90 Day Fiance / 90 дни до сватбата Тема II

  • 31 404
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 11 537
Ооо и за мен техните отношения са за пред камерата. Те са си заедно с нейните сестри постоянно. Уж не искал да я вижда, но си я прегръща и я извика на ден 1 от раждането. Имат си търканията със сестрата заради парите и че не работи, но човек се кара и в хора от неговото семейство, пък си се обичат.
Въобще не ми изглежда агресивен той, не мисля, че би посегнал на Елизабет. Даже мисля, че я обича, личи си, че и визуално ѝ се вузхищава, просто е мързелив, но не си го признава.
Аз не бих го изтърпяла, де, не го защитавам, но на немалко сцени се вижда, че това е сценарий. То даже им, става смешно понякога.

Същото виждам и у Пао и Ръс и те се разбират, но за пред камерите има доста сцени. Примерно с бебето след раждането, цял епизод беше как не искала никой да пипа бебето, още пък повече майка му на Ръс. Дойде тя и след 2 минути ѝ го връчи.

# 31
  • София
  • Мнения: 38 431
Да, те се хващат за едно изречение, което е казано за 5 мин и го разтеглят в цяло предаване, а то реално е минало и заминало.

# 32
  • Мнения: 1 463
Тази вечер дали ще дадат нещо за новите двойки?! Миналата събота случайно към 22ч. засякох интервютата, които отново не ги довършиха...

# 33
  • Мнения: 109
би трябвало да довършат интервютата с дарси и джеси и аз ще чакам, за да видя...  в програмата пише, че предстои 15 еп., ще видим

# 34
  • Мнения: X
Тази вечер в 22ч.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Повторение ли е този епизод?
Много зле изглеждат близначките Dizzy Face

# 36
  • София
  • Мнения: 1 324
Повторение ли е този епизод?
Много зле изглеждат близначките Dizzy Face


Май не, аз не съм го гледала

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Ха ха,Анджела е опасна Grinning всички ги строява Joy

# 38
  • Мнения: 1 463
Не е повторение.
Този Джеси е там за минута слава. Много ми е неприятен.
Ще ми е любопитно за Сизър и Мария 🤭

# 39
  • Мнения: X
Много ме дразни Джеси.
Нов епизод е.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Не разбрах как така Джеси идва често в САЩ?
Нова "любов"ли има пак там?

Заспах точно на Сизър и Мария...Повтарят ли го епизода?

# 41
  • Мнения: 4 394
Май Джеси живее в САЩ. Водещата го попита дали новата му приятелка идва често в Америка.
Сега върнах епизода. Уж беше до 01 ч., а изведнъж започна старо студио с Пао, Ръс и Ко. Недовършено пак остана студиото със Сизър и другите от този сезон май.

# 42
  • Мнения: 36 426
Половината нов епизод е излязъл в Ю тюб, гледам го в момента. Ако искате да го видите, напишете в търсачката 90 Day Fiancé S07E05 We Need to Talk.
Мурсел е изключително дразнещ! Сигурно ще става по-зле.

# 43
  • sf
  • Мнения: 10 129
Сега гледам интервютата от снощи. Тази Анджела...егати дъртата кукумявка 😄
И не мога да не отбележа- майката на Ейвъри изглежда прекрасно, ако не знаех коя е, щях да си мисля, че са сестри.

# 44
  • Мнения: X
Ами тя е млада майката на Ейвъри. И Ейвъри е хубава, ако не е забулена и свали някой и др кг.

Общи условия

Активация на акаунт