
Започнаха 300 кг с горкият др. Нао. 🤭
Впрочем, има реклама, че ще има нови епизоди на Многоженеца. Аз ги следях.
Има ли тема за тях?

# 146
  • София
  • Мнения: 11 584
Май не, има обща тема за ТЛС, която е за всички други предавания, но много се пишеше за 90 дни и затова се отцепихме.
Майкъл 100% не я обича, то какво да й обича. Зелената карта и ще изчезне, въпреки че е и мързелив, ако тя го издържа прилично, може и да седи.

# 147
  • Мнения: 164
Пускайте TLC дават(двойките казват всичко) Лаура и Аладин в момента.
Много преиграва тя .

# 148
  • Мнения: 20 172
После ще разказваш.
Сега го пуснах, Джени от какво е съкрушена?

# 149
  • Мнения: 164
После ще разказваш.
Сега го пуснах, Джени от какво е съкрушена?
Заради Сумит ...за всичките лъжи...попитаха го дали е бил интимен и с двете жени по едно и също време ,но изтървах какво отговори...влязъл е в предаване ,за да разберът родителите му ,че обича Джени и да се разведв . Не успях да изгледам цялото предаване.

Общи условия

Активация на акаунт